Jump to content
FAS Goran
horvat

Covid-19 aka Korona virus

Recommended Posts

15 hours ago, horvat said:

Danas sam počeo da gledam klip gde Sandulović na početku kaže da je papa satanista koji nosi cipele od dečije kože

Tu sam prekinuo gledanje, iako me živo zanima šta je još rečeno u narednih 30 minuta

Nego...

 

FB_IMG_1585254005027.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice Sajma, skoro sam lezao na KC, feder mi je lomio rebra toliko da sam imao modrice, posteljina je imala krvave fleke, isterali su me posle operacije pod jakim lekovima, jer je dosao novi da legne koji ceka operaciju krajnika. Hrana je bila boje kao prsluk u kolima, takodje u WCu nije bilo tople vode, prozori su bili iz 80ih godina i toliko je duvalo kroz njih da ti se zaplace od hladnoce. Po meni ovaj Sajam je koliko toliko pristojan i sluzice svrsi, samo se ljudi cuvajte i bice sve ok. Takodje moji iz Valjeva mi kazu da je tamo puklo sve i da se ne prikazuju stanje kakvo jeste, ljudi beze u sela jer je cela bolnica zarazena...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Može da bude da je i ovako, jer da je zaista toliko opasan bilo bi već na desetine miliona mrtvih širom sveta, ali to nije tako.

Car je možda go

 

 

 

 

Edited by neshaoct
popravio FB link

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako se ne varam, od starta se priča da virus nije toliko smrtonosan, najveći problem je što se nenormalno brzo širi. Primer Amerike koja je već prešišala Kinu. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

I trač se brzo širi, sporije od panike doduše.

I bez medija prepoznali bi pravog kosioca (tipa variole), ovaj je samo u kostimu.

 

Srbija spada u prve 3 države po uvedenim drastičnim rigoroznim merama.

 

A sledeća je kriva koja će nam objasniti kako SARS 3 kov19 ima nameru da ubija

 

 

dbc65c69420bd58bea72394abb22e6db.jpg276be8db1e82d27eddca5d5510b6b233.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za 20 godina cemo slusati ispovest one sisate doktorke kako govori da joj je preceno i da je morala da kaze kako je ono bio lapsus. Da jesmo imali prvi slucaj 1. Marta i da ju je tadasnja vlast primorala da laze :D  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad je demos u panici, disciplinovan, sluša, fali samo fake news Rusi dolaze i eto sr...

 

Ne znam više gde sam šta gledao

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj da mi dirate vojničke krevete - izuzetno su udobni za spavanje. ;) Fleka ima i mnogi su ogrebani i deluju ofucano jer su stari po 30-40 godina, ali su i dalje upotrebljivi, sterilni i čisti. Dušeci su novije proizvodnje, verovali ili ne - Simpo Vranje. Eto, bar malo da utešim potencijalne posetioce Sajma.
Znam to iz ličnog iskustva, mesečno bar deset noći provedem spavajući na takvom krevetu.

 

Rekoh pre par dana, nije frka od virusa. Ko ima neki problem sa zdravljem, nek bude oprezan.


Nego, šta se dešava sa Kosovom, šta je sa migrantima? Imam utisak da se koristi situacija. :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znaš ti Martine, sad će ovde da nam objasne sve!

 

 

Inače, moram da pohvalim, kad ti nećeš, jedan mališa pomaže starim ljudima po Sremskoj Mitrovici! Znaš li ga možda? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nemam ništa protiv vojničkog kreveta, udobno, toplo i čisto sam spavao 9 meseci na njemu.

Garantujem da dosta njih manje higijene vodi o krevetima kući (menjanje čaršava (koliko se sećam svakih 7dana nedeljom od 17h skupljanje pakovanje prljavog veša posteljine, luftiranje, isprašivanje, sunčanje) .

A prvih dana sam krpom i deterdžent om prebrisao metalni okvir pogotovo uzglavlje...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, bit said:

Ja nemam ništa protiv vojničkog kreveta, udobno, toplo i čisto sam spavao 9 meseci na njemu.

Garantujem da dosta njih manje higijene vodi o krevetima kući (menjanje čaršava (koliko se sećam svakih 7dana nedeljom od 17h skupljanje pakovanje prljavog veša posteljine, luftiranje, isprašivanje, sunčanje) .

A prvih dana sam krpom i deterdžent om prebrisao metalni okvir pogotovo uzglavlje...

 + nedeljom GSP!!!! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to je bar jasno, ko nije bio ne zna, tuđe priče ne vrede u ovom slučaju.

Da GSP pre podne uz 5 ostava, ostav=ponovo

Iz početka kažu, čim završite idete napolje, slobodni ste...međutim posle shvatiš da je to vreme od 9-12 namenjeno za GSP i da nema šanse da izađeš ako završi pre...

Pa onda polako, detaljno da se ne razočaravamo više puta..

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...