Jump to content
FAS Goran
Sasa034

Put za Češku,Brno,Punto TNG

Recommended Posts

Auto-put (taj betonski kolovoz) menjaju već 10 godina kroz celu Češku i ne znam da l' se bliži kraj
Obilaznicu oko Budimpešte sam u Decembru prolazio tačno sat vremena u povratku i to sam gađao Nedelju zbog manjka kamionskog saobraćaja

Lepa reportaža

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

totti   

Hvala puno, ja sam isto oko sat vremena izgubio u odlasku, a u povratku je bilo ok, nije bilo gužve.

 

neshtry

I ja sam :) Potrošnja mi je bila oko 8 l plina, što gradska, malo prigradska vožnja, a najviše autoput.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fin krug :thumbup: . Lepo je videti i proputovati, ali i odrzavati vozacku formu. Pored odlazaka na more i putovanja po regionu, prosle godine sam imao malo duzu turu, nekih 12h za volanom u cugu... I jos uvek me drzi osecaj da mi je par stotina km po Srbiji kao da sam skokunuo do prodavnice :lol: .

Hvala za putopis, zelju da to podelis sa ostatkom zajednice, kao i za odvojeno vreme za post :clap: .

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ivan Hvala, mnoge informacije nalazio sam na ovom forumu, pa je red da i ja nešto korisno napišem :) Iz tog razloga sam sve beležio i sačuvao račune. Hteo sam i ranije, ali me omela Korona, a kako redovno radim, onda je i malo vremena ostajalo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlicna setnja :D A.put kroz Cz se radi non stop ali nisu nesto pristalice da menjaju te betonske ploce, koje su inace ogromne, debele su jedno pola metra. Taj deo od Brna do Kuty je losiji ali sredice ga a i nije mnogo dugacak. Drago mi je da ste bili u Brnu bas, ja sam prolazio vise od god.dana minimum 2x nedeljno tu, odvajao se na petlji prema Ostravi desno i uvek mi je bila zelja da udjem u grad ali nije bilo prilike. Jednom sam prosao samo glavnim putem da kazem kroz grad pa isao dalje negde. Po meni ste mogli u povratku da svratite u Bratislavu. Em fakticki prolazite kroz grad a i lepa je pesacka zona, pa zamak,crkva... ali eto, drugi put mozda :)
20180902_120437.jpg20180902_115330.jpg20180902_131406.jpg20180902_133801.jpg

Послато са SM-J330F помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlican, informativan putopis!

Drago mi je da je puntisa lepo sluzio...

Jos jednom se pokazuje da kada se auto lepo odrzava (a nije nemacka drumska krstarica), moze da prevali mnogo bezbriznih kilometara...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ih, primera na forumu koliko hoces ;) ...

Stizali smo na razna mesta, pa nisu nam automobili od plastelina :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...