Jump to content
FAS Goran
horvat

Covid-19 aka Korona virus

Recommended Posts

Ma možeš da mi kažeš i da sam neandertalac, ali ne razlikujete se ni malo od onih likova par postova iznad što grilaju biiip li ga u kom delu BG. Još gore je što su deca u pitanju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam razumeo o čemu pričaš i nije ni važno... 

Mi zaista radimo nešto za naše bližnje za razliku od vas koji samo pišete po Internetu... 

 

 

Edited by neshaoct
rečnik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ja sam prvi protiv svih ovih mera koje se uvode iz dana u dan... Jedino sam protiv masovnih okupljanja.

Ja moje bližnje stavim u kola i odem 50 kilometra od grada gde nema žive duše, izgrilam i dam im da se izduvaju.

 

 

 

Edited by neshaoct
formatiranje nakon intervencije na tuđem postu iznad

Share this post


Link to post
Share on other sites

@neshaoct Nisi trebao da brišeš. Nije me briga za uvrede, briga me je što će neko dete koje ima recimo asmatični bronhitis ili neku autoimunu bolest da strada zbog "odgovornog" lika. Hteo sam da ga prijavim nadležnima, jes da bi ti napravio cimanje s policijom. <_<

 

 

Edited by neshaoct
rečnik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogu se napadati tuđi stavovi, mišljenja.

Ne mogu se napadati ličnosti.

 

-----

 

Koliko sam upoznat, konkretan skup je odobren od Policije, ispunjeni su i određeni organizacioni uslovi.

Napisaće OmenVeritas o tome ako i kad bude hteo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim, ako se zezao, okej, malo mu je pristup bio neobican i ranije ali ako nije...neka ostane posle te tekme sa svojima, meni (a mozda i drugima) dovoljno. Ovo sa odobrenjem... Ajd, neka napise (ne mislim u negativnom kontekstu, objasnjenje je mozda opravdano) al opet..

 

Danas opet savski kej pun, ljudivi vezbaju u parku (aka njih 5-6), grupice klinaca jarcaju okolo...i onda se neko kao cuva. Jeste tesko klincima zabraniti da se zezaju i druze, nema tek tako tog objasnjenja koje ce njima biti dovoljno, ali ovim mazgovima...

Gratis na to radnici na uredjivanju parka...njih skupa 6-7 skoro niko maske ne hebe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Život nije ono što se pogleda u medijima. Daleko je kompleksnije sagledati sadržinu svakodnevnice, a pogotovo dece. Niko nema prava to da osuđuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijatelju, jedno moje dete je moglo u dva navrata da umre od običnog virusa. Autoimuna trombocitopenija! Znaš li šta bi mu uradilo ovo mutirano čudovište od virusa?

 

Drugo dete ima asmatični bronhitis i od običnog virusa dobija napade gušenja!

 

Ja ih ne čuvam pod staklenim zvonom... I jedan i drugi se bave sportom. Jedan trenira košarku i odličan je u tome. Drugi trenira fudbal iako nije za to. Ne želim da mu trujem volju. Ali vodim računa maksimalno o tome da ih sačuvam. Sve i da ih neki neogovorni bajča pozove u ovo vreme na trening ili bilo kakvu utakmicu ja ih ne bi pustio. Ali neki njihov drug, koji taj virus može da preleži na nogama, će otići na utakmicu i u prolazu će preko ograde baciti loptu da mu je vrate ili će se pozdraviti rukama. Pa da te pitam gospodine "odgovorni", ko će biti najodgovorniji ako se mom detetu desi nešto?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, cekam polazak kuci, 8 h u skafanderu, vecina ovde kod mene mladji ljudi, prosek 45 do 47,teske klinicke slike. Treba izaci, setajte trciti, izvedite decu, neka bude permanentan pokret. Nema zadrzavanja, nema socijalizacije Zbog ovakvih gestiva, naterao bih ljude da dodju da vide, da provedu makar 15 min i vide, mozda ce tada shvatiti apele.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
12 hours ago, Quadrifoglio Verde said:
Prijatelju, jedno moje dete je moglo u dva navrata da umre od običnog virusa. Autoimuna trombocitopenija! Znaš li šta bi mu uradilo ovo mutirano čudovište od virusa?
 
Drugo dete ima asmatični bronhitis i od običnog virusa dobija napade gušenja!
 
Ja ih ne čuvam pod staklenim zvonom... I jedan i drugi se bave sportom. Jedan trenira košarku i odličan je u tome. Drugi trenira fudbal iako nije za to. Ne želim da mu trujem volju. Ali vodim računa maksimalno o tome da ih sačuvam. Sve i da ih neki neogovorni bajča pozove u ovo vreme na trening ili bilo kakvu utakmicu ja ih ne bi pustio. Ali neki njihov drug, koji taj virus može da preleži na nogama, će otići na utakmicu i u prolazu će preko ograde baciti loptu da mu je vrate ili će se pozdraviti rukama. Pa da te pitam gospodine "odgovorni", ko će biti najodgovorniji ako se mom detetu desi nešto?

Moja starija je dijabetičar, ima 16 godina, najgore godine... Za sada je odgovornost najveća na meni da je kontaminiram, pazim strogo napolju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko je bre ovaj omen veritas i šta hoće

Šta ti dečko radiš i čemu se nadaš

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 4/4/2020 at 6:40 AM, zunto said:

Ljudi, cekam polazak kuci, 8 h u skafanderu, vecina ovde kod mene mladji ljudi, prosek 45 do 47,teske klinicke slike. Treba izaci, setajte trciti, izvedite decu, neka bude permanentan pokret. Nema zadrzavanja, nema socijalizacije Zbog ovakvih gestiva, naterao bih ljude da dodju da vide, da provedu makar 15 min i vide, mozda ce tada shvatiti apele.
 

Kava je kod vas situacija sa pacijentima prikljucenim na respiratore? Ako mozes da napises naravno.

Edited by Woodoo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...