Jump to content
FAS Goran
mitros

K: Grande Punto Evo 1.3 MJet 2012-2015

Recommended Posts

''Ima li neko ili da zna nekog ko prodaje GP EVO 1.3 mjt ; 75(82) ; godiste od 2012 -2015.?"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam ja.

Stize iz carine u petak kad ga preuzimam.

GP 1,3 Mjet sa 62kw iz Holandije,crna boja sa lepim crnosivim alufelnama,tempomat,perfektan spolja i unutra,kozni volan i rucica,rezervni tocak u pravoj dimenziji,dva kljuca...

Imam jednog potencijalnog kupca ali ako on otpdne nekim slucajem bice slobodan.

Cena za koju ga najnize mogu dati je 4300 a na toliko je i sa njim dogovoreno.

Za malo vise para tj za 4500 imam i lepu Corsu D 1,3CDTI 95ks 2012 sa 5 vrata,lepa zuta boja,polukozna sedista,tempomat,zimske extra gume,dva kljuca,na ime kupca...

Oba lepo pale i rade i nemaju greske na tabli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci verovatno presao Boga oca jer je poznato da iz Holandije obicno stizu sa ogromnim kilometrazama.

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ti je mnogo 230k onda je presao Boga oca a ako hoces da ti bude lakse onda ce pisati 170k ako me razumes. 
E sad dal hoces izakana kola sa 200k ili ces perfekciju sa 230k to je do tebe. 
Vecina je svakako presla preko 200k a na tebi je da viras da li hoces da budes izvaran i da ti bude lakse ili hoces prave km. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne treba meni da mi pise 170k da bi mi "bilo lakse". Samo ne znam sta sam pogresno rekao jer 230k (kazes da je toliko presao) nikako nije malo za 5-6 godina starosti.
A inace sam uvek za prave kilometre, ako to uopste i moze da se nadje. ;)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sta mislis da li bi taj auto mogao da se dobije za 4300 a da ima kilometrazu koju bi ti voleo? 
Naravno da ne bi tako da dolazimo do onoga sto stalno piskarate da bi zeleli prave kilometre i da se kilometraza spusta da bi se postigla veca cena. Eto prave kilometraze i povoljne cene za koju svakako ne bi mogli da uvezete auto u ovakvom stanju i sa manjim kilometrima. 
Opet ne odgovara? :)
Eto pravih kilometara, eto lepog auta i opet ne odgovara? 
Sad vidis zasto ljudi gledaju magicnih 150k km. 

Edited by Dule 021

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cek, cek. Gde smo pricali o ceni pa me sad pitas da li moze da se dobije za 4300 sa kilometrazom koju bih ja voleo?
Ja sam uvek za varijantu sa pravom kilometrazom, pa neka kosta vise. Nisam ja rekao da meni ne odgovara (svakako nisam zainteresovan za taj auto) ali da jesam svakako ga ne bih uzeo sa 230k predjenih (a ni sa magicnih neproverenih 150k). Ili cu uzeti sa proverenom malom kilometrazom ili necu uopste. To sto je lepa cena mi nista ne znaci ako je pregazio mnogo.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cek, cek, sad opet nije jasno.

Bila prica veliki auti prelaze mnogo tamo negde preko jer se voze po AP, ne arce ih po gradu; mali auti su za grad (sto gp jeste), svi imaju po 2 auta, jedan za po grad i arcenje, a drugi veliki za putovanja...

Ako je ovaj presao 230000km gradske voznje... Da je neki veci auto presao toliko, to samo autoput, to mu je nista. 

 

Treba sve uzeti u obzir

 

*Dule i km, zelje cestitke i pozdravi. Stavis u kovertu i napises na koverti koju ces km... Sve ispunjava

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne 

On 10/23/2019 at 10:22 AM, Dule 021 said:

Imam ja.

Stize iz carine u petak kad ga preuzimam.

GP 1,3 Mjet sa 62kw iz Holandije,crna boja sa lepim crnosivim alufelnama,tempomat,perfektan spolja i unutra,kozni volan i rucica,rezervni tocak u pravoj dimenziji,dva kljuca...

