Jump to content
FAS Goran
horvat

Covid-19 aka Korona virus

Recommended Posts

5G je tehnološka evolucija koju šamani i podanici ne mogu da shvate.

Ni ne trebaju. 
Normalni ljudi treba da vide kako mogu da iskoriste taj tehnološki napredak za svoju dobrobit.
A to ne znači brzinu pregleda YT videa ili sličnog...
Ovakva bežična brzina omogućava razvoj IoT uređaja koji mnogo olakšavaju naš svakodnevni život u sve komplikovanijem svetu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, OmenVeritas said:

5G je tehnološka evolucija koju šamani i podanici ne mogu da shvate.

Ni ne trebaju. 
Normalni ljudi treba da vide kako mogu da iskoriste taj tehnološki napredak za svoju dobrobit.
A to ne znači brzinu pregleda YT videa ili sličnog...
Ovakva bežična brzina omogućava razvoj IoT uređaja koji mnogo olakšavaju naš svakodnevni život u sve komplikovanijem svetu.

Da živiš pre 200 god i pojaviš se sa mobilnim, spalili bi te na lomači! 21 vek i ljudi kenjaju oko 5g. Pa ako ste glupi i ne obrazovani to ne znači da je tehnologija odlučila da vas ubije i zagospodari svetom. Na konto toga imao sam raspravu na poslu pre nekoliko dana sa koleginicama koje su tvrdile da je Putin pustio 500 lavova na ulice Moskve! Nakon pola sata rasprave utvrdile su da je fake news i onda dolazi kolega u noćnu smenu i kaže mi da mu je drugar skrenuo pažnju kako avioni lete iznad njegove kuće i kako su dok su cirkali izbrojali preko 20 komada za nekoliko sati. Rekao je to sa onom zavereničkom grimasom, jer su otkrili nešto što niko nije, a ti avioni tu lete verovatno da bi nas nešto sjebali. Na moje pitanje da li je čuo nekada za avionske koridore, odgovorio je : šta? Poenta je da ljudi imaju izvor znanja i mudrosti cele ljudske pisane civilizacije, preko 5000 godina na netu, a isti koriste da čitaju vesti o starletama i demonima koji vladaju vatikanom. 21 vek jbt život! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vole ljudi teorije zavere, vecina tih teorija zavera je dobro argumentovana i deluje sve logicki za laika, jer je tako sve konstruisano da bi narod poverovao.

 

Ostace zapamceno da je covecanstvo rusilo 5G bandere jer su mislili da to sluzi za kontrolisanje ljudi. To me uvek podseti na Smrdu Mudica i Posetioce... Tamo za 50 godina kada deca budu ucila o 5G tehnologiji a tada ce postojati vec 60G smejace se i gledati slike u udzbenicima imbecila koji ruse bandere :D

Edited by dekirs

Share this post


Link to post
Share on other sites

Natrčim pre neki dan na komentar tipa "sabotirali smo 5G repetitor, da bi nam se osvetili ugasili su nam internet", tako nesto. Pomislih verovatno je neka glupost, kad ne lezi vraže. 

https://www.rts.rs/page/magazine/sr/story/511/zanimljivosti/3924082/oprema-bezicni-internet-steta.html

 

U svakom slučaju, Bil Gates je kriv za sve, on hoće pomoću 5G da nas čipuje. Razmislite, prezime mu pocinje na G i ima 5 slova, slučajnost?! Ne bih rekao. :D

 

Btw, jeri i naša snajka (izdrzi legendo) poznatog nam tenisera skoro kačila po Instagramu kako je 5G kriv za koronu. 

Edited by djomla

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da se prica razvije jos malo, onda ce nas dragi Aca da dodje i kaze: "Ja sam kriv za sve, krivite mene za 5G, ali nemojte dirati struku". :D

 

Gledam vesti zadnjih par dana i ovi stranacki botovi sto se vrte po TV-u ponavljaju svi jednu te istu recenicu: "Penzioneri su izneli najveci deo tereta". Krece spinovanje i priprema za izbore :D

U kakvom god kontekstu da je ta recenica zar nisu medicinari podneli najveci deo tereta a ne matorci koji su bili zatvoreni mesec i nesto, mos misliti :D 

Edited by dekirs

Share this post


Link to post
Share on other sites
15 hours ago, djomla said:
Btw, jeri i naša snajka (izdrzi legendo) poznatog nam tenisera skoro kačila po Instagramu kako je 5G kriv za koronu. 


Al' zato pregrađivanje reka nije krivac ni za šta...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Retko pogledam vesti, ne mogu, nemam želudac. Ali ako kreću tu priču kako su penzosi podneli najveći deo tereta, jbg, treba glas da se obezbedi. A to što su ih gurali u gluvo doba noći da čekaju red, je po meni krajnje ponižavajuće.
Piči se pregrađivanje sve u 16, koji će nam klinac reke i rečice, njima verovatno zafalilo.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste to je 5g mreža sa 42000 mikro satelita.
Pogrešno pričaju da 5g kontroliše ljude, u smislu da te diriguje, kontrola je druge prirode, 5g mreža će omogućiti rad nebrojeno mnogo kamera za prismotru, ulazak u prodavnicu, plaćanje računa u toj istoj prodavnici bez ikakvog fizičkog plaćanja, jednostavno prepoznavanje lica, zenica ili šta već, mnogi će izgubiti posao jer će elektronika i robotika preuzeti te segmente.
U svakom trenutku sistem će znati gde ste i šta radite, slično kao i sada sa android sistemom samo mnogo tačnije i sa više informacija.
Možda će biti sigurniji svet a možda ne.
Nisam ni ja pobornik nekih levih tumačenja stvarnosti, a ipak ponekad se zapitam zašto se toliko zlo nanosi ljudima koji ne pripadaju zapadnom krugu, a te i takve teorije daju neko objašnjenje, poput onog videa što ga zakačih u kuda ide ovaj svet, mada je ono horor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni su ove vesti tako zanimljive :D Vecinu informacija kojoj ja verujem su one koje sam cuo dok je virus jos bio samo u Kini, tamo tokom januara :D Ali od januara do sada su se vesti i saznanja izmenile jedno 20 puta :D Bukvalno je cas najzarazniji cas smesan :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...