Jump to content
FAS Goran
horvat

Covid-19 aka Korona virus

Recommended Posts

Da se napravi miting SNS-a pred izbore, e onda pustiti ove ciganje medju njih, ali pre toga ih naoruzati koronom i lakim oruzjem. Naravno, sve da prenosi RTS jer nase je pravo da vidimo sve :D

 

 

Edited by dekirs

Share this post


Link to post
Share on other sites

https://www.021.rs/story/Izbori-2020/236024/Josip-Broz-na-listi-SPS-a.html

 

Lider SPS Ivica Dačić je prvi na listi, a predsednik JS Dragan Marković drugi od 250 kandidata za poslanike na izborima koji će biti održani 26. aprila.
 
Advokat Toma Fila je šesti na listi kandidata za poslanike, Dušan Bajatović na 11. mestu, Novica Tončev odmah iza njega, a sledi i glumica Jelica Sretenović.
 
Žarko Obradović je 18. na listi kandidata, a istoričar Predrag Marković na 19. poziciji, funkcioner SPS Vladimir Zagrađanin je 21. na listi kandidata, Milutin Mrkonjić na 24. poziciji, dok je unuk Josipa Broza Tita, Josip Broz na 26. poziciji.
 
Komisija je donela rešenje o ispunjenju uslova za određivanje predstavnika podnosioca izborne liste u prošireni sastav RIK i biračkih odbora i zatim imenovala Marinu Marković za člana RIK u proširenom sastavu, a Jelenu Milenković za zamenika člana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sestra iz Beča mi poslala poruku, ovakvo je trenutno stanje u Austriji:

"Od sutra sve zatvoreno, čak i restorani, dečija igrališta, sportska igrališta i rezervna vojska je u obavezi da se javi, čak i oni koji su služili u civilu! Marija poslali kući, ostali su u firmi samo oni koji imaju dozvolu za nošenje oružja! 6 milijardi € su odvojili da obeštete male i velike firme, država plaća 80% plata, da ljudi ne ostanu bez posla. Juče je bilo 432 zaraženih, sinoć 655, jutros 800 i dvoje umrlo!"

E, al' oni nemaju retarde koji se sprdaju sa šopingom u Milanu, nego refundiraju ljudima plate i troškove dok sede kući u izolaciji...
Mi možemo ovo samo da sanjamo

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi jel shvatate vi količinu bespotrebne panike i histerije?

Pa pre mesec ipo dana smo imali desetkovano stanovništvo "virusom gripa", najviše mališana, po 60-70% nije bilo u školama. Pa nije bilo panike. Ko mi garantuje da oni nisu imali oblik ovog "novog virusa"? Moja žena i mladja ćerkica su imali iste simptome, kao za Koronu, pre mesec dana. Ali tada nije bilo testova niti potrebe za testiranjima na isti. I hvala Bogu, bilo teško, ali pregurale.

Veštački se pumpa kriza, čuo sam se sa ortakom iz Vićence, istu ovu priču mi je ispričao...

Jbg sutra će da proglasi Vanredno stanje, i supruga (zdravstveni radnik) i ja, verovatno, na celodnevna dežurstva. A deca kući sama! 

46 ljudi je obolelo, to nije ni promil populacije Srbije! 

Ne kažem da treba praviti gluposti i organizovati koncerte, utakmice, skupove, bahato se ponašati, ali ne trebamo ići u drugu krajnost!

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 3/15/2020 at 1:11 PM, bane1321 said:
Moja žena i mladja ćerkica su imali iste simptome, kao za Koronu, pre mesec dana. Ali tada nije bilo testova niti potrebe za testiranjima na isti. I hvala Bogu, bilo teško, ali pregurale.

Isto i ja, moguće da sam je i preležao

Priznajem, nisam istraživao i guglao da li je i koliko veći procenat smrtnosti na broj obolelih od ovog virusa u odnosu na običan sezonski grip, ali ukoliko jeste, onda su i logične određene mere prevencije.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bacis neki virus, malo zarazis ljude, krene panika i ludilo. Kazes da mora higijena da se pojaca i krece festa.

Pustis malo da pomru ljudi, drzis ih u neizvesnosti onda izbacis vakcinu.

Vakcinise se pola sveta, ti da uzmes po 1$ - fina kinta a naravno ces da budes govno kapitalisticko i uzmes grdne pare po vakcini.

Dok se to ne desi, prodajes na tone lekova i sredstava za higijenu, toalet papira (?) i ostalih gluposti.

 

Kad se sve zavrsi, kurve, pecenje i koks. ZIveli.

Edited by dekirs

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...