Jump to content
FAS Goran
horvat

Covid-19 aka Korona virus

Recommended Posts

Asteroid treba kad Mića kaže da ne bi dao Stila ispod 2500€

Sent from my SM-G770F using Tapatalk


Ne bi ni za toliko Sta da radim posle, da dodam bar toliko za nekog krsa mladjeg max 2god il da kupujem losijeg stila...ne biva

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ne moze antigenski! 
Njega ce raditi nasumicno kad vec udjes u Grcku:
 

OBLIGATIONS FOR EVERY VISITOR IN GREECE

Before arrival:

  • Every tourist must fill in the special PLF (Passenger Location Form) no later than 23:59 of the day before arriving in Greece. This is done here.

 

Before departure, the traveler must ensure that he/she has some kind of certification of his health condition. The alternatives for that are as follows:

  • PCR test from a laboratory, maximum 72 hours before entry.
  • Vaccination certificate issued by an appropriate authority.

 

All certificates must include the critical information in English and the full name must match with that of the passport or other travel document.

 

On arrival:

For travelers arriving in Greece, the following are provided:

  • Sampling RAPID antigen tests at the entrance gates, the selection of individuals drawn from a targeted sampling system, based on the EVA system used in the summer of 2020.

https://travel.gov.gr/#/

Moze, tj moci ce samo nisam lepo napisao tj pogresio sam vreme kad sam pisao u brzini.
"Na pitanje da li je izvesno da će Grčka priznavati i negativne antigenske testove, Seničić odgovara da su ambasador Grčke i resorni grčki ministar rekli da oni to neće moći da prihvate dok zvanično ne počne letnja turistička sezona.

“Nakon 14. maja očekujemo otvaranje prelaza Evzoni na granici Severne Makedonije i Grčke, kao i priznavanje negativnog antigenskog testa kao još jedne opcije za one koji nisu vakcinisani. To je već dogovoreno i ne bi trebalo da bude problem“, zaključuje Seničić."

https://rs.n1info.com/vesti/grcka-test-koronavirus/

Naravno i oni koji imaju antitela a nisu vakcinisani ce moci lagano ici u EU jedna po jedna drzava to prihvata i do pocetka sezone sve nama potrebne zemlje ce to primati za sad Hrvatska i Bugarska a sa pocetka sezone ce i Grcka ne brinite, nisu ludi da 2 sezone zaredom propadnu i odu u siromastvo, jer nema nikakve potrebe jer nema ni rizika dokazom o vakcinaciji ili prisustvu antitela naprosto vakcina to i radi tera telo da pravi antitela nista drugo.

Послато са M2007J3SG помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

To su isti oni što su se prva dva meseca zabarikadirali u kuće, ne dajući ni deci da izađu, što su pljuvali ljude koji idu na more, da bi negde u septembru počeli da pričaju kako neće da nose brnjice i da je u vakcinama čip, a do ponedeljka nagovarali sve oko sebe da se ne vakcinišu i uveravali kako oni to neće nikad u sebe, sve dok sa vojnog aerodroma Batajnice poleću civilni aviJoni koji zaprašuju čemtrejlsom sa sve Sarinom!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jbte, kod vas u BG ima baš svakakvog sveta. 
Ček' da i kod vas u Avivu uvedu, pa ćeš da vidiš kakvog sveta ima i kod tebe

Sent from my SM-G770F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sutra ujutru penzosi sa hoklicom od 6:00 ispred TC Ušće. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jos da se legalizije marihuana i nije ni Amsterdam ludji 

https://rs.sputniknews.com/zivot/202104201125141416-loncar-srbija-ce-ispostovati-odluku-un-a-skidamo-marihuanu-sa-liste/ 

 

 

Isti ljudi žive na čitavom svetu, razlika je u vestima. Danas je ta razlika sve manja.

Lošim informacijama, poluinformacima, se bombarduje narod svuda. Plus ih je previše sa mnogo izvora, informacija.

Najgore od svega što milioni gledaju polupismen i neobrazovan dovoljno svet koji priča priče rekla kazala da popuni vreme, nearazumevajući ni delić o onome o čemu je tema, retki su smisleni ljudi, i hvala za iptv što mogu da vratim i pogledam neki dobar intervju ili govor.

Iskreno najgore od svega mi je uzdizanje i veličanje glumačke profesije, koji je po obrazovanju najmanje obrazovan deo akademske zajednice, sem retkih izuzetaka koji se jednostavno sami izdvoje po svojim sposobnostima. Interpretatori tuđih emocija nezaslužuju takvu pažnju iako su u centru amfiteatra.

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato i rekoh za legalizaciju :) 

Mada prica je bila h startu da ce biti samo za medicinske svrhe.

 

Kad vec offujem, da napisem i ovo: apsolutno podrzavam inicijativu.

 

Ne vidim neku razliku od odvaljivanja od zivota od alkohola i marihuane, a ljudi kupuju sada svasta ko zna kakvog porekla. Barem ce se uvesti neka kontrola kvaliteta, a ko je hteo da se truje, trovace se bila legalna ili ne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Medicinske svrhe...
Na svakog svaka hemikalija drugačije deluje.
Dok sam bio mlađi, par dimova canabisa na mene deluje stvaralački, nisam voleo u gradu, sredim radni sto, izvadim knjige i bez glupih pauza odradim 4-5sati učenja. A to je samo dim dva, pa sam gasio, sutra nastavim dim dva. . Odem na ispit nema šanse da ne položim.
Preterivanje u svemu nosi svoje posledice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@bit ti kao Stiv Dzobs sa LSDjem :D

Sam je vise puta izjavio da je LSD jedan od glavnih razloga za njegove uspehe.

 

Da otvara neke nove “nivoe” uma, svakako. Uostalom kao i bilo koji drugi psihostimulans.

 

Problem je u tome sto se sve te “nove faze” dostizu promenom stanja hormona. A hormoni rade kao bumerang, sve ti se vrati i onda nastaje minus faza gde dolazi naplata.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 5/7/2021 at 5:01 PM, bit said:
Medicinske svrhe...
Na svakog svaka hemikalija drugačije deluje.
Dok sam bio mlađi, par dimova canabisa na mene deluje stvaralački, nisam voleo u gradu, sredim radni sto, izvadim knjige i bez glupih pauza odradim 4-5sati učenja. A to je samo dim dva, pa sam gasio, sutra nastavim dim dva. . Odem na ispit nema šanse da ne položim.
Preterivanje u svemu nosi svoje posledice.

Brate sto si ti imao los trip

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 5/7/2021 at 5:12 PM, igor0511 said:

Da otvara neke nove “nivoe” uma, svakako. Uostalom kao i bilo koji drugi psihostimulans.

Pitanje je da li stvarno "radi" ili je takvo stanje uma da um zamišlja da neka od tih psihoaktivnih supstanci olakšava, opušta, pomaže, stimuliše moždane vijuge... 

 

Istina za ulje kanabisa, konoplje kod nekih bolesti npr. mulitpla skleroza, šizofrenija, anoreksija imaju efekta. S te tačke gledišta u medicinske svrhe ima razloga da bude odobreno uz propisanu terapiju. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...