Jump to content
FAS Goran
mare's giulietta

Kupovina i srcem i glavom :) - AR Giulietta 2.0jtdm 150ks

Recommended Posts

Dobrodosao kolega i cestitke na kupovini, iako je eto vec proslo dosta vremena od kupovine :) 

 

Ne secam se ove konkretne, ali proslo je dosta lepih Giulietta kroz Aldi, pogotovo takvih sa tim kriterijumima (facelift, 2.0 dizel). 

 

Sta da kazem, da te dugo i dobro sluzi, a i da se ukljucis jos aktivnije na forum, definitivno nas je sve vise sa Giuliettama :):)  

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 minutes ago, horvat said:

Dobrodosao kolega i cestitke na kupovini, iako je eto vec proslo dosta vremena od kupovine :) 

 

Ne secam se ove konkretne, ali proslo je dosta lepih Giulietta kroz Aldi, pogotovo takvih sa tim kriterijumima (facelift, 2.0 dizel). 

 

Sta da kazem, da te dugo i dobro sluzi, a i da se ukljucis jos aktivnije na forum, definitivno nas je sve vise sa Giuliettama :):)  

Hvala puno! 

Da, broj raste :) , baš sam sinoć pročitao tvoju temu, stvarno ti je auto vrh i bela joj odlično čuči. Nego, još uvek nisam sreo mašinu negde na semaforu, da odmerimo snage?! :D Šala naravno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa nisam ni ja tebe sreo, vidis, zanimljivo :D Moze odmeravanje posle remapa lol :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 minutes ago, dekirs said:

Odlicna je i crna na Giu, jedino sto kao i kod mene mora da se pere svaki dan da bi licila na nesto :D 

 

Da te dugo i dobro sluzi, pa da se vidimo na nekom skupu :D

Hahah da, što kažu crno pa se ne vidi! :D 

Hvala lepo, i tebe tvoja..., vidimo se sigurno! :)

3 minutes ago, horvat said:

E pa nisam ni ja tebe sreo, vidis, zanimljivo :D Moze odmeravanje posle remapa lol :D 

Hahahah ajd' važi :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites
30 minutes ago, Boris90 said:

Cestitam prelep auto , da te dobro sluzi.

 

Napisi sta je to sto joj zameras

Hvala!

Po mom mišljenju prilično krut i tvrd automobil, često se osete rupe i neravnine na putu. U zimskom periodu plastika zna da cvrči, pogotovo ujutru dok se u kabini malo ne zagreje, leti ne. Sve ostalo je top.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrodošao i dobro si se setio  :P

 

Odlična je, boja felni je top i đasvi mi se enterijer svetle boje na crn auto pa bi mogao par slika sedišta i neba da postaviš...

 

A šta je to "hrom paket" ?  Nije valjda da su to samo ove lajsne oko bočnih prozora ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala puno svima!

@PremieRacing Da, hromirane brave (nisam siguran, možda to imaju sve) i hromirane lajsne, crnom autu daju bruka izgled. Uživo enterijer je još lepši, čak se ni ne prlja brzo... :) 

@Milutinac Baš tako, kad sam video slike @horvat - ove nakon ugradnje, raspametio sam se. Moglo bi se to odraditi u skorije vreme. :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao lutka, neka lepo sluzi.
Nego, da pitam ja nesto. Cvrce plastike kad je hladno? Je l' se to zalomilo na ovom primerku ili je to kod svake tako? To je ogroman minus po meni ako nije izuzetak.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Flex ti si definitivno resio, samo skupljas razloge "za". Bolje odma prodaj Mići Stila dok još vazi ponuda.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije jos definitivno ali sve vise belezim u "minus" kategoriju. Samo jos uvek ne znam sa cime bih bio skroz zadovoljan ali necu vise da trujem coveku temu.
A Mici cu dati nesto drugo. :D
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 10/18/2019 at 5:42 PM, Flex said:

Kao lutka, neka lepo sluzi.
Nego, da pitam ja nesto. Cvrce plastike kad je hladno? Je l' se to zalomilo na ovom primerku ili je to kod svake tako? To je ogroman minus po meni ako nije izuzetak.

Hvala lepo.

Ma odvrneš muziku i problem rešen! Ne čuješ više ništa... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, komplet enterijer led, fioka, ona svetla ogledala, ispod vrata led (kad se otvore), gepek i tablice naravno, svee aaaa :D 

Jedino su mi ostale sijalice od farova prednjih žute..., to jednom kad budeš raspoložen mogu da doteram da menjamo, jer vidim da si već radio, pa verujem da će ići k'o od šale. :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...