Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

1 hour ago, PremieRacing said:

Oro.

 

Stepski-orao-profimedia-0092642236.thumb.jpg.fcb73150f9c1afe8e1fde99db75353a2.jpg

 

Elem...

 

Ostao sam manje - vise bez reci posle sinocnjeg testiranja... :mellow:

 

Impresioniran sam kako ide. Kako koci i kako se ponasa. Toliko da ja koji volim opremu i kao stalo mi je do toga - ovde je to potpuno nebitno.

Menjac napne od lupam 20 i do 180 (verujem i preko) i drzi bez ikakvih cimanja i zadrski, po motoru cujes sta odradi i to je to. Ako se lagano kruzira i nagazi - vrlo brzo shvati sta zelis i brzo je spreman, da li bih ja brze iz recimo cetvrte vratio u drugu - pitanje je...

Kocnice ubijaju, ne pise ono tamo Brembo na celjustima za dzabe. Bukvalno zgrabi tockove
Vozio sam svasta, vozio sam se u svemu i svacemu ali - ovakav neki utisak nisam imao, valjda jer je tu i menjac i motor i kocnice.

Sjajno, sjajno vozilo sa odlicnom osnovom za...sve :)

 

20191027_184753.thumb.jpg.4400bb78b0cfc24e0ef0cf13690d9bd1.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo krajeve, samo izgled... tzv ćuning-smajling  :blushing:

 

Jako je komplikovano uraditi zvuk a ostati u granicama prihvatljivog za porodično/svakodnevno vozilo zato što Jelta ima katalizator i neki mali lonac napred kod motora pa onda samo cev do kraja gde je ogroman i nepravilno postavljen zadnji lonac koji ima i ulaz i izlaz sa strane prema motoru... Ako me neko razume  :crazy:

 

Tako daaaaa... Samo ćunci power  :cheers:

Share this post


Link to post
Share on other sites
24 minutes ago, PremieRacing said:

 i nepravilno postavljen zadnji lonac koji ima i ulaz i izlaz sa strane prema motoru... Ako me neko razume  :crazy:

 

 

 

Upsiii, ista situacija kod mene... :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, PremieRacing said:

Samo krajeve, samo izgled... tzv ćuning-smajling  :blushing:

 

Jako je komplikovano uraditi zvuk a ostati u granicama prihvatljivog za porodično/svakodnevno vozilo zato što Jelta ima katalizator i neki mali lonac napred kod motora pa onda samo cev do kraja gde je ogroman i nepravilno postavljen zadnji lonac koji ima i ulaz i izlaz sa strane prema motoru... Ako me neko razume  :crazy:

 

Tako daaaaa... Samo ćunci power  :cheers:

Imam ga ja slikanog sa TT-jke... Ovog sa TBI nisam slikao, ali isti su... Mislim da je i na Bravo Sport isti.

 

received_2061127747537867.jpeg

received_2061127740871201.jpeg

received_2061127744204534.jpeg

Share this post


Link to post
Share on other sites

То 'е то.

 

Zamisli koliko bi lepo mogao da se sakrije lonac u postojeću rupu samo da nema cevurinu koja ide ka braniku sa njegove gornje strane... Ovako je baš ružno, vidi se pola lonca ispod auta i to još nakrivo stoji. Ali jbg, italian power design!

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, PremieRacing said:

Montirani distanci...

Taman za danasnji skup u prestonici pa da proverim na AP kako se ponasa posto sam imao prblm sa prednjim  :X

Otkud sad ova priča s distancerima... Nisam u toku... Zašto si to radio?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sviđa mi se, volim, uvek stavim distancere kad mislim da treba, a i imao sam 4kom 4x98 viška u šteku... Samo šrafove sad kupio. 

 

 

2 hours ago, MS PK said:

Zato sto je Premie emoji23.png

 

Premier Racing - a glupo mi izgleda da stoje dva "R" jedno do drugog pa je R u sredini veliko...

tako mi se firma zvala dok sam bio privatnik pa ostalo svuda, od mail naloga do nicka na forumima.

Edited by PremieRacing

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da, baš tako. I na Jelti ima efekta pošto je 'usukana' i nazad i napred... 

 

Da se razumemo, oseti se boljitak i u vožnji ali Jelti sam prvenstveno stavio zbog izgleda. Meni lepša ovako. Još par cm dole na proleće i fabrička 18" - :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vratila se s izgubljenom tablicom :D:D:D 

 

Salim se, zanima me bas kako ce leci tablica onamo dole... Slikaj i to kad budes montirao :)  

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 minutes ago, MS PK said:

Bikolore :D

 

Nije skroz fabrički bicolore zato što stub nije crn... 

 

Ovo mi je bila ideja vodilja:

IMG_20191007_224208.jpg

IMG_20191007_224252.jpg

 

Neki valjda predprodukcijski koncept Delte III

Edited by PremieRacing

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...