Imam jednog potencijalnog kupca ali ako on otpdne nekim slucajem bice slobodan.

Cena za koju ga najnize mogu dati je 4300 a na toliko je i sa njim dogovoreno.

Za malo vise para tj za 4500 imam i lepu Corsu D 1,3CDTI 95ks 2012 sa 5 vrata,lepa zuta boja,polukozna sedista,tempomat,zimske extra gume,dva kljuca,na ime kupca...

Oba lepo pale i rade i nemaju greske na tabli.

Daj malo vise podataka,godiste,oprema,gume,imas li slike enterijera itd. inace sto se tice diskusije o kilometrazi koja se ovde povela,licno bi verovao u kilometrazu ako je slikana tabla na placu u inostranstvu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napolju toga nema, vracanje kilometraze je verovatno srpski izum :) ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ono tamo brat Srbin skida kilometrazu ili jos gore sipac neki ili turcin :D

To je kao ona fora kad mogu Nemci da voze jeftine gume sto mi da uzimamo skuplje gume.. Kad ono u kolima dzaka i saciri.

Edited by dekirs

Share this post


Link to post
Share on other sites
12 minutes ago, dekirs said:

To je kao ona fora kad mogu Nemci da voze jeftine gume sto mi da uzimamo skuplje gume

Okreni, obrni - eto ti Deki opet Lassa :lol: .

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, andreja.micovic said:

Cek, cek, sad opet nije jasno.

Bila prica veliki auti prelaze mnogo tamo negde preko jer se voze po AP, ne arce ih po gradu; mali auti su za grad (sto gp jeste), svi imaju po 2 auta, jedan za po grad i arcenje, a drugi veliki za putovanja...

Ako je ovaj presao 230000km gradske voznje... Da je neki veci auto presao toliko, to samo autoput, to mu je nista. 

 

Treba sve uzeti u obzir

 

*Dule i km, zelje cestitke i pozdravi. Stavis u kovertu i napises na koverti koju ces km... Sve ispunjava

Koji si ti lik. 
Da te nema trebalo bi te napraviti. :lol:
Jel ti majstore ne citas sta ja pisem? 
Pravi kilometri majstore ali tebi to ocigledno opet ne valja! Pa sta tebi valja?

Znas kako se kaze u ovom svetu?

”Jesi ti kupac ili biiip?” 
Pronadji se u ovoj recenici. :rolleyes:
A sto se tice velikih holandskih kola tu su “ uglavnom” kilometraze u ovom godistu oko 300-350k sto je jos vise ali kupicete vi to slatko sa 150k km na satu sa osmehom na licu jel tako? 
 

176FF49B-0AF1-4CEA-8B0C-C714BE214790.jpeg

E2B9D627-DD93-49EA-979E-D573937DAD4B.jpeg

9C14D9DF-7F2D-498E-8E19-A224E4BD6E93.jpeg

DA231DFB-0ACC-407C-A39F-48AC5FBE0AA6.jpeg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ni ja rekao da nisu pravi, cak verujem da jesu. Na 230kkm vise radnih sati nego IMT-533, ako se mali gradski automobili koriste samo za grad (avg speed cca 15km/h), a veliki samo za putovanja :) 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste a na toj kilometrazi volan kao nov. 
Saberi  2+2 i nemoj pretpostavljati. 

Edited by Dule 021

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sto ne moze volan da bude ocuvan na 230k? Nema svako smirgle pa da napravi narandzinu koru od volana.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra stvar uvoza kola iz NL je to sto oni tamo imaju blage zime, sa vrlo malo ili nista snega, a ako nema snega, nema ni soli = limarija bez korozije i trulezi.

Kola sa najvise korozije, dolaze iz A ali i iz D, zbog velike kolicine soli koju bacaju po putevima.

I nije da branim nekoga, ali zasto se veruje da se prosecan Holandjanin vozi vise od prosecnog Nemca, Svajcarca ili Austrijanca, pa su u NL vece kilometraze od ovih navedenim drzavama?

