Jump to content
FAS Goran
mitros

K: Grande Punto Evo 1.3 MJet 2012-2015

Recommended Posts

Ali onda bi ga "izujedale" verovatno na jednom ili dva mesta. Ono odrano pola volana na slikama.
Ne znam, ja mislim da bi mi volan bio kao nov i posle 300k (da samo ja vozim).

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Punto i bravo generalno imaju lose volane tako da kod njih oni nisu merodavni za tu neku odokativnu procenu predjene kilometraze

Послато са SM-J330F помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neiskustvo Flex, samo neiskustvo. 
Opste je poznato da se gumeni volani brzo habaju a pogotovo na nekim brendovima kao sto su Fiat ili Skoda. 
Pogotovo i neke serije stradaju kad imaju i kozne volane kao npr GP 2006-2007 kojima se gulila boja sa koze volana na svega 100k km. 
 

1 hour ago, ISV_01 said:

Koliko sam (da ne kazem smo jer ste i vi sigurno) videli auto ko casa a kad se upali...pa jos namota pun volan i kraca voznja, pa dijagnostika..ispade auto il za presu ili bar upola cene.

A ti pouzdano znas da je ovako lep auto spreman za presu? 
Video si ga uzivo i vozio pa znas da ja raspad?

Blago nama dok je vas tako pametnih sveznalica. 
Vozite neretko kola sa 600k km ali za koja pretpostavljate da imaju 180k km i kunete se da bolji auto niste vozili a ovamo se prosipate o nekakvom otpadu i presama. 
Tuga. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Dule_021
No no no druze, nismo se razumeli. Ono sto mogu da kazem je za ono sto sam ja (aute sto sam hteo kupiti) probao i sto se u nekim situacijama, na veliku zalost, ispostavilo tako (da je lose stanje), jer da nije vozio bih nesto drugo, mozda i bolje.
Za auto postavljen sa tvoje strane ja licno ne mogu nista reci osim da mi se GP svidja bas (crni) i ima lepu opremu, a Corsa mi nikad nije bila nesto privlacan auto (moj licni stav i ukus) i to je sve. I ranije smo se susretali u pisanju na tvojim/slicnim temama ali isto tako bi ovo i napisao - ne video uzivo, ne probao, ne pogledao majstor, ne prikacio na dijagnostiku = ne mogu pricati, i tu se za mene prica zavrsava. Bar kod mene tako funkcionise, a da 'kudim i kumim' nesto ne volim na 'nevidjeno' jer nisam tog kova.

Da sad kupujem kola, Brava pre nekog vremena sto si imao bi me sigurno oborio sa nogu, tako da imas lepe primerke, imas ih, a sto se tice iskrenosti oko pisanja istih - ne znam, nismo poslovali :) Mozda nekad ako zapne nesto na oko, ali doci ce vreme i za tu pricu kada do nje dodje.

Sent from NOMU S10 PRO using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja samo kad vidim ono nov nov,ili opis kod Cvrla  sta pise,meni muka padne.

Inace mi nije jasno ,svi prodavci sto uvoze kola  kako su toliko sigurno da je auto bez ulaganja,perfekcija,a sa njim nisu napravili ni 50km.

Plus mi smeta sto u DE,NL i ostalim drzavama ulje menjaju na 30k km + - koji km.

Edited by danijel55

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato kupis nov pa biras boju, opremu, vozis kako mislis da treba, radis servise po sopstvenom nahodjenju i zdravo

Послато са SM-J330F помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

1 hour ago, Dule 021 said:

Neiskustvo Flex, samo neiskustvo. 
Opste je poznato da se gumeni volani brzo habaju a pogotovo na nekim brendovima kao sto su Fiat ili Skoda. 
Pogotovo i neke serije stradaju kad imaju i kozne volane kao npr GP 2006-2007 kojima se gulila boja sa koze volana na svega 100k km. 
 

