Jump to content
FAS Goran
horvat

Covid-19 aka Korona virus

Recommended Posts

16 hours ago, neshaoct said:

Verovatno na najbolji način, razumljivim jezikom objašnjeno šta se ustvari sada radi po državama Evrope:

 

 

 

 

Sve ovo je rekao i dr. Kon u utisku nedelje.

 

"Peak se ocekuje od 6-8 nedelje, a mi pokusavamo da celu stvar razvucemo na 4 meseca", al izgleda nas narod bolje razume kad prica ugladjeni Svabo... ;)

 

Ps - ne kazem tebi Neso, vec vidim klip jedno 10. put u 2 dana, kao to nam je to sada. Svabo rek`o - to nam je amin.

Edited by Milutinac

Share this post


Link to post
Share on other sites

A u kojoj smo mi nedelji sada? Jel se meri od prvog zarazenog u drzavi ili ... ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji je klinac sa "biračkim telom"? Čika Aca maltene zaplakao preksinoc, juče Čale preti, oni i dalje u gasu "sitno nam za vas". Ako nisam video barem jedno 15ak omladinaca i omladinki 65+
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Konova faca na konstataciju da se jedini nije smejao na izjavu onog sarlatana o "Najsmesnijem virusu u istoriji" je dosta govorila...o celokupnoj situaciji.
Slazem se, ali koliko god SVE bilo degradirano, ipak ova zemlja jos uvek ima mnogo dobrih, pametnih i talentovanih ljudi, samo nekada ne mogu da dodju do izrazaja od onih "drugih"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima pametnih ljudi u ovoj zemlji koji i dalje nisu otisli i hvala im.

Vise sam se nasalio na to, kad Svabo kaze.. 

Prosto ne samo za ovo, nego i za sve, ispada da mi ne znamo i da uvek neko zna nesto bolje od nasih ljudi, posebno ta Nemacka, oni su olicenje pameti i generalno da stavis dva vrhunska strucnjaka iz bilo koje oblasti, Srbin ce uvek izabrati Svabu, iako je mozda nas covek strucniji, pametniji..

Ali eto.. Svabo rekao :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ovo je odličan primer degradacije svega... ne zameram ovoj što nije prepoznala zemlju (kao ni kolega joj), ali da joj padne na pamet da je Španija u Aziji...

Državna nacionalna televizija, koja bi trebalo da bude perjanica

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
23 minutes ago, Milutinac said:

Slazem se, ali koliko god SVE bilo degradirano, ipak ova zemlja jos uvek ima mnogo dobrih, pametnih i talentovanih ljudi, samo nekada ne mogu da dodju do izrazaja od onih "drugih"

Ti ljudi održavaju ovu državu u životu, u svakom smislu. Njih nećeš čuti u medijima, ali će se ovi balavanderi rado okititi njihovim radom kao svojim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juče jednačina sa jednom nepoznatom, danas ovo, štancanje učesnika parova i ostalih g*vana

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 3/17/2020 at 9:15 AM, horvat said:
A u kojoj smo mi nedelji sada? Jel se meri od prvog zarazenog u drzavi ili ... ?

Ako ko nas nije krenulo jos oko NG tu me seci...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kamera za nadlgedanje saobracaja ;)

 

koliko god ovo smesno zvucalo, mora tako.

I generalno podrzavam potez.

 

Bogatije zemlje od nas ne mogu da izlece ljude. Jedino sto mi mozemo da radimo je da se sakrijemo i da cekamo da prodje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...