Jump to content
FAS Goran
horvat

P: Citroen C4 Picasso

Recommended Posts

Stavljam oglas za bratov automobil, kojeg prodaje, posto je kupio novog Fiat 500L.

 

C4 Picasso, Phase 2, motor je 1.6 hdi 112 ks, godiste 2011. i po papirima i na staklima. Uvezen je pre nesto vise od 2 godine, preko oglasa sa mobile.de. Znaci nije kupljen na placu ili od nekog uvoznika, nego je brat nasao coveka da mu ovaj bas donese odabran primerak sa oglasa. Tada je na satu bilo oko 160.000 km, a sada je nekih 211.000. Ovde se kilometraza nije skidala. Ako se u Nemackoj skidala - to ne znamo.

 

Sto se tice radova: dizne su reparirane, a menjano je i 'komplet sistem ubrizgavanja' kako on kaze, a ako sam ja to dobro razumeo, to bi trebalo da znaci pumpa visokog pritiska, placeno sve oko 1000e. Vozio sam ovaj auto juce, izuzetno lepo ide, linearno vuce, ne dimi, ne traktorise, menjac je fin utegnut, kvacilo lako, zamajac ne trese, ne cuje se. Na trapu je dobar, nista ne lupa, nema lufta u volanu, sve u svemu, dobar auto. Servisi su naravno svi radjeni na vreme. Auto je sluzio za razvozenje dece, odlazak zene na posao (~20km), i za putovanja (more itd). Vizuelno je dosta lep, ima na zadnjem braniku par falinki, lim mi deluje 'jednobojno', brat nije nista farbao, a napolju naravno ne znamo da li se i sta farbalo. Iznutra je pristojniji nego sto bi se reklo za 200k auto, samo malo po volanu i menjacu ima tragova, ostalo je sve dosta fino. Od sedista, samo na vozackom po spoljnom obodu ima malo 'umora' ali nije ni pokidao ni nista slicno. Ono sto bih zamerio od mehanike, jeste da u leru ima malo nemiran rad, i gume nisu najbolje. Lassa zimske...

 

Auto je registrovan, moze da se vozi, proba, nosi kod majstora, gleda na kanalima, sta god. Moguc je dogovor i da se odveze koji kilometar, ako je kupcu daleko da dolazi do Subotice... 

 

Sve je opisano, najiskrenije moguce... Ja o tom autu ne znam jako puno, ali to sto znam i sto sam video, probao, to sam napisao... 

 

Cena je 4750e...

 

 

 

 

DSC_0009.jpg

DSC_0013.jpg

DSC_0017.jpg

DSC_0019.jpg

DSC_0020.jpg

DSC_0021.jpg

DSC_0024.jpg

DSC_0029.jpg

DSC_0032.jpg

DSC_0034.jpg

DSC_0037.jpg

DSC_0039.jpg

DSC_0041.jpg

DSC_0042.jpg

DSC_0044.jpg

DSC_0046.jpg

DSC_0047.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...