Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Evo da i ja predstavim sa kasnjenjem svog ljubimca.Skoro sam ga uzeo.i u planu imam da radim limarij7 jer je malo zakacen pozadi ali.nista strasno.S tim sto sam resio jer ima milion nek8h ogrebotina da ga osvezim jedn8m farbanjem kao i svim servisima.Auto je pravih 176.000.I od prvog vlasnika je kupljen.

 

20200201_141327.jpg IMG-18c49704d8f0510a7c15bb121e56aafb-V.jpg IMG-026f67784d309c19b57c6905246b896b-V.jpg

 

Edited by Ivan
Sredjene slike

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lep bravko :) Dodatno te felGe izvlace, inace bi kao ja osetio na svojoj kozi sta znaci kad te pola foruma ubedjuje za jedne lepe alu felne

Dinamik oprema, koja je motorizacija ? 1.9 8V/16V ?

PS:
Iskoristi 20-30E i nabavi tempomat od Stila/AR147, ugradnja je mizerija a znaci mnogo. Skines plastike oko volana i sa gornje strane volana ako imas dzek, instalacija je plug n play samo.
Dodatni posao je samo napraviti lepu rupu za tempomat na plastici oko donje plastike volana ili kupiti drugu oridjinale.
Stilov tempomat pase kod doope na nosu, od AR147 i ne bas, ali oba vrse posao :)

Sent from my S10 PRO using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
45 minutes ago, ISV_01 said:

Dinamik oprema

Samo pitam - kako je Dynamic sa manuelnom klimom, bez naslona za ruku, bez Blue&Me, kvake u boji i bez lajsni ispod prozora...? Zar to nije neki drugi paket, nije lose proveriti sta kaze ePer...

45 minutes ago, ISV_01 said:

Skines plastike oko volana i sa gornje strane volana ako imas dzek, instalacija je plug n play samo.

Gde si ti nasao da savetujes, a neces da povezes najobicniju diodu u vrata :harhar: .

 

Izvinjavam se, da ne off-ujem vise sa ovim sto nema ni felne :stuart: - vlasniku zelim da ga autic lepo sluzi.

Imas moj DIY za popravku plastike oko rucne, sa potrebnim dimenzijama ovde:

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...