Jump to content
FAS Goran
horvat

Covid-19 aka Korona virus

Recommended Posts

preCednik se dere na nas

Deki druže šta si očekivao da te ljubi, ovo je uvod u totalni teror, ekonomski krater bez dna ima da se definitivno preselim u brdo Imam ja još ta da pljunem ali se ne sme više.Britanija živi samo na preporukama, resto je ostavljeno prirodi na dar kao i svake godine

 

Послато уз помоћ ТT

 

 

 

 

 

 

 

 

Lazanje gotove

3a907188a70accf878d0a08b6382759a.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali sve do najsitnijeg detalja promovišu i preuveličavaju, čak i posadu aviona. Tri puta im zahvaljuje i proglašava za heroje kao da je jedan pilot vozio sve vreme i nije "spavao danima" kako on kaže... A pogledajte na snimku/slikama koliko je u avionu bilo kapetana i FO, što će reći da se posade smenjuju i da (verovatno kao i ogromna većina dalekometnih aviona) imaju i kabine za odmor

Da me neko ne shvati pogrešno i da pomisli da omalovažavam pilotsku profesiju - naprotiv, obožavam je, da sebi mogu ponovo da biram put, samo bih pilot bio



Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Britanija je u k*rcu, da se ne lazemo. Ništa ne radi, ljudi patkobolja kao naši penzosi, bleja za sve pare.

Sent from my 3310 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

I samo da dodam, ništa to nije slučajno. Godine i iskustvo mi govore da će sutra kad se potegne pitanje finansiranja AirSrbije ovo izvući kao kec iz rukava... biće ono - sram vas bilo, napadate heroje, da nije bilo njih... itd itd

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Žao mi je nisam gledao, kao ni pre pa ne mogu da se setim sem sa ovih sličica što mi stižu a na kojim ponekada bude i dotični.

Inače sam apolitičan od 2000 mog predsednika su ubili ostala govna ne fermam 2%, na izbore ne izlazim, ne zanima me ni Janko ni Marko.

Ne gledam ih.

 

Britanija zna šta je ovo i neigra se te igre sve se svelo na preporuku, imam dvojicu kolega tamo čujemo se na dnevnoj bazi nekad duže nekad kraće, sve normalno

Druže pogledaj kartu sveta i vidi šta je komonvelt

Britanija nije bila u q ni kad je čitava Evropa klicala živeo hitler

Послато уз помоћ ТT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Britanci su zatvorili restorane, kafiće, hotele svasta nesto danima pre nas (ne znam kad tacno, ali ima tome), ali zato ljudi šetaju po parkovima kao da su svi na odmorima.

Sent from my 3310 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisu zatvorili samo preporuka da se ne ide, inače ko ima publike taj radi, evo popodne sam se čuo.

Ali publike verovatno nema

Sad mi je jasno kako je u severnoj Koreji.

Tapšanje policijski sat jbg navikneš se posle 6 meseci...

Zaebano samo što je ovo tek prva nedelja

 

Послато уз помоћ ТT

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, stoji sve sto kazete ali batalite politiku, ovo je iznad svih. Malopre se cujem sa poslovnim partnerom iz Italije, kaze "sedi kuci, pusti ekonomiju, cuvajte se, mi smo se zajebali a sada je kasno, trebalo je pre tri nedelje da radimo ovo sto radimo sada....."

Poslato sa JAT-L29 pomoću Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, totti said:

da sebi mogu ponovo da biram put, samo bih pilot bio

Jbg, pretekla te braća Rajt!:D

Inače, sad dođoh u stan. Dva narkomana razbiše komšiji 508, u ulici. Ja pozvao komšu, pa išao da ih spašavam da ih ovaj ne ubije! Došla policija jako brzo, ubila Boga u njima. Svaka im čast!

Nego znajući naše pravosuđe, eto njih na slobodi prekosutra!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prosto i je*eno jednostavno. Sedite kući. Da ne budem pogrešno shvaćen, nisam paranoik, ne verujem u teorije zavere i ostale p*čke materine, sve ovo ne gledam kroz prizmu politike (iako mi se s*re od ovih samopromovisanja) ali ako je neko rekao da sedimo kući kako se ne bi ovo širilo kao što se širi (smatram da su kasno shvatili) sedeću kući, ne zato što me mrzi da izlazim i što sam lenj, nego da bi se svelo na minimum, vidimo šta se desava u mnogo "jačim" državama. Prošle nedelje sam radio svaki drugi dan, sledeće verovarno samo jedan dan, da ne radim, ne bi izlazio sem do radnje. 

Just my 2 cent's. 

Ljubi brat. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 hours ago, horvat said:

Pi*ke novosadske nisu dale da se uradi test, pa je 5 dana širio zarazu po hitnoj hiruškoj, koronarnoj i internom... Sada pola bolnice ne radi, 2 tuceta lekara i puno tehničara u kućnom karantinu.
Tip je psihički bolesnik, popio previše lekova pa mu pozlilo, kada je dobio temperaturu, već je zarazio pola bolnice.
Žena mi je medicinska sestra, pa mi pričala.

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka
 

Edited by igor0511
Bez tenzije :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

https://www.novosti.rs/vesti/beograd.74.html:854365-Beogradjani-pohrlili-na-Adu-kao-da-se-nista-ne-desava-Slike-prolecne-idile-i-rekreacije-nikada-nisu-bile-ovako-uznemirujuce-FOTO

 

Mora da se radi na dizanju svesti. Ne znam kako ovoliki ljudi ne kapiraju da stete svima izlazeci i da cemo samo duze ostati zatvoreni ako se ovo nastavi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...