 

Tacno tako,na mom GP sa predjenih 160.000,a to  godiste (2006) se na koznom volanu prvo pojavila rupica,pa sve veca i veca dok se nisam iznervirao i ogulio ga skroz,pa sad imam navlaku dok se ne resim da ga presvucem,ili ce to novi kupac da odradi.:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Danas mi je ponudjen i ovaj GPEvo ali iz Italije. Razlike pretpostavljam ima tj vidite je zar ne? 
C81D544F-6179-4BD3-80E2-730FBB10BA81.thumb.jpeg.e5b06f6b0277c1c3f763c490d694df92.jpeg

I sta smo utvrdili, koliko je presao?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reci cu ti kad dodje al ovo se vrti na oko 200-220k km po meni. 
Cekam broj tablica jer slike su bez tablica. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Javi, bas me zanima. A i sedista su prljava kao da su svinje terali. Jbt, kako mogu da budu tako odvratni (vlasnici).

 

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Flex
Italijani umeju da budu grdji po pitanju ocuvanosti enterijera i njegove zapustenosti.

Sent from NOMU S10 PRO using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cigani su najveci :D

Послато са SM-J330F помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites
Javi, bas me zanima. A i sedista su prljava kao da su svinje terali. Jbt, kako mogu da budu tako odvratni (vlasnici).
 
Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
 
 
 

evo jednog enterijera iz IT
23ef9af80d696b7ba7f730b549f1af98.jpg


Sent from my iPad using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mitrose samo kola iz Italije i Svedske za sad mogu da se provere po tablicama. 
Iz Svedske svaki ima istoriju kilometraze a iz Italije nije obavezno ali velika vecina ima podatak kad im je radjen poslednji tehnicki pregled. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Citam ove postove pa moram da vam ispricam jedan dogadjaj vezano za kilometrazu. Zaustavim ja taksi u gradu, mercedes e klasa, crni, unutra neka bez koza, ne znas da li je cistiji spolja ili unutra, negde 2007 godiste tako nesto. Auto kao iz fabrike izasao. Udjem ja u pricu sa taksistom oko auta. pitam kako sluzi, koliko presao? Kaze vidi na satu. Auto presao 718 000 km. Ja rekoh ma nemoguce. Pogledam bolje, stvarno pise. Kaze on uvezao auto sa preko 500 000 km iz Nemacke. Bilo mu je samo bitno da je auto odrzavan u ovlascenom servisu i da ima redovnu dokumentaciju. Ja sad ocekujem da  je zamenio pola auta, kaze on ni jedan sraf nije zamenio. Redovno radi servis , vodi racuna o autu , presao preko  200 000 km kod nas i nikad nije ima problem sa autom. Auto bombona.

I jos jedna stvar vezano za italijane. Bio sam u Rimu pre corone, 3 meseca. Ni jedan auto ne bih tamo kupio polovan. Prvo ulice , dobar deo centra je u kaldrmi, rupa do rupe. Ni ostale ulice im nisu nesto bolje. Drugo, dosta brzo voze, nema to polako , upali se semafor svi po gasu bez obzira na put. Dole je dosta jako sunce, farba pocinje da bledi na autu i instrument tabla. Oni to gledaju kao potrosna roba, i tako i voze. Nije auto kupio njih, nego  oni auto. Mi smo malo drugaciji, valjda  njihova kupovna moc je bolja pa  cesce menjaju auta, Ima dosta malih automobila ali su svi novije godiste, a krseve salju nama.:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti motori prelaze dosta uz normalno odrzavanje i voznju, znaci nista posebno. Moj kolega ima u kombiju taj motor, trenutno je na 800hkm nista dirano nije (220cdi)

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 8/6/2020 at 9:48 AM, PremieRacing said:

 mitros, još uvek kupuješ?

Kupio jos u martu,komentarisali smo ovde.I prodao svoj prethodni ,pre nesto manje od mesec dana

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...