Jump to content
FAS Goran
zoran011

P: 2003. Fiat Stilo 1.9 JTD

Recommended Posts

Nista, moras da se strpis i cesto da obnavljas oglas. Mnogo ima krseva za po 1000eur pa treba nekom vremena dok se osvesti :D U kilometrazu niko ne veruje ali niko j ne voli da vidi 300hkm na satu

Послато са SM-J330F помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kul, auto je odlican, motor top. Ima kozmetičkih mana, ali ništa što ne može da se sredi sa stotinak eura. 

Ja imam drugi auto pa ne želim nista da ulažem, neka to radi novi vlasnik, a ja cu spustiti cenu za to. Mislim da je to logično. Motor nisam prao da se bas vidi pravo stanje. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

K'o sto Mica rece ima ih milion po nekim smesnim cenama i sa kao manjom kilometrazom i eto muke za prodaju. Plus sto Stilo i nije na nekom glasu pa ga mnogi i izbegavaju.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne, nije se odnosilo na tvoj auto.
Zezanje povodom mojih poseta majstoru pa mi nudi da imam jos jednog da menjam sta mi zatreba. :)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polako, naici ce vec neko. Kad oni krsevi mogu za 1000 i par stotina moze i tvoj za malo vise.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto kaze Flex polako.Ja sam za libru imao 2,3 zamene nudili.Jedan je zvao za kes,dosao i prodao odmah auto.U sustini mozes imati 100 poziva i ne prodati auto.Tako da ti to uopste nije merilo neko.Ako ti je dobar auto,nema da brines,jer znas kad te neko pozove i kad dodje da ces ga prodati :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...