Jump to content
FAS Goran
joshibeast

Fiat Tipo HB 1.4 95HP (Lounge) - joshibeast

Recommended Posts

Cestitke na kupovini :) 

 

Nisam znao da postoji Lounge bez 17 felni.


A kazi mi, da li se u slucaju doplate za jaci motor, ostaje u tom nekom 'akcijskom' opsegu?

 

Bilo je vec par puta price na tu temu, posto u cenovnicima stoje dosta nerealne cene uz jace motore, a ja kad sam se informisao proslo leto, bilo je da tako da se za jaci motor doplati 1000-2000e na ovu akcijsku cenu, a ne ono iz cenovnika... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@shuxx hvala druže!


@horvat malo je problem sa Tipom u kredit/lizing + akcija situaciji.
Sve što uzimaš što je "custom" čeka se 3 mesaca da dođe iz Turske.
Niko ne može da ti garantuje da će akcija trajati toliko. Fiat to ne komunicira
javno.
Uglavnom si ograničen na nešto sa lagera u tom slučaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa srecom, bivsi kolega Stilista i traktorista! Da te nova masina lepo sluzi, puno bezbednih kilometara ti zelim.

Koja je sudbina cuvene forumske Rakovice 65 :) ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Ivan Hvala Ivane.
Rakovica najverovatnije ostaje u porodici, voziće je sestra.
Bukvalno nemam nikakav račun da prodam taj auto. Ispravan je skroz, malo ima po karoseriji oštećenja i farovi treba da se ispoliraju  i enterijeru
bi prijalo jedno dubinsko.
Cene Stila su baš niske a u taj auto je uloženo dosta i može da se vozi još bez ikakvih ulaganja.
Ako se sestra predomisli ponudiću ga ovde na forumu jer stvarno mu ništa ne fali mehanički.
 

@Mijailović P. fala :)

Nadam se da ću u sledećem auto da prebacim 100ks :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bravo bre! I iskrene čestitke naravno...

 

Tako i treba, skroz si pametno i ispravno postupio samo ga sad trebaš vozati jedno 4-5god. najmanje da se isplati kupovina novog.

 

Nego reci molim te, samo 600 eura si platio ceo auto?!? Šta sa preostalih 13.000,00 ?  Popust, a? Momački...     :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma da, Tjet je na nivou statisticke greske kod nas, nece uopste ni da se bakcu... Bio je u Subotici nedavno jedan Tjet Tipo, bas test vozilo, ali ne vidjam vise... Da li prodat il sta, ne znam... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čestitam @joshibeast :clap: 

 

''Rakovica 65 Super'' je naslednik traktora ''Rakovica 65''. Na novijoj verziji su izvršene brojne izmene u cilju poboljšanja performansi i prilagođavanja novim zahtevima... :D kažu ovde, i bogami uopšte nisu pogrešili. :thumbsup: 

I ja bih pre izabrao veće felne, kameru ionako lako i jeftinije možeš naknadno da ugradiš. B)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
12 hours ago, neshaoct said:

'Rakovica 65 Super'' je naslednik traktora ''Rakovica 65''.

Jeste, samo sto vise nece moci ponosno da lepi te traktorske nalepnice po kolima kao ranije...

Kao i u mom slucaju, zbog nove motorizacije izbor sledece nalepnice se jednostavno sam namece :lol: :

 

mtd-logo-large.thumb.jpg.d73b72a947aa0bc9a097f3c28d359950.jpg 243-2437579_1505973462-villager-circle.thumb.png.1e544486ca306f4e7b98b7102ae1999d.png

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta Husqvarna, stalno crkava struja kada malko ostari! Ja kupio i Stihl da mogu da sečem

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Crko mi kombaj, marke bosch, i neću da ga hvalim, jer bio veoma loš...
Može i neka proporuka za benzinsku, ali da nije Husqvarna ili Alpina...
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@joshibeast

Cestitam na kupovini novog auta, nema nista bolje nego kad ti prvi sednes unutra, prvi prdnes na sediste, prvi ti rupu zabodes.....sve ti prvi, nema razmisljanja npr. o kvacilu, turbu, diznama....kilometrazi, cukanjima.....o svemu sto donosi kupovina polovnog auta.

Jos jednom cestitam.

Dace Bog da svako od nas sedne jednom u nov auto.

P.S. Jesi li ga preuzeo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...