Jump to content
FAS Goran
Marko Topola

P: xXxXxXxXxXxXxXxXxXx Uvoz CH

Recommended Posts

@Marko Topola

 

Ovaj oglas treba da se reguliše:

- cena na FLCS Forumu treba da bude barem 6% niža od cene na PA (za komercijalne oglase kao što je ovaj).

 

 

Edited by neshaoct
dopuna

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 hours ago, Nikola JTD said:

Zar nije 4750e na Polovnim automobilima? Ovde bi valjda trebao biti i jeftiniji po pravilu oglasavanja zar ne? Ispade skuplji za forumase.

Posto drugar i ja prodajemo, on je juce obnavljao oglas i promenio cenu, nisam ni gledao.

 

Poslednja cena za kes je 4600€.

@neshaoct

4 hours ago, dekirs said:

Hahaha pa on to iz hobija kao i telefone :D

Na oglasu manja ovde veca :D

Tebe bas *ebe to sto sam na tvom telefonu zaradio 60-70€ :thumbsup:

Edited by Marko Topola

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da obicno kada ljudi valjaju telefone i kola oni to sve iz hobija rade :D Ko sto si rekao, volim to, zanimljivo mi je :D 

 

Edited by dekirs

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije ispoštovano pravilo da cena na FLCS Forumu za komercijalne oglase mora biti barem 6% niža od cene na drugim portalima (PA i/ili drugi). Naprotiv, cena na Forumu ne samo da nije bila niža, nego je bila i veća od cene na drugim portalima.

Zato se oglas neće brisati da ostane kao dokaz kako se radi, plus ostavljene su i dve slike da auto može da se prepozna ako nekada nekome bude zatrebalo.

 

@Marko Topola

Bezveze je tako raditi.

 

 

Edited by neshaoct
dopuna

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...