Jump to content
FAS Goran
igor0511

P: Leon FR 2.0 TDI

Recommended Posts

Evo da objavim ovde posto ne planiram da auto ide na polovne automobile.

 

Razlog za to je sto tamo necu sigurno naci kupca jer bi bio ubedljivo najmanje vozen i mozda i najskuplji auto. A i nemam vremena da se natezem preko telefona.

 

Predstavljanje je ovde:

 

Trenutna kilometraza je 36 000km.

Na danasnji dan, pre 3 godine preuzet auto.

Svi servisi uradjeni u ovlascenok servisu.

Jos 2 godine garancije ima.

 

0 steta tako da je sledeci full kasko ispod 200e (opada 15% svake godine).

 

Sledeca registracija 14.12.2020.

0 steta i tu, naravno.

 

Doplacen full link.

 

2 seta felni i guma 18”.

 

Auto je zaista nov. ima samo 5cm otisak na levom zadnjem braniku koji necu da diram jer je sitnica.

 

Sto se ostalog tice isao sam do te mere da uvek parkiram uz stub da neko ne bi ogrebao auto.

 

Cena: 14500e i fiksna.

 

Razlog prodaje: ne vozim ga pa hocu da presjem na neku SUV turbo benzinjaru da tih 10ak kkm godisnje predjem u visoj klasi.

 

Edited by igor0511

Share this post


Link to post
Share on other sites

Totalno neocekivano, kad sam video oglas, pomislio sam da se udajes taaaamo.

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 hours ago, igor0511 said:

0 steta tako da je sledeci full kasko ispod 200e (opada 15% svake godine).

Samo da ne bude zabune sa novim vlasnikom, kasko se uvek vezuje za trenutnog vlasnika tako da ne mora da znači da će sledeći plaćati isto koliko i ti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brzo proslo 3 godine, nemam ni ja osecaj da je auto toliko kod mene.

 

14 hours ago, Woodoo said:

Samo da ne bude zabune sa novim vlasnikom, kasko se uvek vezuje za trenutnog vlasnika tako da ne mora da znači da će sledeći plaćati isto koliko i ti.

 

Nisam znao za to.

izvinjavam se na dezinformaciji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aktuelno i dalje.

 

zanimljiva je trenutna cena Leona koja je bas otisla visoko. Ispada da se za istu opremu sada i nov auto placa oko 24 000e tako da racunam da je korektna cena za ovih 36000km voznje + ide i dodatni set 18” fabrickih felni koje nisu uopste jeftine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bih da komentarisem cenu, pa cu se suzdrzati od nekih konkretnih brojku, ali ono sto sam primetio vec godinama unazad jeste da se dobar auto jako tesko prodaje po dobroj ceni isto kao sto se prosecan auto tesko prodaje po prosecnoj ceni. 

 

Jesi se interesovao mozda koliko bi ga racunalu u zamenu ako ga dajes staro za novo, verovatno bi pristali u salonu gde bi uzeo novi auto.

 

Takodje koji ti je pik za tbi dzip, da nije mozda neki stelvio ili ateca cupra :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad im baš gledam cenovnik... al' su ga napravili, svaka im čast
Razlika između 1.6 Tdi u najslabijoj opremi i 2.0 Tdi FR je 1.300€

Nešto tu debelo ne štima.Screenshot_20191227-204457_Drive.jpg

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Komsija je kupio Hondu Civic 1.8 benzin novu, posle 3-4 godine doslo drugo dete i potreba za vecim autom. Honda presla 36 000, prodavao je 4 ili 5 meseci ali je prodao na kraju, za 2000 manje nego sto je planirao. Ostaje da cekas dok ne naleti neki kupac





.
 
Takodje koji ti je pik za tbi dzip, da nije mozda neki stelvio ili ateca cupra  


To je fenceraj, kak'i crni džip

Share this post


Link to post
Share on other sites

@vagenovac ovi kod kojih sam uzeo auto su skroz korektni sa ponudom za zamenu, ali nista nemaju pametno da ponude, tj preskupi su. Ovaj Leon iz cenovnika koji je Totti okacio nema 18” felne, panoramu i full link tako da ispade da moj auto daleko vise kosta nego pre 3 godine, a i ostali.

 

imaju ok kola sa 20-30 000km koja nisu bila demo vozilq, ali nista mi nije zapalo za oko.

 

Za sledeci auto sam prilicno sirokijh svatanja :)

Kao nov me zanima 3008, X1, Qashqai i Eclipse, a polovnjak X4/5 ili Q5. 
Razmatrao sma i Kugu jer imaju super ponudu za Business paket, ali skoro je nemoguce doci do koze i panorame.

 

Stelvio mi se svidja, ali je preskup i dalje iako cena polako pada. Racunam da cr i nov biti pristupacniji za 2 godine.

 

A sto se prodaje kola tice ne zurim nigde :) ako naleti neko super, ako ne ostace Leon za roditelje jer ako ga poklanjam bolje da ostane u kuci. To mi je i bila prva opcija, ali navukli su se na automatik :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja garantujem da 9 od 10 ljudi neće kupiti X4 i X6 ako ga prethodno probaju
Neparni X-evi su već neka druga priča.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 12/27/2019 at 8:48 PM, totti said:

Nešto tu debelo ne štima.

 

moguce da tom politikom stite svoja dva ostala brenda koji kod nas imaju daleko bolju prodaju, Skoda i VW

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fora je u krajnjoj ceni najskupljet modela.

Leon 2.0 TDI FR je svuda u inostranstvu oko 27 000e navise, ali kod nas ne bi nikada nasao kupca za te pare.

 

Zato se cena maksimalno skida kako bi bio iole prodavan. Izgleda da na 1.6 TDI ne racunaju toliko tako da se ne trude da ga ucine atraktivnijim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A na audi a3 limo razlika u ceni za 1.6tdi i 2.0tdi skoro 5k eur za istu opremu... 

@igor0511 Nije ni to najniza cena dese se akcije + pregovori, znam za slucaj gde je A4 3xsline 190hp s tronic uzet za 36k, a regularna cena je debelo preko 50k.

Edited by dellas

Share this post


Link to post
Share on other sites



Fora je u krajnjoj ceni najskupljet modela.
Leon 2.0 TDI FR je svuda u inostranstvu oko 27 000e navise, .
 
Zato se cena maksimalno skida


Smešno je uopšte upoređivati naše mikro tržište novih auta sa inostranim.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, totti said:

Da ne misliš na Nikolu? emoji4.png

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 

Ne, znaci ima ih vise :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...