Jump to content
FAS Goran
horvat

Covid-19 aka Korona virus

Recommended Posts

32 minutes ago, OmenVeritas said:

Hajde molim te batali. Veruj mi da ja razumem tvoje stavove. Očigledno je problem što ti ne razumeš moje.

Pa kad glumataš Betmena (u figurativnom smislu) kako čovek može da te razume. Kod mene važi "što na um, to na drum", zato me i razumeš.

Edited by Quadrifoglio Verde

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 4/3/2020 at 8:59 PM, OmenVeritas said:

Da, lično iskustvo tako neke strahote bi možda imalo uticaja na takve osobe...

Ali sa druge strane, lično bi ih ostavio da rade kako im je volja i da se zaraze i pocrkaju - bez troškova zdravstvenog osiguranja...

 

On 4/3/2020 at 11:21 PM, OmenVeritas said:

Ma klinci, 9-11 godina da se druže. Poslednje okupljanje do prolaska ovog s(r)tanja... 

Nisam ja bio za to nego roditelji insistirali...

I eto, 1h da se dečurlija istrči i to je to...

Nema više...

Ovo je 'predsednik' fazon, jedan dan se smeje virusu, drugi dan se uvodi vanredno stanje i policijski cas. Omen jos jednom potvrdio cinjenicu da se pojavi s vremena na vreme i izlupeta da ga niko nista ne razume. Stvarno gari, nemoj vise

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, rkoma1986 said:

Ovo je 'predsednik' fazon, jedan dan se smeje virusu, drugi dan se uvodi vanredno stanje i policijski cas. Omen jos jednom potvrdio cinjenicu da se pojavi s vremena na vreme i izlupeta da ga niko nista ne razume. Stvarno gari, nemoj vise

Ne, nije. Samo ti i tebi slični ne razumete. A ja sam izgubio svaku želju da vam objašnjavam.

Ono što vi treba da uradite jeste:

- Zaradite najviše što možete
- Pomozite svakome kome je pomoć potrebna
- Vodite računa o bližnjima
- Čuvajte svoju okolinu jer će ona čuvati vas

Kada to budete razumeli, mnoge stvari će biti jasnije. Nećete više želeti da komšiji crkne krava...

Share this post


Link to post
Share on other sites




Al najjača mi je teorija da je sve ovo test kako da se što pre udari na Rusiju, jer se nekako poklopilo s vežbama Nato i silnim kolonama i vagonima vozova sa teškom artiljerijom koja širom evrope ide prema istoku. :rofl:
 



Da se vratimo na "ozbiljne" teme.
Malo je poznato da "braća" Rusi preskaču 5G, jery je 5G za 'čke, oni odma idu na 6G a paralelno rade i na 7G, čak imaju 7G u pojedinim gradovima, samo se o tome ne priča.

Sent from my 3310 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne smem javno da pisem o tome, pustam ti na sms, pošto whatsapp čitaju putem 4G. Jedino ako se prebacis na 2G, onda ti saljem na whatsapp.

Mali nagoveštaj, šta misliš zašto Horvat non-stop ide na reglažu?

Hint br 2, nije Safet loše uradio tvog Brava, 7G je kriv

 

Sent from my 3310 using Tapatalk

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko zna sta je pozadina, verovatno su mu dojadile neke debilne stvari. Pitaj klinca. Prestao sam pre nekoliko dana da pratim, samo pogledam brojke i vozi. Smešni su odavno.

Sent from my 3310 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites









Malo je poznato da "braća" Rusi preskaču 5G, jery je 5G za 'čke, oni odma idu na 6G a paralelno rade i na 7G



Mercedes je imao 7G-tronic još pre više od 15 godina.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo malo američke propagande:

 

 

 

Ne bi me čudilo da je sve ovo samo opravdanje za sveobuhvatni napad na Kinu.  Ovom novinarčiću se smeši svetla budućnost ako ovo izgura do kraja. Slično kao Kristijan Amanpur što je uradila 1999. na Kosovu, nastup koji ju je vinuo u nebesa, sad je jedna od najbogatijih i najplaćenijih novinara na svetu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Elem, salu na stranu, sada citam da je Kon dao ostavku.. 
Nesto ovde ozbiljno ne stima. 
Brt, taj daje ostavku vec 100 godina, te za vakcine, te za ovo te za ono..

Isplivace pre ili kasnije sta se to valjalo, ali bit ce malo kasno jer je proslo

Sent from my S10 PRO using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, The Punisher said:

Evo malo američke propagande:

 

 

 

Ne bi me čudilo da je sve ovo samo opravdanje za sveobuhvatni napad na Kinu.  Ovom novinarčiću se smeši svetla budućnost ako ovo izgura do kraja. Slično kao Kristijan Amanpur što je uradila 1999. na Kosovu, nastup koji ju je vinuo u nebesa, sad je jedna od najbogatijih i najplaćenijih novinara na svetu.

Pre bih poverovato da je taj napad vec ucinjen, pustanjem tog virusa u srcu Kine od strane SAD. Nego u ovu pricu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Virus kao virus ne bira nacionalnost, znači ko god ga je pustio (ako ga je pustio) je znao da će postati pandemic. Virus je samo sredtsvo da se optuži jedna strana, u ovom slučaju Kina. Pošto SAD ne mogu fizički da napadnu Kinu napadaće je iz svih ostalih oruđa, uključujući i da okrenu ceo svet protiv nje.

Share this post


Link to post
Share on other sites





Da se vratimo na "ozbiljne" teme.
Malo je poznato da "braća" Rusi preskaču 5G, jery je 5G za 'čke, oni odma idu na 6G a paralelno rade i na 7G, čak imaju 7G u pojedinim gradovima, samo se o tome ne priča.

Sent from my 3310 using Tapatalk

Ja koliko sam nesto citao od optike brze nema a sti bi se onda pored toga islo na 5-6-7G pitanje je...

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, The Punisher said:

Virus kao virus ne bira nacionalnost, znači ko god ga je pustio (ako ga je pustio) je znao da će postati pandemic. Virus je samo sredtsvo da se optuži jedna strana, u ovom slučaju Kina. Pošto SAD ne mogu fizički da napadnu Kinu napadaće je iz svih ostalih oruđa, uključujući i da okrenu ceo svet protiv nje.


Da ne ulazim u teorije zavere i politiku, posto ni o jednom nemam pojma :D

 

Ali trenutno stanje ne ide na ruku USA uopste.

 

Kina da se predstavi kao negativac - proslo. Kinezi tu pametno igraju pomazuci svima sto ih "pere" za sve.

Takodje pandemija u USA se tek zahuktava i pitanje je sa kojim posledicama ce oni proci. Za razliku od ostatka sveta, USA je generalno lose naseljen, tako da njima ne ide na ruku smanjenje populacije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...