Jump to content
FAS Goran
Danilo1

P: Fiat Bravo Sport mjet 150ks

Recommended Posts

Na prodaju Bravo, vecina informacija je u mojoj temi o autu, sta god vas zanima pitajte, za forumase je cena 5200- 6%  

2 seta tockova, auto kod Gorana odrzavan, registrovan do 7.meseca...

 

 

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/15398151/fiat-bravo?fbclid=IwAR0C_ZsZtGgbRRnvY8ObYlVT_Wbo-OvH4RUreG8gu_qNwYeozqOsqFFx-ZY

20191027_194930.jpg

20191116_153841.jpg

20191116_154418.jpg

62519740_10218656829869851_6270436923974615040_o.jpg

Edited by Danilo1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Videh oglas nedavno na PA. A posto drugarima sa foruma nista nisi prijavljivao :lol:, pre neki dan sam krenuo stavim PA link u nase "Strahote iz oglasa" da te malo zafrkavamo. Pa sam odustao da se slucajno ne naljutis :) .

Pikirao si vec nesto, sta je u planu? Posto gledam iskljucivo Compacte, iza Brava bi neminovna bila promena tabora. Od par godina starih, legli bi mi jedino zadnji Leon FR ili Megane GT Line ili mozda konacno neki vanevropski izlet sa Mazdom 3. Giuliettu sam vec gledao u ovoj iteraciji sa Sportom, tako da bi otpala. Pa me zivo zanima sta Bravo kolege planiraju iza :).

Srecna i brza prodaja!

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lep Bravo bas. Nego, nije li malo jaka cena?
Razmisljam u nekoj buducnosti o zameni Stila pa sam gledao u pravcu Brava i cini mi se da su cene nize za ove starije primerke.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Flex zadnja 2 meseca gledam za drugare Brava Sporta, kakvih sam se leseva nagledao za 3500-4000e.. Onda shvatim koliko je moj u dobrom stanju :D svi servisi uradjeni, 2 seta alu felni sa odlicnim gumama (sto do sad ni jedan model nije imao koji sam uzivo gledao a da je na PA)
registrovan vise od 6 meseci, izvadjene klapne, odradjen mali/veliki servis, trap, remont turba, remont kompletnog alternatora, ubacena multimedija (240e sa kamericom), farovi radjeni 200e.. Kad se sve sabere onda mi se ni ne isplati da ga dam za nizu cenu :) bas puno opreme, sport paket,  senzori za kisu/svetla, hill holder, dig klima, tempomat, blue&me, 8 zvucnika + vufer, naslon za ruku itd itd..

 

 

@Ivan pa mladjeg i jaceg sporta jurim (imam jednog u planu ako prodam mog):) a ako izadje neka zanimljiva Giulietta ili Delta TT sto da ne..

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadam se da se nisi naljutio, stvarno me zanima neka realna cena za dobar i sredjen auto i zato sam i pitao da nije malo jace.
I super izgleda, bas mi se svidja kako je uklopljeno sve. :)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma nisam :)
ako malo obratis paznju na prednje maglenke, svima na oglasu pozutele, to mi je glavni adut :lol:

ja kada sam gledao da kupim Brava, 6 meseci sam trazio dobrog dok nije naleteo ovaj, kada sam ga uzeo nista nije bilo od ulaganja pa nisam ni mogao cenu da spustim :D

A vecinu gore navedenih stvari nisam morao da radim ali posto sam putovao po Evropi, nije mi bilo bas svejedno da se glupiram i da ne zamenim sve..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj... Felne ne dajes posebno jelda :stuart::stuart: 

 

Salim se, steta sto se odvajas, al verujem da imas razlog za isti.

Srecno sa prodajom :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
ma nisam
ako malo obratis paznju na prednje maglenke, svima na oglasu pozutele, to mi je glavni adut dark_lol.gif
ja kada sam gledao da kupim Brava, 6 meseci sam trazio dobrog dok nije naleteo ovaj, kada sam ga uzeo nista nije bilo od ulaganja pa nisam ni mogao cenu da spustim default_biggrin.png
A vecinu gore navedenih stvari nisam morao da radim ali posto sam putovao po Evropi, nije mi bilo bas svejedno da se glupiram i da ne zamenim sve..

Pametno, tako i treba. Veliki plus je sto si odrzavao kod Gorana, pa se zna i da nista nije fusareno kod servisa.
Da neces Stila mozda?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Danilo1 said:

Kad se sve sabere onda mi se ni ne isplati da ga dam za nizu cenu

Pravilo je da ne komentarisemo cene - jedino moja primedba da ova logika (sabiranja ulozenog) tesko da pije vodu u praksi. Videces vec i sam po interesovanju, svakako te nista ne kosta da probas. Pod uslovom da ne zuris sa prodajom, a ako vec prethodno pazaris ono sto ti se svidja (moj slucaj), veruj mi da nije bas isplativo gajiti vise komada vozila iste klase u dvoristu :lol: .

Sto se izbora tice, mislio sam da ides na nesto generacijski novije pa sam zato pitao da vidim u kom smeru ostali razmisljaju. U tom slucaju, Delta je sada maltene u istom rangu cena sa Sportom (pricam za napucanije primerke oba modela), tehnicki vrlo slicni automobili i cisto se svodi na stvar ukusa sta kome treba. Dobra i mladja Giulietta vec trazi neki somic vise, a da uzmes restyle par godina staru i napucanu tesko bez 8000-9000 EUR... Jesi li mozda gledao onu mis-sivu nasviranu Deltu TT 2010. na 18'', slikanu kod Merkura, koju sam kacio na forumu?

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam da li je ovo do kamere ali na ovim slikama ispod mosta sa strane uopste ne deluje kao fabricka nijansa sport boje, kao da je svetlije crvena i da nema dovoljno kristala, ili je farban sa bokova, ali koliko se secam uzivo nije ovako izgledalo?
Ako sam u pravu i do kamere je, napravi druge slike, nekome ce odma upasti u oko kao da je farban akrilom.

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je ta boja, samo auto ispoliran i opran kako treba. Kad je moj auto tako bio nalickan zacudio sam se bio :)

Ali samo iskreno da kazem, ja sam svog prodao u avgustu nekad za mnogo manje para, da ne kazem skoro upola i auto je bio odrzavan i dobrom stanju. Turbina bila bez problema na 295 kkm. Zamajac i set kvacila bili zamenjeni na 230 kkm. A nisam ga prodavao da bi imao za drugi auto posto sam drugi vec bio pazario. Namece ti se zakljucak da ce auto otici za manje novca ako i ode (mozda se predomislish). Po meni pametnije ti je da pocnesh sa rasparcavanjem felene odvojeno i ostale stvari posto ces vise izvuci nego za sve na kamari.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa iskreno i ne prodaje mi se sad bas pred zimu, isao sam juce do centra busom po kisi i preselo mi :lol: a sigurno necu odmah isti dan naci drugi auto..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...