Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
horvat

P: Ford Ka 2001 TNG

Recommended Posts

Prodajem dedin auto, posto je covek otisao u staracki dom, nije vise za voznju. Auto je na njegovom imenu, ali naravno to se sve zavrsava bez problema (covek je pokretan i pri zdravoj svesti, samo ne moze da vodi racuna o sebi)...

 

Oglas je detaljan koliko god moze da bude, s obzirom da nisam licno vozio i odrzavao taj auto, ali znam ponesto o njemu. 

 

Auto ima ugradjen gas, koji je atestiran, i jako lepo radi. Sam pali na benzin i posle nekoliko minuta sam prebacuje na gas. Radi naravno i rucno prebacivanje. Uopste ne osecam razliku u voznji izmedju gasa i benzina. Potrosnju ne znam da kazem, jer nisam licno vozio ovaj auto nesto duze. Generalno motor fino radi, veoma lako pali, ne dimi, normalno vuce, miran je u leru.

 

Sto se trapa tice, tu je situacija malko losija nego sa motorom, ali nije strasna. Malo lupa kada se predje preko neravnina, bio sam kod trapadzije da pogledamo, rekao mi je da misli da su otisli stabilizatori i solje amortizera. To nije skupo. I malko ima lufta u volanu, ali ne ometa voznju nesto posebno.

 

Sto se tice karoserije, pod je varen i tektiran pre 2 godine i kada sam sisao u kanal, nisam mogao da vidim ni trunku rdje na njemu. Medjutim, okolo, po karoseriji, mogu da se vide tu i tamo, po koja tackica korozije. Trenutno je auto detaljno opran od dole, tako da se veoma lako moze videti realno stanje.

 

Prednje dve gume su nove, Lassa zimske. Zadnje su isto zimske, OK su, ali nisu bas nove.

 

Sve radi na autu, ukljucujuci centralnu bravu, klimu, podizace stakala, ventilator, brisaci, sva svetla. Jedino kada se da zmigavac pri skretanju, ne iskljuci se prilikom ispravljanja volana.

 

Auto je registrovan do 4. januara 2021. godine. Prepis je obavezan. Ne znam tacno kako to funkcionise, ali mislim da moze da se prepise auto, a da ostane registracija (pogotovo ako je kupac iz iste opstine). Ne znam tacno do kada vazi atest, moram da pronadjem negde u dedinoj kuci, taj papir nije u autu, ali bice pronadjen ovih dana, pa cu azurirati oglas.

 

Kilometraza sigurno nije ta koja je na satu, nemam pojma koja je, i ne znam zasto je ova upisana. Ne verujem da je deda vracao, a samo on je u poslednjih 8 godina presao toliko... 

 

Cena za FLCS: 800e 

 

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/15995604/ford-ka

 

 

DSC_0008.jpg

DSC_0011.jpg

DSC_0014.jpg

DSC_0015.jpg

DSC_0018.jpg

DSC_0021.jpg

DSC_0022.jpg

DSC_0023.jpg

DSC_0025.jpg

DSC_0028.jpg

DSC_0031.jpg

DSC_0034.jpg

DSC_0037.jpg

DSC_0038.jpg

DSC_0039.jpg

DSC_0040.jpg

DSC_0042.jpg

DSC_0043.jpg

DSC_0044.jpg

DSC_0046.jpg

DSC_0049.jpg

DSC_0050.jpg

DSC_0053.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...