Jump to content
FAS Goran
bglion

P: Alu felne Bravo sport 17"

Recommended Posts

Felne u dobrom stanju ima poneka ogrebotina. Na njima Lancia znak. Vozene kao zimski set

Kupljene druge

Slikacu svaku posebno sad samo što imam u telefonu. Poslednja slika mislim da je najveća ogrebotina

Cena 150e

 

IMG_20191221_112905.jpg

IMG_20191221_121041.jpg

IMG_20191226_132434.jpg

IMG_20191226_132451.jpg

IMG_20191226_132438.jpg

IMG_20191226_132445.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko nece da ceka prolece i vise cene - vise nego dobra ponuda za poprilicno retke felne na oglasima :thumbup: (da ne kazem bas da su dzabe)...

Jesu li one starije sa ET od 31 mm ili izbacenija varijanta sa restyle Sporta (ET 26) ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislis, hvala Bogu sto nisu 16'' :lol: .

Bravo zbog oblih linija i velikih otvora krila bukvalno jede felne. Ako gledas za letnji set koji vozis preko veceg dela godine - 16'' alu na njemu deluju male, po meni bacanje para ako vec hoces da se ratosiljas celicara. A i 17'' gume su znatno jeftinije nego pre par godina, zbog sve vise mid-range predstavnika solidna guma moze da se nadje maltene za duplo manje para nego ranije...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Ivan ma ne ide mi u prilog kupovina felni i guma (all in 1, zbog razlike u dimenziji) pa da prodajem svoje 16ice celicane pritom. 2 seta mi ne trebaju (vozim all season 4-5g i sve menjam odjednom), finansijski neisplativo i neuklopivo. Al eto @Danilo1 ce napravi kombinaciju xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da se i ja upišem.
Lepa i primamljiva ponuda!
Razmišljam se da pređem na 17' ali mi lepe ove sada na njemu, pritom i gume solidne.
Ozbiljna dilema. Samo nisam siguran da bi ovaj "dezen" čučnuo "pravo dobro".

sa TT

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas sam danas razmisljao oce li neko prodavati ove felne :)

Uzeo bi ih ja za letnji set da vise ne skidam sa ovih 16" zimske, ajde javi mi se na PP ako nisu prodate :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danilo je bio solidaran pa pošto vas je 4 uzeo je samo prednju desnu felnu :)

Može lock garantni rok je krenuo

Edited by bglion

Share this post


Link to post
Share on other sites

I.. Sta sad covek da kaze na oglasu za Brava? Znate, dobar, eto malo mu jedan tocak ubav, drugaciji, znate ja sam ricer, to je sve danas IN :lol:

 

Video sam na oglasima vec neko vreme lik prodaje 2x17 felne sa Emotion-a.. Bili bi super da ih neko stavi asimetricno da razbije urok :lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 12/31/2019 at 6:21 AM, Mijailović P. said:

Razmišljam se da pređem na 17' ali mi lepe ove sada na njemu, pritom i gume solidne.
Ozbiljna dilema. Samo nisam siguran da bi ovaj "dezen" čučnuo "pravo dobro". emoji848.png

Ta, nemate sta da razmisljate postovani kolega... Taj dvobojni 17'' model je (uz 18'') bio reklamni za Sport, pogotovo posle restyle:

 

Fiat-Bravo-1.thumb.jpg.b816d772d0a0d6bb58a41d9221956dee.jpg

 

To je sto se estetike tice, a neuporedivo lepse nego sa bilo kakvim 16'' i 205/55 gumom. Funkcionalno takodje - auto uopste nije neudoban sa njima, lepo lezi, gume sve pristupacnije cenom.... Plus na belu boju na vasem autu, bombona:

 

2454522347_15d0439351_z.thumb.jpg.b39866e644557041fe3c61412b63b23a.jpg DSCF2172.thumb.jpg.b6fc3ff8aec3d8f9bde251b1f27e30b7.jpg autowp.ru_fiat_bravo_17.thumb.jpg.75a3d705d89878408ee09e3d0b2de06f.jpg 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

:D

Onda samo napred, cenjeni kolega :thumbup: .

Ne moz' da se zajeb*, ovaj izvinite, ne mozete da pogresite :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...