Jump to content
FAS Goran
danijel55

K: čep za alufelne Fiat Bravo Sport R17

Recommended Posts

Da lj moze da se nadje cep za ove felne?

 

received_516967105591128.jpeg

 

 

Edited by neshaoct
preciziran naslov teme

Share this post


Link to post
Share on other sites
23 hours ago, danijel55 said:

Da li mozda ima negde kod nas u ovlascenoj kuci?Delta?Auto garant?

Naravno da ima kod ovlascenih, uzimali su ljudi. Ako nema trenutno, saceka se cca 2 nedelje da stigne. Samo da znas da standardno nisu bas jeftini u odnosu na one polovne "nabrane" po parkinzima. Ako ti ista znaci, npr. u Bogunovicu imamo 10% popusta za clanove kluba.

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juce uzeh 4 felne bravo sporting  bezmalo bez tragova koriscenja,sa 4 falken gume dot5018,sara 7mm,za cca 240e.Mana fali jedan poklopac.Videcu dal cu da porucujem od spolja ili od nasih :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako uzimas kod nas, kod ovlascenih su se vrtele cifre od cca 2000 din, +/- .

Evo ti da imas i tacan SN dela, da se ne bi sporazumevao rukama i nogama :) . Izvukao sam ti po svom broju sasije, posto je fabricki isao sa tim felnama (432, Extra Series 2):

 

Untitled.thumb.png.8775209fbbd4e701f5662905fe43b2ae.png

 

I u ePer se vrti okvirno ta cena:

 

Untitled1.thumb.png.a849197beea7b82002ff2b8734f6e3d5.png

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci 1800 kinti saS karticu :) , kod njih imamo popust. Ceka se ili imaju na stanju?

Kada mi je nesto trebalo od OEM delova, obicno sam uzimao kod njih. Steta sto na delovima vise ne radi Milance lafcina.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...