Mislim da su to samo przane price koje se prepricavaju po sistemu rekla kazala.

Na to, standard u CH ili D je veci od onog u NL, samim tim eto i vise mogucnosti da ljudi putuju, a odatle je moguce da su tamo vece KM od onih iz Holandije.

I ma kakva konrola da je u CH na teh. pregledima, nema sanse da me neko ubedi da se tamo ne "muva" sa KM, mozda ne kod pravog Svajcarca ali kod Turaka, Siptara, Bosanaca ili nasih ljudi sigurno da.

Edited by Ivan BG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što se kola iz NL tiče, pričao sam sa drugarom koji je otišao tamo da živi. Kod nas je imao Punta 1.3 mjt, prodao ga i uzeo benzinca, kako on kaže, ne isplati im se dizel za male km, visina poreza koji plaćaju određuje se i po kilaži, plus je za dizel duplo veća nego na benzin, od prilike je ta neka priča. Poyy. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 24. 10. 2019. at 4:00 PM, Flex said:

A sto ne moze volan da bude ocuvan na 230k? Nema svako smirgle pa da napravi narandzinu koru od volana.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 

Danas mi je ponudjen i ovaj GPEvo ali iz Italije. Razlike pretpostavljam ima tj vidite je zar ne? 

C81D544F-6179-4BD3-80E2-730FBB10BA81.jpeg

Share this post


Link to post
Share on other sites

To se i ocekivalo da ces napisati ali opet predpostavljas. 
Nije u pitanju kilometrqza koliko do toga sto je ovaj iz Italije a ne znam koliko puta treba da se ponovim da je to druga dimenzija jer su. Exe temperature, sunce je mnogo jace i ima ga vise dana u godini u odnosu na Holandiju a pritom ima ih vise koji bas i ne obracaju mnogo paznju na automobil. Ne kazem da ih nema dobrih ali ih je teze naci a da se mogu uklopiti u cenu koja bi odgovarala srpskom kupcu. 
Evo Corsa stigla iz carine i samo sam je oprao. 

6DDD59AA-CAF0-4335-AAD9-FEAB92B9F4CC.jpeg

320156EF-D1A8-4C17-9622-1DC22768F1F5.jpeg

1F7C7F29-BD21-4683-9256-B048089C52E8.jpeg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od Duletove teme za prodaju kola ce iznikne opet kupus...
Ni visoka km nije bolna toliko ako je auto odlicno, redovno odrzavan i iole pazen i mazen od nekoga koji je radio i zaradio da kupi taj auto (makar polovan), a kome je auto konzerva od A do B i dok se vrti dobro je pa ce ga zavalimo za kintu. Koliko sam (da ne kazem smo jer ste i vi sigurno) videli auto ko casa a kad se upali...pa jos namota pun volan i kraca voznja, pa dijagnostika..ispade auto il za presu ili bar upola cene.
N puta pricano, bez da se zna od koga se uzima i kako je auto odrzavao (ako je prijatelj/rodjak), obavezno majstor + dijagnostika. Ende.
Sto se tice kola sto je Dule predstavio, ovaj GP crni meni se bas svidja. GP sam i gledao jer mi odgovarao po svim kriterijumima i ima lep malo sportski izgled.

Sent from NOMU S10 PRO using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hoces da kazes da nije preko 300k? Pa moze da stoji na suncu koliko hoce ne moze onako da se havarise volan nikako na maloj kilometrazi.

A sta treba da vidimo na Corsi?

I opet se hvatas za cenu "koja bi odgovarala kupcu". Poceli smo pricu oko kilometraze a ne kolika treba da bude za 5k eura npr.

 

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites



ne moze onako da se havarise volan nikako na maloj kilometrazi. .
 
Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 


Bez da ikog pravdam, cenjeni kolega, da vidis samo sta par klinki sa tonom bizuterije sa prstima uradi od novog megana (konkretno volan) ne bi verovao...
 Mislim da ja to ne bi uradio da sam juce poceo da glodjem isti pa do sada.. Sve je moguce.





Sent from NOMU S10 PRO using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...