Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Novo: Mašinsko čišćenje malog hladnjaka (hladnjaka u kabini)

Recommended Posts

mm21.png

 

Čišćenje malog hladnjaka je neophodno uraditi ukoliko imate problema sa grejanjem automobila, odnosno ukoliko auto nedovoljno greje iako je termostat ispravan. Pored toga, dobro je periodično, posle više godina, u sklopu održavanja automobila obaviti ovaj mašinski tretman kako bi se problemi predupredili.

Auto servis ''Goran'' je u prilici da Vam ponudi čišćenje malog hladnjaka bez duge procedure koja je do sada uključivala skidanje kompletne table (konzole) zbog lokacije na kojoj se obično nalazi mali hladnjak.

 

mašina hladnjak.jpgmasina hladnjak.jpg

 

Mašina radi sa posebnim tečnostima koje naslage skidaju, a ne otkidaju ih. Na taj način mašina štiti fizičku ispravnost (celovitost) malog hladnjaka. Pošto nije potrebno skidati tablu (faktički rasturiti ceo prednji deo kabine auta), proces traje mnogo kraće, obično od 30 do 60 minuta. Ukratko, raskačinju se creva sa hladnjaka, pored posebne tečnosti (hemije), koristi se i demineralizovana voda, a svu tu tečnost mašina ugreje na 80 stepeni, pa prvo 15 minuta tečnost cirkuliše kroz sistem u jednom smeru, nakon toga još 15 minuta u drugom smeru.

Svakako, na sva eventualna pitanja oko mašine i samog rada, odgovore će dati @Goran Zemun :thumbup: 

 

Ukratko:

- ako Vam auto slabo greje kabinski prostor iako je na radnoj temperaturi (termostat ispravan) ==> nema više skidanja kompletnog prednjeg dela kabine kako bi se došlo do malog hladnjaka, već sada procedura ide mašinski.

Cena usluge: 5.500 dinara

 

Dragiše Vasića br. 18, Altina - Zemun

011/2193-543 ; 065/2193-543

Detaljni prikaz lokacija servisa, Email: KLIK OVDE

 

 

Edited by neshaoct
dopuna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav Gorane i Srećni praznici, vama i vašem timu iz servisa.

Želim da pitam vezano za mašinsko čišćenje malog hladnjaka. Кolega ima problem sa grejanjem kabine. Odjedanput je prestalo da greje, termostat drži temperaturu na radnoj, na polovini skale. Predložio sam mu da prvo proba u vašem servisu ovo čišćenje pa me zanima da li radite i vozila van Fiat grupacije, u pitanju je Honda Akord 2.2 2008 godište, da li se termini zakazuju ili je dovoljno samo da se javi u servis 7:30 radnim danom.

 

Pozdrav.

 

 

Edited by neshaoct
pismo Foruma

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlično. Da li radite u sredu i u koje vreme bi bilo najbolje kolega da dođe.

 



 

Edited by neshaoct
pismo Foruma

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li ovaj tretman moze da resi i smrad iz ventilacije tj da li se radi antibakterijsko ciscenje?

Probao sam sve moguce tretmane a ostalo je ciscenje samog hladnjaka.

Hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, skile86 said:

Da li ovaj tretman moze da resi i smrad iz ventilacije tj da li se radi antibakterijsko ciscenje?

Probao sam sve moguce tretmane a ostalo je ciscenje samog hladnjaka.

Hvala.

Ne, masina pere hladnjak samo iznutra.... Da li ste probali ciacenje ozonom? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probao i bez rezultata.

Najbolje se pokazala ona pena koja ide na isparivac, ali mi se cini da je samo zamaskirala smrad.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 1/6/2020 at 11:11 AM, Dukabre said:

Pozdrav Gorane i Srećni praznici, vama i vašem timu iz servisa.

Želim da pitam vezano za mašinsko čišćenje malog hladnjaka. Кolega ima problem sa grejanjem kabine. Odjedanput je prestalo da greje, termostat drži temperaturu na radnoj, na polovini skale. Predložio sam mu da prvo proba u vašem servisu ovo čišćenje pa me zanima da li radite i vozila van Fiat grupacije, u pitanju je Honda Akord 2.2 2008 godište, da li se termini zakazuju ili je dovoljno samo da se javi u servis 7:30 radnim danom.

 

Pozdrav.

Honda resena.... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 hours ago, Goran Zemun said:
Honda resena....

Javio mi se kolega, veoma je zadovoljan uslugom, tako da nema greške. Hvala mnogo.

 


 

Edited by neshaoct
pismo Foruma

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...