Jump to content
FAS Goran
Quadrifoglio Verde

Lancia Delta 1.8 Di Turbo-jet Sportronic Bicolore

Recommended Posts

8 hours ago, danijel55 said:

...

Iz tvog iznetog misljenja,znaci samo 1.9tt sa sport dugmetom ima razliku u upravljacu,dok npr ostale su sve iste,iskreno malo razocaravajuce,da u 1.8 di turbo sedis visoko,upravljac bez neke preciznosti i pretvrdo vesanje.

 

Ovo baš i nije tako...

Sedi se za nijansu visoko nama koji smo preko 185cm, volan je više nego korektne preciznosti a vešanje nikad ne može da bude pretvrdo  :D

 

8 hours ago, Quadrifoglio Verde said:

... / ...Amortizeri jesu aktivni, vido sam da su sa džekovima... / ...

 

Može li Jelta da se spusti?  Kako?  Hoće li ovi aktivno udžekani 'mortizeri da se bune sa kraćim oprugama?

mislim, ja ću to morati da uradim na proleće, grozno mi je da je gledam ovako 'umagarčenu'...

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, PremieRacing said:

 

Ovo baš i nije tako...

Sedi se za nijansu visoko nama koji smo preko 185cm, volan je više nego korektne preciznosti a vešanje nikad ne može da bude pretvrdo  :D

 

Ne kažem ni ja da je volan loš, ali nije na Alfinom nivou. Jer kad jednom probaš Alfin volan, onda ti je sve ustalo uz k....

 

1 hour ago, PremieRacing said:

Može li Jelta da se spusti?  Kako?  Hoće li ovi aktivno udžekani 'mortizeri da se bune sa kraćim oprugama?

mislim, ja ću to morati da uradim na proleće, grozno mi je da je gledam ovako 'umagarčenu'...

Iskreno, ja neam pojma... Niti sam istraživao nešto po tom pitanju. Auto mi služi ko porodičan, a ne za pederaj, pa nisam za spuštanje. Ne kažem da joj ne bi leglo... Izgledala bi još zajebanije.

 

PS. Ubaci dva džaka cement u gepek i rešio si problem. Jes da će ti tad trošiti 15 po gradu, al merak se plaća... :D

Edited by Quadrifoglio Verde

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Zvezdo said:

Ovakva pozadina bi bila dobra za nekog terenca. Delta se tu nikako ne uklapa...

još pogotovo sa onim ispod haube!

Možda... Al je vožnja bila dobra... :)

 

Šteta što na jugu nemamo neku dobru stazu za razvlačenje ovakvih mašina.

Edited by Quadrifoglio Verde

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 minutes ago, PremieRacing said:

Ovako kad pogledam liniju auta, apsolutno ne treba dirati visinu...

 

Ali ovako:

 

Magare. 

Nije isto kad gledaš golim očima, slikaš fotoaparatom sa "normalcem" ili "širokougaonim" objektivom. Uvek možeš da nađeš perspektivu iz koje će izgledati savršeno ili perspektivu iz koje će ličiti na "magare"... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@PremieRacing Jel ti ovde liči na magare ili na avion? :D

IMG_20191013_191134_512.jpg

4 minutes ago, PremieRacing said:

Sve u svemu, prelepa ti je Jelta. Sve vise razmisljam o tom crnom krovu  ^_^   :wub:

Izlepi tvoju folijama i eto ti Bicolore varijante... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisi li prosao veceras jeltom starim putem Doljevac - Le ?

Послато са SM-J330F помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, MS PK said:

Nisi li prosao veceras jeltom starim putem Doljevac - Le ?
 

Jok... Ima ih nekoliko u Leskovcu, ali ni jedna nije silver metalic kao moja. Ima jedna s kojom me često mešaju, neka svetlo bež metalic Bicolore, ali je 1.6 Selectronic. Ima je po gradu već dva meseca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Feniranje posle perionice... 0-200 km/h Sport mode i ASR off. Morao sam da kočim zbog auta ispred inače bi terao do max.

 

 

Edit: Ne zezajte me zbog rezerve... Svratio sam na pumpu odmah posle feniranja. :D

Edited by Quadrifoglio Verde

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogao je da ti izadje neki cica sa traktorom Sad ce da krenu komentari
Prvo, mnogo me nervira ovaj zvuk, ovo zavijanje mada bi to resio muzikom :D Drugo, svidja mi se kako puni pri vecim brzinama, ove manje mi nesto nisu upale u oko

Послато са SM-J330F помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 hours ago, Quadrifoglio Verde said:

Feniranje posle perionice... 0-200 km/h Sport mode i ASR off. Morao sam da kočim zbog auta ispred inače bi terao do max.

 

Edit: Ne zezajte me zbog rezerve... Svratio sam na pumpu odmah posle feniranja. :D

Fino si ti to smislio: Taktički teraš na rezervi da ti bude lakši auto, da bolje vuče :P

Nema tu zezanja, profi pristup temi :D

1 hour ago, PremieRacing said:

To feniranje na jugu bi bilo tusiranje musicama u Vojvodini   :X   Ofarbao bi njusku u crno.

A naročito na auto-putu... njive sa obe strane, a mušice i leptirići se igraju "ko preživi prelazak puta - njegovo cveće" :D

Edited by McSteel

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, MS PK said:

Mogao je da ti izadje neki cica sa traktorom emoji23.png Sad ce da krenu komentari
Prvo, mnogo me nervira ovaj zvuk, ovo zavijanje mada bi to resio muzikom :D Drugo, svidja mi se kako puni pri vecim brzinama, ove manje mi nesto nisu upale u oko

Nema traktora nanovoj deonici... A muzika se podrazumeva i to obično hard rok '70-'90... Ma puni lepo i u nižim... U prvoj od 0-50 očas posla.

1 hour ago, totti said:

Malo mi i čudno što nisu napravili da kazaljka obrtomera malo bolje/brže prati obrtaje.

Jbg... Talijani su to...

1 hour ago, PremieRacing said:

To feniranje na jugu bi bilo tusiranje musicama u Vojvodini   :X   Ofarbao bi njusku u crno.

 

Lepo ide auto, stvarno odlicne performanse za ekstravagantan i velik porodicni hatch.

Pa zalepio par komada na braniku, al skinuo posle krpom.

7 minutes ago, McSteel said:

Fino si ti to smislio: Taktički teraš na rezervi da ti bude lakši auto, da bolje vuče :P

Gotovo, ide na oglas. Sutra mi ističe rega. Ispraznio sam rezervoar i sipao za 2000. Dosta je. Jednom sam prodao auto sa punim rezervoarom do vrha, dođoše ljudi neočekivano i oteraše auto. Pojedoh se živ... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...