Jump to content
FAS Goran
Karaburac

Alfa Romeo 147 JTDm 8v

Recommended Posts

Da vam predstavim svoj auto kojeg sam uzeo pre 2 nedelje, uzeo sam je sa 164.000 km sad trenutno ima 165.500 isao malo do Zlatibora i BG gradska voznja. Ukratko  uzeo sam od ljudi koju si fanovi Alfe i sada voze Guiliettu Quadriofiglio Verde

Istorija auta je da su oni uzeli od "prijatelja" iz  Rome  i da je kod njih je vec par godina. Naravno  imam  fakturu valjda od kupovine  i neke papire te Italijanske i naravno  celu servisnu knjizicu od prvog kilometra pa do sad (da li je prava kilometraza  ne znam)

Ukratko neke  stvari o autu: 2008 godiste 1.9 JTDm 120ks, zimski set 16' sa 205/55 gumama Davanti (mogu reci fina guma nisam je nesto previse testirao) letnji set 17'  215/45 Tigar UHP, 2 kljuca i ostalo sve fabrika trenutno.
Moji su utisci za ovaj auto prebrutalni  auto je izuzetno tacan u voznji,  bukvalno  svaku krivinu ili ostriju voznju kao da  imam tu neku kontrolu auta maksimalno mogucu. Sto se tice motora fino ubrzanje  i preticanja po magistrali su lagana.

Moji neki planovi  oko sredjivanja auta su:

Komplet led osvetljenje

na prolece poliranje i zastita voskom  ili keramikom
 


Razmisljam se:
Motor  samo  cipovanje stage 1 
Da  stavim android multimediju
Imam u drugom autu (sad caletovom) aktivan vufer mozda prebacim taj ili kupim drugi
Video bih da toniram stakla ali moram da vidim koliko izadje to para na kraju kada se pojure  svi oni potrebni papiri...

To mi je trenutno sad u glavi :D    ovo je par slika koje imam  iskreno nisam ni stigao lepo da ga operem jos



 

WhatsApp Image 2020-02-17 at 20.08.30.jpeg

WhatsApp Image 2020-02-17 at 20.08.30 (2).jpeg

WhatsApp Image 2020-02-17 at 20.08.30 (1).jpeg

WhatsApp Image 2020-02-16 at 22.39.53.jpeg

WhatsApp Image 2020-02-16 at 22.39.15.jpeg

Edited by Karaburac
Ubacio sam dodatnu sliku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Smesna kilometraza, sluzice to jos ihaha. Neka je sa srecom. :)
Cip licno ne bih, a multimediju i vufer podrzavam (i ja sam to ubacio naknadno i prezadovoljan).

Sent from my SM-J530F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...