Jump to content
FAS Goran
milandjbg

Fiat Grande Punto - manžetna do menjača

Recommended Posts

Postovani koliko je bitna manzetna do menjaca? Moja je pukla majstor trazi 1500 dinara za zamenu???

Da li da menjam ili vozim tako?? Isto je video da je odbojna guma na zadnjem amortizeru spala jel to bitno? Ili isto moze da se vozi?

Hvala unapred, administrator ce spojiti sa  odgovarajucom temom.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za te pare (a i vece) ne bih uopste imao dilemu oko zamene bilo kod dela a posebno menjacke grupe i vesanja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je pitanje za entuzijaste ovde - licno mislim da je suvisno ;), sa apsolutno ocekivanim odgovorima.

Na forumu caskamo o tome sa cim i gde zameniti, sta je kvalitetno, sta je best buy... A ne da li nesto sto je pokvareno treba popraviti/zameniti ili ne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala puno na iskrenim odgovorima.

Ja polako postajem entzijasta.

Bukvalno svaku sitnicu sredjum i smeta mi.

Danas auto opran detaljno kupljena manzetna jedino odbojnu gumu ne mogu da nadjem ali potrodicu se.

i zakazujem majstora.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 hours ago, Dr. Tuborg said:

Naruci u Kit komercu,stize za dan-dva. Sifra je 835815 da ti bude lakse,kosta oko 800 kinti.

A reci mi jel dodje i ona zastita za prasinu ili samo guma???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupljena manzetna i odbojna guma

manzetna do menjaca set sa selnom i mascu 460din win

 

odbojna guma 640 din. kit komerc

 

hvala puno na pomoci sledi zamena u toku nedelje

 

Dajte u inbox neke proverene i dobre majstore n ateritoriji beograda u inbox..

Share this post


Link to post
Share on other sites

A zasto u Inbox? Pa nismo partizani da se krijemo, valjda je poenta foruma deljenje informacija i medjusobna pomoc ;) .

Oko preporuka za servise, imamo vec 15 godina odgovarajucu temu. Prelistaj bar zadnjih par strana, izdvojice se par servisa koji su generalno na glasu, mozes da vidis iskustva, gde postoje clanski popusti... Pa se slobodno tamo dopisi ako zatreba jos informacija:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je forumski duh stvaran prilicno unazad ;) . Kada ti nesto zatreba, slobodno probaj prvo preko Search, tako ces najbrze naci odgovor. Em sam forum postoji preko 12 godina, em su GP i 1.3 MultiJet sazvakani do u sitna crevca. Ako se ne snadjes, pisi, pa cemo prebaciti gde treba.

Apropo servisa i delova - imas ovde i kompletnu listu partnera kluba, gde mozes da ostvaris popuste uglavnom od 10 do 20%, na usluge ili delove: https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/forum/40-partneri-kluba/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cao drugari,evo da se javim.

Zamenjena manzetna do menjaca i odbojna guma zadnjeg amortizera.Usput zamenjeno i ulje u menjacu,jer je majstor rekao da je za zamenu.Menjac sad klizi kao da je nov,pre je malo kacio u drugoj.Sipano 75/80 mislim ulje.Upitanju je menjac sa 6 brzina.

Majstor za sve to naplatio 1500 din.A svi su trazili vise.Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...