Jump to content
FAS Goran
ISV_01

Fiat Nuova Bravo - zamena celog tepiha patosa?

Recommended Posts

Kako ide lepse vreme ali i kako se, na zalost, trenutna situacija odvija, pada mi na pamet da sa lepsim vremenom da sredim malo enterijer u kolima. 

Pozadi, kod sina prednjih sedista, se malo tepih poda naceo sto se moze reci i za deo kod vozacevih nogu, ocigledno prosli vlasnik ili nije imao kvalitetnije patosnice ili je petom strugao po podu. 

 

Kolika je komplikacija zameniti ceo pod i gde bi mogao materijal uzeti?

Demontaza sedista mi je jasna kao dan, dok njihovo izbacivanje je ili na vrata ili u naletu nervoze kroz soferku :D

Pretpostavljam da bi idealno bilo stari pod da se koristi kao inicijalna mera i da ga secem kao po kalupu. 

 

 

Edited by neshaoct
precizirao naslov teme

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 hours ago, ISV_01 said:

Kako ide lepse vreme ali i kako se, na zalost, trenutna situacija odvija, pada mi na pamet da sa lepsim vremenom nabacim neke alu felne.

krstise.gif.4e3b6ca819b82d7dff3574e6606bd1b4.gif

Napravismo coveka i od tebe :stuart: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda bi bilo lakse da nadjes sa otpada neki koji je ceo, neostecen, i njega operes pa ugradis... Ali to iziskuje odlazak na taj otpad, posto je em nezgodno za slanje, em ti je poenta da se uveris u fizicko stanje... 

 

Nego, daj, bolje trosi vreme/novac na alu felne, a ovo prikrij nekim patosnicama :D  

Share this post


Link to post
Share on other sites
24 minutes ago, horvat said:

Ali to iziskuje odlazak na taj otpad, posto je em nezgodno za slanje, em ti je poenta da se uveris u fizicko stanje... 

Kad se pomene transport ovakvih stvari - uvek se setim kada sam sa mojim drugarom Noletom, iz Indjije vozio nebo za njegovog Stila (koji je nazalost imao havariju).

Utovar, istovar, a najvise sama voznja jos jednog neba su bili nezaboravno iskustvo, moram priznati :lol: .

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci do not try this @ home.. Aaa znaci cega god se dohvatim najjeftinije mi izadje kupovina alu felni

Nema nikakva varijanta nekog tekstila ili tepiha na meru da se uzme pa seckam, ipak najbolje polovan ?
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
19 minutes ago, ISV_01 said:

Nema nikakva varijanta nekog tekstila ili tepiha na meru da se uzme pa seckam

Ma jok, najbolje iskroj linoleum.

Za neki natural izgled mozda razmisli i o brodskom podu, jeftinija varijanta laminat.

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 minutes ago, Ivan said:

Ma jok, najbolje iskroj linoleum.

Za neki natural izgled mozda razmisli i o brodskom podu, jeftinija varijanta laminat.

naravno sve to sa Aliexpressa da naruci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ubiste me skroz :cry:

Doduse ovo sa brodskim podom ne zvuci lose :pirate:

 

Nista, trazim novu zanimaciju :X

Share this post


Link to post
Share on other sites
28 minutes ago, ISV_01 said:

Ubiste me skroz :cry:

Zezam se ja malo naravno... OK gde su ravni delovi, ali kako bi ukrojio one silne prevoje? Pa ovi sto prave "na sve jade" ukroje patosnice da to lici na nesto, a kamoli da radis ceo pod. Tesko da bi to izaslo pristojno, sto kaze kolega ako vec mora da se radi, mozda najbolje uzeti neki ocuvan sa otpada, Plug&Play :D .

Share this post


Link to post
Share on other sites

@djomla pazi, mi ga tovarimo za felne da ne bi zalazili u tuning enterijera, tepih bi bio samo kap koja bi prelila casu :lol:

 

 ili, bolje receno digli smo ruke od enterijera, pokusavamo eksterijer da spasimo :D

Edited by Danilo1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te rupe od pete i sl nisu od patosnica nego od malo voznje :D
A sta ti je problem oko tepiha, kupi prvo drugi dobar. Tamo gde ga budes kupovao verovatno ces vec videti na licu mesta kako se ili kako je skidano, mozes i da pitas sta te buni. U glavnom prvo izvadis sedista, odvojis lajne na pragovima, dignes konzolu oko rucne i vadis :D
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A konzola oko rucne, prosto milina jedna za skidanje :) . Rasturis pola auta do radija zbog nje.

51 minutes ago, MS PK said:

Te rupe od pete i sl nisu od patosnica nego od malo voznje :D

Mozda ga je vozio neki ljubitelj Spaghetti westerna, sa sve mamuzama :stuart: .

Evo sad usao u kucu, isao nesto da zavrsim pa istresoh patosnice... Usput bacih pogled na tepih - kako si ti zamislio da ukrojis one krivine i ispupcenja npr. ispod sedista (a da to lici na nesto) i dalje mi nije jasno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ISV_01

Pustili bi te da se zagrejes sa pokrivkom gepeka. A onda - kom obojci, kom opanci, da vidimo kako bi teklo krojenje delova tepiha u kabini. Verujem da bi to trajalo max pola sata dok zivci ne popuste, smem u 100 marke :D :

 

emaps.thumb.jpg.92a41293f2aed62d67515da7a8b35f3b.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bogami, kako stvari stoje, probio bih policijski cas narednih par dana pakujuci pod

Sent from my S10 PRO using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...