Jump to content
FAS Goran
horvat

Covid-19 aka Korona virus

Recommended Posts

Pa po simptomima ispada da je 50% stanovnistva prelezalo koronu od novembra do februara otprilike. Mnogi su imali temperaturu visoku po 10-ak dana, suvi kasalj nedeljama...
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikakva teorija zavere, svako od nas je pio fluimucil ili propomucil za iskasljavanje kada je imao prehladu, a sta je osnovni sastojak...
Vec 10 godina a i vise uzimam raznu suplementaciju i svaka je dala rezultat bez ikakvih nuspojava i posledica. Antibiotik kao nuzno zlo i to ako bas moram.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, rkoma1986 said:
Ticma koji glutation uzimas,mozes li okaciti sliku, link, stagod?

GLR Yamamoto-v sa vitaminom C i selenom, njihov je najbolji. Mada uz to pijem vec godinama vitamin C od 1000mg Jamieson-ov koji se razlaze do 9h u organizmu
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 hours ago, igor0511 said:
Ova prica koju je Ticma spomenuo se bas rasorila i svi prijavljuju dobre rezultate koliko vidim.
 
Da podelim link, iako zvuci kao teorija zavere na prvu loptu

Sada sam bas odgledao ovo, to je nesto sto ljudi pricaju godinama i istrazuju samo je eto sada doslo do sire javnosti kada su se svi zainteresovali za jelte opstanak.
Ljudi su me cudno gledali kada se pojavim sa sakom tableta a nikome ne pada na pamet da u hrani nema vise nicega, da je zemlja isposcena do maximuma.
Skoro sam poceo da koristim i Hunza ulje, ima kod nas firma koja se bavi prodajom a uvoze ga iz Makedonije a oni iz Pakistana...

Share this post


Link to post
Share on other sites
50 minutes ago, Ticma said:

GLR Yamamoto-v sa vitaminom C i selenom, njihov je najbolji. Mada uz to pijem vec godinama vitamin C od 1000mg Jamieson-ov koji se razlaze do 9h u organizmu

Hvala na odgovoru. Jel ima to da se uzme ovde u apotekama, ili je varijanta snalazenja po inostranstvu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo kucaj u googl i izbacice ti gde sve ima da se kupi, ja porucujem online kod nas. 2990 je kutija sa 30 tableta i tope se ispod jezika zbog apsorbcije gluthationa.
Svakako imas ga u makar 5 online prodavnica i vodi se kao suplementacija za trening, spada u aminokiseline.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dodao bih uz NAC i vitamin D i Ashwagandhu.

Odlicna suplementacija i ja se gotovo nikad ne razboljevam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja uzimam dosta voća u proseku...

Obično šljiva, ali nisam imun ni na kajsije, dunje ili kruške od onog princa Vilijama!:thumbup:

Plus sam u vojske pelcovan od svih mogućih i nemogućih boleščina!

Share this post


Link to post
Share on other sites
56 minutes ago, igor0511 said:

Dodao bih uz NAC i vitamin D i Ashwagandhu.

Odlicna suplementacija i ja se gotovo nikad ne razboljevam

I dodaj na sve to i Omega 3 masne kiseline. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja uzimam dosta voća u proseku...
Obično šljiva, ali nisam imun ni na kajsije, dunje ili kruške od onog princa Vilijama!
Plus sam u vojske pelcovan od svih mogućih i nemogućih boleščina!
Sve to u prirodnom i destilovanom obliku, umereno.


tt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...