Jump to content
FAS Goran
IgorBG

Alfa Romeo 147 Selespeed

Recommended Posts

Pa da predstavim novu polovnu makinu Bravo HGT je otisao. :)

 

IMAG1297.thumb.jpg.8a13212ec57c7a25ff96680cd0a6abb1.jpg IMAG1296.thumb.jpg.4e7907b4816b6395ffac1cccf748c988.jpg

 

Za sad samo dve slike dok ne napravim jos. Ima felne 16,2.0 motor  150ks selespeed menjac,od opreme  ima sve osim koze,meni najzanimljiviji je siber koji cu verovatno drkati dok ne pokvarim :lol: 

Od ulaganja ima nekoliko sitnica oko unutrasnjosti i elektronike ali nista sto je hitno. Na satu ima 340 000, menjacem sam stvarno prezadovoljan iako sam se njega najvise plasio,ide fenomenalno,udobna,lepo drzi i u krivini,toliko za sad o prvim utiscima. Svi saveti/trikovi su dobrodosli,alfa je novi svet za mene :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cestitke, da te dugo i dobro sluzi. Nadam se da ce ti Alfa svojim sarmom i upravljanjem, nadomestiti nedostatak zvuka 20v :D 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

U zdravlju te i bez problema služila!

 

I ne mogu da se suzdržim, a da ne konstatujem nešto ovde naglas... Definitivno si lik sa velikim mu*ima! 2.0 TS euro 3 u kombinaciji sa Selespeed-om... Nema baš svako hrabrosti za tako nešto! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 11/14/2019 at 10:27 AM, horvat said:

Cestitke, da te dugo i dobro sluzi. Nadam se da ce ti Alfa svojim sarmom i upravljanjem, nadomestiti nedostatak zvuka 20v :D 

Hvala,nadam se da hoce. Zvuk me je najvise i drzao uz 20v ali kad sam probao ovo cudo jako mi se dopala upravljivost auta plus udobnost. :D

 

On 11/14/2019 at 10:36 AM, Quadrifoglio Verde said:

U zdravlju te i bez problema služila!

 

I ne mogu da se suzdržim, a da ne konstatujem nešto ovde naglas... Definitivno si lik sa velikim mu*ima! 2.0 TS euro 3 u kombinaciji sa Selespeed-om... Nema baš svako hrabrosti za tako nešto! :D

Hgt-a sam birao srcem,i ovo isto,mu*a ce ostati kod majstora kad budem pucao pare kao za hgt-a kad ih stisne da sve iscedi hahaha Hvala,nadam se da ce sluziti dobro :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvuci sve isto kao i sa hgt-om :lol: Hvala za savet,svaki je dobrodosao dok se ne upoznam sa motorom i kolima skroz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čovek se na sve navikne, pa i na SeleSpeed   :P

 

Samo se prilagodiš ti njemu i može da bude skroz OK. Jbt, Smarta dok sam vozio činilo mi se da "brzo menja"   :lol:   :lol:   :lol:

Šta ti je autosugestija...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako to menja u odnosu na A170 npr. (ako je neko vozio to) sa njihovim automatskim menjacem? Ono je odvratno kako menja i koliko mi ne prija voznja.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala,hvala svima :) Pa moji utisci za pocetak koliko sam probao,kad je u city modu menja lagano i u sustini normalno sporo kao kad bih ja menjao manuelni a ne zurim. A sto se tice potezanja,na bravu sam mogao mnogo brze da promenim 1 2 3  ali nije ni ovde sporo kad se potopi gas i vozi agresivno,delici sekunde su u pitanju. Ja sam se jako lako navikao na selespeed za ova 2 dana,prosto je bas "prijateljski". Nego kako na selespeedu mogu da startujem u prvoj a da ne ide od 1k obrtaja? I da li uopste moze? :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma dja,da ga ne maltretiram,to mozda prvih mesec dana dok mi jos uvek zao :lol: To sam i mislio da probam ali reko da ne zeznem nesto hahaha Ali probacu sigurno :rolleyes:

 

On 11/15/2019 at 10:04 AM, Flex said:

Kako to menja u odnosu na A170 npr. (ako je neko vozio to) sa njihovim automatskim menjacem? Ono je odvratno kako menja i koliko mi ne prija voznja.

Meni jako prija voznja sa ovim menjacem,prijatno  i prosto uzivam u voznji a nisam voleo automatike generalno,verovatno jer ovaj ima opciju da i sam ucestvujem u menjaju,a ne znam kako je na A170.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Thesis i Alfa 166 su mi sledeci na listi,166-icom sam odusevljen kakva je ladja od auta,Thesisa jos nisam probao jer nekako 166 me vise vuce,prosto toliki auto a ide kao blesav. :D Nista audi,bmw i ww,njih samo u retrovizoru volim da vidim hahaha  mada moram priznati da bih siroka rado posedovao :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo par novih slika 

 

IMAG1331.thumb.jpg.aceaeb54dfe0654b7176968b98a13689.jpgIMAG1300.thumb.jpg.026215e258a3b8b811a0e15931ca61be.jpg

 

i video testiranja kako ide alfica :rolleyes:

 

 

 

 

Edited by neshaoct
popravio YouTube link

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 11/21/2019 at 1:47 PM, Zan Batist said:

navlaka volana pobogu?!

Ostalo od starog vlasnika ahhaha treba to da sredim ovih dana da bude kao fabrika posto je original u jako losem stanju. :D

 

On 11/21/2019 at 6:57 PM, Flex said:

Samo nisi rekao ciji je taj debeo. emoji16.png

AHHAHAHAHAH A jesi brat :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije se pominjalo verovatno jer su svi navikli na to hahaha lambda sonda mora da se sredi,bio je na dijagnostici tako da to nije strasno. Ali mora da saceka jer sam malo polupao alfu...digla se hauba na autoputu na 130 (pukla sajla) i razbila soferku i siber i svo staklo od sibera iseklo devojku i mene,zavrsili sa usivenim glavama :lol: Alfa pokusala atentat na vlasnika :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...