Jump to content
FAS Goran
horvat

Covid-19 aka Korona virus

Recommended Posts

Ma i na sms spamuju, dobro mi iz frizidera ne izlete da ostanem kod kuce. 'bo ih ja, bolje umesto da plare operateru, da daju u narodnu kuhinju ili u neke druge korisne svrhe. 

No ovo vise nije tolika briga koliko skupljanje bodova za izbore posle vanrednog stanja. 

 

Nego, jel neko skontao Malog da nije odgovorio na %tualno zaduzenje ovih milijardi miliona, sto se tice ekonomskih mera.. Satro dug manji od 50% BDP-a, iznosi verovatno negde oko 49.8%. Ja verujem da su se oni negde toliko zaduzili da nismo ni svesni... 

Slovenija izdvojila oko 3milijarde E, a ekonkmski ispred nas je i ha haaaa

Share this post


Link to post
Share on other sites




Послато уз помоћ ТT

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji si korona outbreak lik?

1. Introvertni lik: "Meni baš prija ovo. Hehe karantin? Miliš moja svakodnevnica, ja sam introvert hehe"

2. Teorija zavere lik : "To sve zbog uvođenja 5G mreže / čipovanja naroda / tajnog premeštanja migranata / Taj virus i ako postoji nastao je u labaratoriji, čekaju da pomre dovoljno ljudi pa da nam prodaju vakcine za velike pare . Izađi te na ulice i raskrinkajte ovu izmišljotinu farmakomafije, obični virus koji su medijiski napumpali i potpišite takođe ovu online peticiju ako ste protiv demonizovanja..."

3. Treba-nas-sve-pobiti lik : "JEL moguće da ljudi ŠETAJU i da su toliko neodgovorni?! I treba da uvedu policijski čas 24 sata kad smo govna! Potpišite da se odričete respiratora , potpišite pa onda šetajte! Neka mi se obrišu iz prijatelja svi koji svojim sebičnim ponašanjem ugrožavaju..."

4. A-šta-s-mojim-kerom lik: "Deca u parkovima po ceo dan nisu problem, a moj pas da piški 15 min je problem? Voleo bih da vidim predsednika da ne ide u WC 14 sati #UdomiNeKupuj #Lajemosateraseu9"

5. Doktor lik : "Pre svega, informišite se, COVID-19 ili laički rečeno "Korona" se ne zadržava u vazduhu, već se prenosi kapljičnim putem i kod velikog broja ljudi ne stvara ozbiljne probleme, doklegod držite odstojanje i nosite masku..."

6. Treba-ovo-iskoristiti-u-svrhe-marketinga lik: "Poručite ovaj herbalife shake za podizanje imuniteta/ hranu putem našeg sajta / poslušajte moj stayathome DJ set / penzioneri volim vas ostanite u svojim domovima #stayathome #periteruke"

7. Politika lik : "Državna tajna / a sad je brat Siđinpin / a konfiskovanje respiratora Crnogorcima / opozicija osudila mere vlade / ovo nije u skladu sa Ustavom / raspuštanje Skupištine može a ... "

8. Ekologija/Vegan lik: "To nam planeta nam vraća što jedemo životinje i ne branimo reke Stare planine, ako i posle ovoga čovečanstvo ne ukapira da mora da čuva i štiti prirodu i životnu sredinu, nema nam spasa. Poručite u inbox ove kristale i eterična ulja "

9. Religija lik: " Eto Bog sveti nas kažnjava, jer smo ne humani i ne tolerantni i što puštamo gamad migrantsku danam prlja državu i muslimane da nam ruše crkve i otimaju Kosovo! Svi na pričest, srebro čuva vernike i sa mo pijte rakije od bela luka i nemogu nam ništa zlotvori"

10. Ljudi-svakako-umiru lik : "A koliko je njih na godišnjem nivou umrlo od gladi? To nećete čuti u medijima, od raka, od drugih bolesti? Pola njih što su im pripisali da su umrli od Korone, su već bili bolesni i imaju preko 60 godina.."

Share this post


Link to post
Share on other sites

I oko toga može da se diskutuje, pošto ministar kaže da će se najaviti 48 sati pre, dok je predsednik rekao da se to uvede za pola sata... Kome sad verovati

 

Screenshot_20200401-102036_N1 info.jpg
 

5 hours ago, neshtry said:
Rekao precednik na presici, lično
I onda šire lažne vesti

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa 10 od starta, glad ubija

 

Послато уз помоћ ТT

 

 

 

5f4e6046dc96469168dfc400a9568191.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
50 minutes ago, totti said:

Može biti i to, ali može biti i probni balon, da se vidi reakcija naroda. Prate oni sve društvene mreže i kalkulišu, ne brini se

 

Ma naravno, sve se prati i prave se planovi, svestan sam ja toga. 

Ali znajuci nase ljude, svi se utrkuju da izbace neku informaciju i kao da "upozore" narod.

Tu su najvece zlo ovi sa twitera :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja žena je dobila info od svog direktora, lično...
Po meni, samo su se predomislili kada su shvatili šta može da bude, verovatno ih neki strani faktor ukočio
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad se baš dopisujem sa sestrom iz W kako je tamo i kakva je kod njih procedura.

"Kod nas su domovi zdravlja i ambulante zatvoreni. I sve drugo, osim opštih lekara i bolnica. Imaš neki problem, nazoveš 1450, dođe hitna u skafanderima, pregleda, odluči jel za kod kuće ili za bolnicu. I to je!"

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Države se iznačavaju jednim slovom, kada mogu...
Gradovi uglavnom sa 2,sorry
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, skile86 said:
Ovo da se ide u DZ ako sumnjas da imas virus je bas lepo. 
Fine sanse postoje da zarazis sve zive koji su se tamo zadesili zbog nmekog drugog problema.

U DZ nema šanse da uđeš, možda, da se javiš,pa da dođu kod tebe i onda te(možda) testiraju. Rezultati su za do 10 dana...
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio sam neki dan u domu zdravlja radi normalno bar ovde u BP

Послато уз помоћ ТT

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...