Jump to content
FAS Goran
Dule 021

P: Citroen C5 2.0HDI 2010 SW

Recommended Posts

Prodaje se Citroen C5 2.0HDI 2010 godiste  u veoma lepom stanju.
Auto je uvezen iz Italije i limarijski je besprekoran.
Kilometraza je 156k km i ima servisne  listove iz ovlascenog Citroen servisa a moze i po broju sasije sve da se proveri.
Motor je sa 163ks  i ide veoma lepo,pali besprekorno i tako i radi,turbina ne zvizdi.
U voznji na trapu je besprekoran i zaista nema  nikakvih nepravilnosti.
Enterijer je jako lepo sacuvan i bas odise da nema mnogo km a pogotovo sto se jos uvek oseti fabricki miris  jer nije  puseno u autu. U gepeku jos uvek nije skinuta zastitna folija  hromirane lajsne  tako da  nije tovaren.

Od opreme ima automatsku dvozonsku klimu,tempomat,fabricki zatamnjena zadnja stakla sa V oznakom,parking senzore napred i nazad,el.podizace stakala x 4,bord kompjuter,dnevna svetla,ABS,ESP,kozni volan,naslon za ruku,fabricku muziku,alufelne 17" sa dobrim gumama,el.sklopive retrovizore,senzor u vozackom retrovizoru,senzor u sofersajbni za dan i noc...
Na ime kupca sa placenim porezom i potvrdom AMSS u kojoj i stoji da je auto 2010 godiste.
Vredi videti.
Kontakt telefon je 0631020110 a sto se tice cene  ona je  5300 ali za ozbiljne kupce moze i dogovor. Za clanove foruma moze i dogovor oko cene  koju ne stavljam sa  6% umanjenja jer  nije nigde jos na oglasima.

 

1.JPG2.JPG3.JPG

4.JPG5.JPG6.JPG

7.JPG8.JPG9.JPG

10.JPG11.JPG12.JPG13.JPG

14.JPG15.JPG16.JPG17.JPG

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, dekirs said:

Ako je iz Ita, bolje da nam baci sliku tablica da proverimo mi to :D 

Samo za tvoje oci. :D

 

073b72f4-23c9-428a-b0ad-564419bc5502.JPG

Edited by Dule 021

Share this post


Link to post
Share on other sites

Promenio sam sliku da jos bolje vidite tablice i da proveravate  gde god treba a ako hocete i broj sasije  moze al nemoj posle ,ovo ono,da je vracana kilometraza.

Retko  mali kilometri u ovoj klasi automobila  ali eto pojavi se plus je cena sasvim na mestu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam slike al hteo sam da malo operem sedista. Nisu prljava al na slikama izgleda kao da jesu. 
U svakom slucaju evo ih. Citava. 

 

A18EA837-90DE-44A2-A6C0-794FDA9BA2ED.jpeg5A19DFE4-7D10-4CE8-8C7B-C6E8C5F6B970.jpeg6E592B16-24E7-4033-A18D-5621A53072EA.jpeg

AFF0A173-BFD8-49E4-8346-CA6FFB8E1E4C.jpegE8C0FBC3-CE1A-4D82-B17D-0EA680320522.jpegFA1448C9-71C0-4A04-910C-5617398AB247.jpeg

Share this post


Link to post
Share on other sites
23 hours ago, Dule 021 said:

pali besprekorno

prepoznaje li nas narod ovo kao kvalitet??? pa brate moj reno 4 pali :D

ja inace, jos nisam vidio auto staro 10god da pali tesko...nema vise platina, karburatora...

Share this post


Link to post
Share on other sites
52 minutes ago, Milutinac said:

Dule brate sta onda mirise na novo (fabricki miris) u kolima starim deset godina, prljavih sedista i tapacira zivota ti? :D

Bar si ti blizu pa dodji da njušneš a onda prenesi na forumu utisak.  
Sto se tice paljenja ne znate vi kako kola pale kad dodju. Neki rokću, neki tresu, neki hoce da iskoce iz koša tako da prvo razmislite sta pisete ovde javno na forumu. Po vama su svi savrseni i nema nepravilnosti a nemate pojma da se to doteruje i sredjuje da bi vi bili zadovoljni. Na kraj krajeva kad ode plivajuci zamajac kako pali motor? Nema nekih propratnih zvukova prilikom paljenja i rada na leru? 

37 minutes ago, andreja.micovic said:

E ovo je dobra stvar za one kojima treba. 
Meni nikad nije trebala posto imam telefon i navi ako koristim ide iskljucivo preko telefona koji je najtacniji i najprecizniji. Za ostalo nemam potrebe jer kad su meni okice sjajile na sjaj i sljastenje neki od vas se ni rodili nisu ili su bili jako mali. Izgustirao sam davnih dana sta je trebalo i sad mi zaista ne treba sav taj sjaj jer ga i ne konstatujem. Gledam samo da je auto dobar a dokaz da ne patim od toga je nor to sto u zenin Punto koji ja uglavnom vozim nisam ugradio ni muziku. Jednostavno tisina i jednostavnost su nekad jako dobra stvar. 

@zanbatist

Da samo dodam da npr postoje noviji dizel motori kao nor Grande Punto Ili Corsa D a oba sa 1,3 Dizel motorom  koji kad upalis na prvom paljenju rade nekih pola minute sa nekim propratnim zvukovima du du du a to se cuju dizne. Jel i to tebi pali i radi besprekorno? 

Share this post


Link to post
Share on other sites
58 minutes ago, Zan Batist said:

prepoznaje li nas narod ovo kao kvalitet??? pa brate moj reno 4 pali :D

ja inace, jos nisam vidio auto staro 10god da pali tesko...nema vise platina, karburatora...

Standar visok u Montenegro.... Mi se jos patimo sa krsevima... Ali polako bice bolje.. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
19 minutes ago, Dule 021 said:

Jel i to tebi pali i radi besprekorno?

Dule , ova argumentacija je losa!

brate ti prodajes polovno auto za 5300eura, i ne bi imalo smisla da ne pali kako treba.

porediti se sa krsevima koji ne mogu da upale da bi se neki normalan auto ucinio dobrim je losa logika.

ti prodajes dobra auta, ne mogu da rezonujem: u dobar je, pali!

P.S. svidja mi se C5, dobra oferta reklo bi se.. :)

3 minutes ago, Goran Zemun said:

Standar visok u Montenegro.... Mi se jos patimo sa krsevima... Ali polako bice bolje..

cinicni ste Gorane..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Okacih oglas pre neki dan i na PA tako da cena  ide dole za "trazenih" 6%. :sleeping:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oglas na PA - 5.300 evra:

 

oglas.jpg

 

5.300 / 1.06 = 5.000 evra

5 hours ago, Dule 021 said:

...tako da cena  ide dole za "trazenih" 6%.

Cena za ljude sa FLCS Foruma je 5.000 evra. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok. To je to otprilike. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze katanac!

Dodje juce  stari kupac  zbog jednog 308 kog takodje prodajem i kad je video ovaj C5 nije mogao a da ne reguje iako je dosta skuplji.

Idemo dalje! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...