Jump to content
FAS Goran
dellas

BMW e39 530d (No2)

Recommended Posts

On 7/15/2021 at 3:16 PM, djomla said:

Gde si radio, cijena i sl? Štas' stis'o emoji2.png

Reloaded detailing na Medaku, moja preporuka momak je super mlad ali ima lepo iskustvo jos iz Titanijuma, za mene drugarska cena ali generalno ima korektne pakete.

 

On 7/15/2021 at 9:37 PM, Bingodalton said:

Koja kockica?

nema veze, meni imponuje, obozavam kockicu :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakvi bre blinkeri - moderno i odstupa od koncepta. Rotacija na magnet ;) .

Svaka cast za sliku :thumbup: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razmisljao sam o rotaciji na magnet i starim tablama za skupove ako ih budem obilazio :) 

Mada verovali ili ne jos uvek ih ima u policiji i to bas ova boja aspen silver vidjam dva na odrzavanju u Aloneu blizu mene, zatamnjena stakla onom ogledalo folijom i blinkeri unutra. Motorizacija 528i

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na autu je promenjeno bas dosta sitnica, tesko ih je i pobrojati, to su one “slatke muke” i za to treba imati osobe voljne da isprobavate, trazite delove , a ne samo da naplate deo bio on ispravan ili ne, srecom imam takvog drugara koji rastura bmw. Izmenjali smk lajsne na vratima, lajsne na pragovima, sredili tapacire, zadnje kedere, dugmice klime, pojas, kutiju alata i jos puno takvih sitnica. Covek ih primeti tek kad je sve drugo dobro na autu :) 

Evo par slika:

930-AF0-FA-1-B2-E-4-D2-E-9-EF9-DB72-A39-

03-F4-A019-F3-A6-4-CEF-BD3-E-957-F6-E0-F

3098-F0-BE-C970-4-E3-A-8287-DCD9-FDDC0-D
960237-FF-AD13-4-C5-D-B785-7-FA5-DE7-BC3

33-E86-BB9-E0-E8-4-F12-B19-B-7-B7-A5-DD1

630-D25-B6-63-BA-4-FF2-958-A-8884303-D14

4-F7-FBEAA-08-E2-4735-82-AE-B11782-C7-E1

 

 

U povratku jedna kafa sa drugarom, novopecenim u e39, moze se reci dva potpuno razlicita pravca old vs new school.

 

58-B71-F77-F445-4-F44-92-CD-B37-E923-EFC

9520-F54-B-3-BBB-4128-BAAC-7039-BAEE1-D3

972-B9-E9-E-EDBE-4-C33-B6-F8-1-A8-F85-BD

 

I jedna onako bez razloga :) 

 

1-C8-EFC1-A-8121-4-D74-A0-F4-57-E246-B41

 

btw odlucio sam da felne idu definitivno u visok sjaj (poliranje falceva)

 

 

 

Edited by dellas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kapa dole, baš imaš volje i želje da uradiš sve onako kako treba. Meni se samo ta 'orahovina' u enterijeru nikako ne dopada ali znam da je to šmek tog doba...

 

A drugar je vidim pazario doooobar primerak ako je novopečeni vlasnik e39 a auto mu ovako izgleda  :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala, volja je tu ali je definitivno "never ending story", stalno imas nesto novo ali u tome valjda i jeste car...

Sto se tice drugarovog e39, odlican primerak facelift modela resio je da udje u sektu, a da proda A3 (moj bivsi, sa pravom malom km i 1.9tdi motorom - booooring :D ).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram da se pretplatim kod vulkanizera :) Opet vracen style 92, skinute borbet felne i gume sa njih, felne su poslate u Bosnu na poliranje rubova. Za par nedelja montaza nazad i promena, do tad par slika trenutnog setup-a

 

802-EE00-D-F3-EB-4-B83-9-C53-CAA37-D1-E1

8-DE823-A3-730-E-463-C-86-F2-5286288293-

Edited by dellas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čekam poliran falc i druge felne pa dajem Like :D za privremeno rešenje ide samo OK 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel to samo ofarbano?

Sta fali presvlacenju, rekao bih da dosta njih presvlaci sa kvalitetnom kozom, meni je najveca zamerka ako ne presvuku lepo pa budu oni sitni nabori na unutrasnjosti krakova itd.

Послато са Mi MIX 2 помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, farbanje, ovoga puta profesionalno uz pripremu obrada i gitovanje na delovima gde je “smeksao” kako bi bilo dugotrajno. Nemam nista protiv presvlacenja ali ja nisam nasao nigde materijal koji mi odgovara, sve su neke ili grube koze ili nalik na skaj. Ovaj auto je imao tvz “duplu kozu” i volan je vrlo mekan i prijatan u ruci to nisam nasao. Npr audi a3 2017 koji vozim takodje nema tu mekanu kozu iako je prijatan za voznju. Kum je na onom e46 radio kod renomiranog (da ne imenujem) tapacera iz Beograda i ne bih da komentarisem kvalitet koze (skaja), a sam volan je vrhunski odradjen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da nije sova? :)

Ovo na slici bas deluje vrhunski odradjeni, mozes slobodno ostaviti kontakt, videcemo koliko ce trajati, ali izgleda fabricki.

Послато са Mi MIX 2 помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo na slikama izgleda baš dobro... Verujem da će i da potraje, nema razloga da ne bude tako. Cena?

 

Baš mi je drago što si korak ispred mene pa sve što probaš i uradiš ja posle imam kontak proverenog majstora   :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...