Jump to content
FAS Goran
horvat

Covid-19 aka Korona virus

Recommended Posts

Meni se culo mirisa bas kasno vratilo, jako bilo cudno, pijes kafu a ne osetis onaj miris :D Mada, u nekim situacijama, nije to ni tako lose :lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
15 minutes ago, totti said:

VMC je isključivo za vojne osiguraonike ako se ne varam?

Jeste. Pokriva Beograd i Pančevo. Samo tu nam je COVID, niko drugi nas ne prima!

6 minutes ago, totti said:

dva dana da jedem samo sarmu čim mi se čulo ukusa vrati, a onda prelazim na burek

That's the spirit!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja sam rekao da ću dva dana da jedem samo sarmu čim mi se čulo ukusa vrati, a onda prelazim na burek

Sent from my SM-G950F using Tapatalk


Snaga na usta ulazi
Ja komšu koji se oporavlja od jutros prebacio na burek

Sent from my motorola one macro using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nije mi do snage, nego do želje... iskoči mi na YT neki Amer koji priča o Beogradu i naručio sarmu u Tri šešira... gledam ga kako je krlja i kako se oduševljava, a ja da crknem od muke

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

@totti

Kod gubitka cula mirisa treba koristiti mast sa vitaminom A, mazati nosnu sluznicu dvaput dnevno.

Meni je pomoglo, vratilo se posle 5 dana.

Lek je Rinopanteina.

Edited by italiano

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja danas probao da merim saturaciju preko aplikacije na telefonu. Rezultati od 81 do 92

Sad kaže da čekam do sutra, pošto su samo 3 merenja dnevno moguća

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@totti

 

Za oznaku SM-G950F kaže Google da je to Samsung Galaxy S8.

Taj telefon sam skoro koristio kao zamenski par nedelja i merio sam saturaciju koliko god sam puta hteo. :) Ustvari, broj otkucaja srca i saturacija.

Nije bila naknadno instalirana aplikacija jer sam fon dobio onako u fabričkom izdanju, tj. posle factory reseta, imao je samo one aplikacije koje dolaze sa njim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja u Samsung health imam samo merač pulsa, saturaciju nemam (ili numem da je nađem).

 

Edit: sad ga ima kad sam ga dodao

A meri kad se prst stavi na senzor kod blica, a ne za otisak prsta

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tata počela da isporučuje automobile kupcima u ''korona free'' plastičnim mehurima

 

tata b.jpg

 

Više nikog ne iznenađuju sve bizarnije pojave u našoj civilizaciji i našem svakodnevnom funkcionisanju s donedavno naučenim obrascima ponašanja pa smo, eto silom prilika, morali da naučimo da živimo sa pandemijom u režimu ''novog normalnog''. Da je koronavirus zaista jako promenio život kakav smo poznavali dosada se već potvrdilo bezbroj puta, a najnoviji primer zaštite od podmuklog virusa dolazi iz Indije. Domaći proizvođač automobila Tata Motors, naime, odnedavno isporučuje nove automobile u plastičnim sigurnosnom balonima, a sve u svrhu maksimalnog očuvanja zdravlja, u ovom slučaju njihovih kupaca. ''Mehur'' u koji je smešten automobil je potpuno sterilan i istovremeno sprečava svaki kontakt osoba iz lanca isporuke s vozilom, od proizvodne trake do kupovine, što je još jedno od rešenja za sigurnu prodaju vozila usred pandemije.

 

preuzeto sa - Auto Blog

Share this post


Link to post
Share on other sites
32 minutes ago, alfini0507 said:

Najverovatnije odoh u izolaciju od sutra... Skvo pozitivna... Cujemo se...

Aaaaa, nisam ubo LAN kabl u beli luk, sad hebiga...

 

Salim se, drži se i nadam se da će biti sve ok, aka asimptomatski. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 hours ago, alfini0507 said:

Najverovatnije odoh u izolaciju od sutra... Skvo pozitivna... Cujemo se...

Daće Bog da to bude kako treba.

Kod nas na poslu je već oko 1/3 ljudi prošla kroz to. Svi srećom bez ikakvih posledica. Tako da i ja "čekam" svoj red, da se "prelije" ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...