Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

FIAT design, lepota

Posle toliko godina, kad naidjem na dobar primerak, okrenem se za njim.

Juce u Nisu jedan Evo, beli, dve izduvne grane. Ima onu plastiku na haubi, kao otvori. Lepo sredjen primerak. ...

Bas sam ga zagledao dok smo vozili u gradskoj guzvi.

Sent from my SM-A536B using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

E sto me covek vec godinama nervira sa ovim felnama, ja to vama ne mogu da opisem :P .

 

PS: I ovaj tvoj vozio levi krug :D . I ja sam imao operaciju zamene leve maglenke, a desna dobra. Nervirala me, jbg :D .

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

,,Ne mere kuja stići zeca" - što bi rekli naši lovci.

Nisam imao konsultacije sa "velikim" V.V.Putin-om i dok sam ja planirao potonju godinu za stratešku obnovu voznog parka ili sveopštu reparaciju postojećih resursa na kraju ću se zadovoljiti samo osnovnim i neizbežnim periodičnim staranjem.

Iskren da budem, samo neka me nastavi ovako "služiti", meni ne treba više. :ball:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene i dalje klinci po BG startuju da vide auto i okrecu se za njim. Posebno ako devojka vozi onda se cuskaju medjusobno u fazonu vidi zensku sto vozi auto :lol: Moj Grande je uvek privlacio paznju bez ijedne izmene na spoljasljem delu auta, prosto takav je auto, mami pogled. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
8 minutes ago, Branislav said:

Mene i dalje klinci po BG startuju da vide auto i okrecu se za njim.

Mozda si i van foruma postao poznat influenser, sa tim nekim stalnim cackanjem i nadogradnjama na autu :P ?

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskren da budem nisam nikakav influenser niti ista slicno ali definitivno od kad sam usao u pricu sa kolima mnogo sam ljudi upoznao i mnogo ljudi mi se obratilo za kojekakve stvari iako sam ja obican laik ali ono ipak nesto kao znam iz iskustva koja nisu bazicna pa ono... Klinci se zaista okrecu za mojim autom kako za Puntom tako i za Bravom gde god se pojavim, e sad zasto je to tako ne znam. Ja bi se prvi okrenuo za @Ivan autom da ga vidim na ulici. Mozda je zbog izduva pa jos zensko ako vozi... Ne znam. Svakako volim kad klinci prilaze, pitaju, i slicno. Mislim da je bolje to nego da se drogiraju i gube vreme uzalud.

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 minutes ago, nemanja84bg said:

Imale su one kao kozne navlake za haubu valjda od kamencica da ne pravi one rupice :rolleyes:

Čuvene gaće ili kako to još neko zove brus  :lol:

Zamisli stavi i spadnu mu gaće ili brus negde na ulici :ermm:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Natrcao si na neki kamencic na putu ili nesto drugo?

Mada, da ne prizivam trosak - ali red je bila da se zameni ;) . Te OEM "Al" (tj. turski "Mako" kao komponentas) koje su isle na Bravo i Deltu su bas tanke sa kvalitetom. Maltene nemoguce da ne pozute, mada retko ko se bakce sa tim, uglavnom se tako prodaje dalje.

Ja sam takodje menjao svoju levu maglenku, cisto iz estetskih razloga, posto je krenula blago da zuti. Desna se drzala solidno (citaj, Svajcarac vozio levi krug :)).

"Rizikovao" sam sa Depo, jer je nova maglenka bila samo 28 EUR i ispostavilo se da ima i korektan snop (cvikao sam zbog njihove reputacije sa farovima). Imas sve ovde ako zatreba:

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/81506-nuova-bravo-zamena-i-stelovanje-prednje-maglenkeskidanje-prednjeg-branika/

 

220820207218.jpg.0bac2915aaf8a626817f2a35e5f18e67.thumb.jpg.76bc5918cf1769c6f1ff8e02a3b48c27.jpg 220820207224.jpg.26f6c7da0cc4422cf005078ae33ecd75.thumb.jpg.2853c93af0212cd04bfb57e9059dbb85.jpg

 

 

PS: Ne daj Boze samo da te slicna muka ne natera da zamenis te 16'' felne :P .

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ikada legne trinaesta plata bice i felMe. :D

Nego, otisle cene svemu pa ni maglenke nemeres naci polovnu ispod 25 ojra da nesto valja.

Zamenio sam sve nosace novim pa nesto mora i polovno. :P

Nego, zabagovao sam kod MES-a jer duuugo nisam koristio pa ne mogu da ugasim onaj servisni interval.

Znam da je radilo al sad numem nikako da konektujem.

Inace, vozimo se i dalje. :thumbup:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da sam ja kupio i dz zamenio obe za cca ukupno 6.5 crvenih, sto je bila dobra cifra. Depo je u pitanju. Sad su oko 4k po komadu. Vidi na KP.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Mijailović P.

Nemoj bez veze bacati pare na polovne maglenke. Em je samo pitanje kad ce opet pozuteti, em moras da se cimas da sam pregledas i proberes. Te "Al" su zesci promasaj. A nova zamenska je sa OK snopom i tek malo skuplja. 

1 hour ago, Mijailović P. said:

Nego, zabagovao sam kod MES-a jer duuugo nisam koristio pa ne mogu da ugasim onaj servisni interval.

Znam da je radilo al sad numem nikako da konektujem.

Samo mi reci da si me ti cimao sa broja 061 ****837, u vezi MES i dijagnostike? Ako je tako, izvini, jer sam odavno prestao uopste da citam i odgovaram nepoznatima (a kojima jedino nesto treba) na pitanja i poruke. Imam tvoj broj koji se zavrsava na 767.

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Mijailović P. said:

ne mogu da ugasim onaj servisni interval.

mozes kombinacija kontakt, kocnica, gas... i resetuje se. Proverio radi...
 

Edited by darkman14
pogresio sam brava...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moramo taj MES sutra da osposobimo da radi, pusti ove divljacke varijante :P .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...