Jump to content
FAS Goran
dellas

BMW e39 530d (No2)

Recommended Posts

Nisam hteo cak ni remap da radim i razloga sto je auto full ispravan i sto ima sva 4 katalizatora koje bih verovatno morao da skidam.....Auto je fabrika bla bla....

A onda sam resio da ako idem idem do kraja, stage 2, downpipe, srednji protocni itd bice i opasnog zvuka :D Ali cuvam sve staro za potencijalni povratak na stari setup.

Share this post


Link to post
Share on other sites
8 hours ago, cane said:

Au kakav auto, stvarno sam bez reci emoji1316.png

Ali… nikako mi ne ide stage 2 i petljanje sa izduvom uz ovaj auto emoji2371.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

Nabavljen je GT2260v ali cekace jedno vreme svakako na ugradnju , ko zna mozda promenim misljenje ali za sad me drzi :)

1 hour ago, ISV_01 said:

E ovo zovem "odlično održavana klasika"....

 

Stari šmek i pun sjaj.

Hvala ;) 

Share this post


Link to post
Share on other sites
[mention=9647]cane[/mention] sta je stiglo umesto m340i?  

Ne pitaj, napravio sam sra*e, ne mogu ni da pisem o tome, vidis da me nema

Upao u lose drustvo koje me ubedilo da ce luksuz da nadomesti manjak vozne dinamike. I tako zavrsio ja sa GLS 350d u totalnom fulu, ali bas ful spec, ono nisam video u zivotu. Tako sam se smorio sa tim autom da ne mogu da opisem, a tezak za prodaju, i sad ga sitnim, menjam uzimam doplate, pokusavam da se resim govneta. Pisacu detaljnije samo da se opasuljim


Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha, spradaju me na moju kuknjavu, i kamen bi zaplakao

A hebiga, i meni se ucinilo gotivno, kad sam video opremu, kaze ortak toliko je pun opreme da ne moze da se udje u auto od opreme Izvini dellas za off


Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne pitaj, napravio sam sra*e, ne mogu ni da pisem o tome, vidis da me nema

Upao u lose drustvo koje me ubedilo da ce luksuz da nadomesti manjak vozne dinamike. I tako zavrsio ja sa GLS 350d u totalnom fulu, ali bas ful spec, ono nisam video u zivotu. Tako sam se smorio sa tim autom da ne mogu da opisem, a tezak za prodaju, i sad ga sitnim, menjam uzimam doplate, pokusavam da se resim govneta. Pisacu detaljnije samo da se opasuljim


Sent from my iPhone using Tapatalk
Dijametralno razliciti automobili, gls i m340i, bas te povuklo drustvo, a verujem da nisi bio sav svoj u trenu trgovine. :)

Suskalo se o 911, kad ono...

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bila jedna 991.2 koju sam mogao da uzmem, medjutim bila zapustena, a sve ostalo sto je bilo dobro je bilo papreno skupo, dosta van budzeta jbg U sustini to dijametrano razliciti sto kazes, to mi je ok, nisam u fazonu da svaki auto dalje mora da bude performance sedan i slicno. Vozim ono sto me u tom trenutku “vozi” Ali GLS, strasan promasaj, otvoricu dusu uskoro na nekoj novoj temi da ne spamujem ovde


Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ove postove iščekujem ko Sretenove M539 Restauration na YT, al moram da pitam, jel namera bila da se lip razlikujeposto mi se cini da je nijansa drugacija?

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, nitro said:

Ove postove iščekujem ko Sretenove M539 Restauration na YT, al moram da pitam, jel namera bila da se lip razlikujeposto mi se cini da je nijansa drugacija?

Hvala puno ;)

 

Nije bila namera, boja je aspen silver sa ljubicastom perlom fabricki jako teska za pogoditi posebno kad je deo od drugog materijala (poliester). Kod mene na insigniji, nov auto a razlikuje se boja na branicima i ostatku auta ali to je opel :D

Sto se tice ovoga, uzivo ja ne vidim razliku , ali kamera zna da uhvati, nije strasno inace bi vec bio farban ponovo :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto je i meni izbledela zadnja polica od sunca, raspitivao sam se i dobio preporuku da odradim farbanje tkanine, a prvobitno sam planirao da presvucem. U mom slucaju je crna postala ljubicasta, samo je to problem nije se nista ostetilo. Da li si mozda razmatrao farbanje i ako jesi, da li imas neki koristan info u vezi toga?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 hours ago, horvat said:

Posto je i meni izbledela zadnja polica od sunca, raspitivao sam se i dobio preporuku da odradim farbanje tkanine, a prvobitno sam planirao da presvucem. U mom slucaju je crna postala ljubicasta, samo je to problem nije se nista ostetilo. Da li si mozda razmatrao farbanje i ako jesi, da li imas neki koristan info u vezi toga?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Nisam ja sam je presvukao u crnu, a isto je bila ljubicanstvena ;) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...