Jump to content
FAS Goran
djuzoran

Fiat Croma JTD 2009, 120 KS

Recommended Posts

U kratkim crtama:
 

- Croma (1.9 mjet 120 KS) je 2009 godiste, kupljena sa 160 000 km na brojacu sada ima oko 245 000 km, nikad izdala :-). Prvi vlasnik u Srbiji, uvezena iz Italije

- Registrovana do kraja maja 2020 godine, godisnja registracija je oko 27 000 rsd

- Auto pre kupovine proveren i do dan danas odrzavan samo u Fiat Servisu Goran (https://www.fiatservis.rs/), znaci od prvog dana, sve popravke i svi servisi, tako da pored servisne knjizice svaka provera kod njih je takodje moguca

- Veliki servis radjen (nemam u glavi datum, mislim da je maj-jun 2018 godine

- Garancija 5 godina na veliki servis u Fiat servisu Goran na ovaj veliki servis

- Celicne felne

- Rezervni kljuc

- Cobra alarm ugradjen naknadno

- Akumulator kupljen u jesen 2017 godine (takodje kupljen u Fiat Servisu Goran)

- Mali servis radjen svake godine kraj maja, pocetak juna na 10tak hiljada km

- Koriscen kao porodicni auto, godinje prelazeno oko ~12000 km (more grcka, zimovanje kopaonik, put u zavicaj Kursumlija i gradska voznja)

- Imam i lance za njega, brisaci za prednja i zadnja stakla promenjeni prosle godine

- 2019 godine uradjena generalka  menjac

- 2018  godine uradjena zamena kocionih diskova i plocica

Ja sam od onih, koji kad auto oteraju na servis, zamene sve sto im majstor kaze, sto cete videti i po servisnoj knjizici, tako da nisam navodio te neke stvarcice koje su menjane u sklopu redovnog odrzavanja.

Sad mu je vreme za mali servis, nisam radio u Goran servisu, jer ne znam da li ce ko ga kupi da nastavi tu ili ne sa odrzavanjem

I eto u kratkim crtama to je to, ako se jos neceg setim, pisem....

 

Cena 2700 eura

Slikao sam prvu i poslednu stranu iz servisne knjizice.

 

IMG_20200224_090040.jpg

IMG_20200224_090116.jpg

img_1.jpg

img_10.jpg

img_11.jpg

img_12.jpg

img_13.jpg

img_14.jpg

img_2.jpg

img_3.jpg

img_4.jpg

img_5.jpg

img_6.jpg

img_7.jpg

img_8.jpg

img_9.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh, da i imam od AMSS potvrdu za foliju na staklima, da moze da je ima, znaci ako Vas zaustavi policija, pokriveni ste.

Malo je ogreban (nije ulubljen) na zadnjoj desnoj strani, mislim da bi poliranje moglo da resi, ali nisam hteo da ga lickam za prodaju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...