Jump to content
FAS Goran
horvat

26. Zvanično FLCS okupljanje - Subotica

Recommended Posts

Pa ja posle 3 ionako ne bih ostao. Moram da stignem na popodnevnu dremku, pa da gledam dnevnik A i ne verujem da bi nas se skupilo više od 50.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daj ne zezajte se... Ja već isplanirao i dogovorio da u petak odem za Vršac i prenoćim kod ženine familije, u subotu svratim do Bečeja da se upoznam s jednim likom i prozborim s njim dve-tri reči i produžim za SU gde ću prenoćiti uveče. A u nedelju bože zdravlja na skup!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svako da dođe svojim autom i onda otvorimo prozore i tako komuniciramo međusobno. Nema dodirivanja, pozdravljanja, ako neko hoće nešto da pita nek zatrubi 2 puta kratko :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, pa mislim da je uvek najgore da pitas domacina za preporuku za prenociste :D 

 

Sto se cene tice, mislim da ce ti sve biti jeftino (barem jeftinije nego inace) sada u toku ove pandemije :) 

 

Ali, stvarno apelujem da malo ozbiljnije shvatite ovu situaciju, ne zbog toga sto "preuzviseni" kaze, nego sto je stvarno bitno da nam se ne desi slucaj Italije... 

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 hours ago, totti said:

Jedinu zabranu koju bi kršili skupom je ta što ja, tj penzioner, ne smem napolje...

Konačno su objavili Uredbu, u kojoj piše:

 

Uredba je objavljena u “Službenom glasniku RS“, br. 31/2020 od 16.3.2020. godine, kada je i stupila na snagu:

 

Član 4.
Zabranjuje se sazivanje i održavanje zborova i svih drugih okupljanja građana na otvorenom prostoru.

 

U zatvorenom prostoru zabranjuju se sva okupljanja (sportske, kulturne i druge manifestacije) osim okupljanja koja su od posebnog interesa za rad i funkcionisanje državnih organa i službi, za čije održavanje posebno odobrenje u skladu sa ovom odlukom izdaje ministar unutrašnjih poslova.

 

=====
 

Nema više ni 100, ni 50...ni bilo koliko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno?!?!?! Gde? Nisam uopste skontao... 

 

Jesam nosio cvike? :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
29 minutes ago, neshaoct said:

osim okupljanja koja su od posebnog interesa za rad i funkcionisanje državnih organa i službi

Dođemo @Martin i ja i ovo se momentalno ispunjava!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Quadrifoglio Verde mi smo spavali u vili Aleksandar na onom odvojenom delu Palićkog jezera kad sam radio gore na terenu. Mogu reći da je dobar pogled jer si na samoj obali i da je čisto i jeftino bilo (oko 10 EUR noćenje sa doručkom). Vlasnik dobar, vojni invalid mislim. A imaš tu okolo i salaša par na Paliću koji deluju mnooogo bolje

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...