Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Cestitam :) 

 

Gledam i ja oglase, razmisljam da prodam nesto, pa da uzmem neki zanimljivi auto za zenu, tj. da uzmem auto za zenu koji ce meni biti zanimljiv :D 

Glavna zelja joj je automatik.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala vam svima od reda, ovaj forum je 101% zaslužan za kupovinu  :thumbup:

 

A sad, što se Delte tiče:

I nije baš lepa što smo već konstatovali u onoj temi od koje je sve počelo ali ima zdravu osnovu.

Klot frket je sa opremom ali ima motor i menjač kakav mi odgovara.

Kompromisi su baš obavezni kad kupuješ polovno u Srbiji i malo kao žuriš. A na kraju dana, cena je presudni faktor. Mislim (nadam se) da sam dobio odličan auto za vrlo pristojnu cenu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
20 hours ago, PremieRacing said:

Ivane, KUME, još jednom hvala  :)

Imaš večeru od mene, a ako se mlada pokaže kao baš, baš dobra, imaš i spa vikend za dvoje u NS. 

Svaka cast na brzini, sto neko rece - tako se kupuje auto ;) , a kod svakog polovnjaka treba i malo srece. I meni su pricali da pored Fiatovih dizela nisam normalan zbog izbora motorizacije - ali bila je to ljubav na prvu voznju i slatko se vozim vec godinu i po. Tako da te potpuno razumem :) . Drago mi je da sam bar ovako virtuelno "pripomogao", pogotovo ako se pokaze kao dobra. Ponekad okacim na forumu ono sto sam gledao za sebe (Sport, Giulietta, Delta), kada natrcim na nesto interesantno u oglasima. Mozda nekome bude od pomoci...

Na temi o Delti sam ispisao neke specificnosti modela sa ovom motorizacijom (masina, menjac, kocnice, vesanje, novi sistemi...). Neko pomenu i boju auta - za 1.8 Di T-Jet je isla posebna serija boja npr. :) .

Sta god da ti teoretski zatreba posto je specificna, tu je eLearn - pa vici, da pogledamo zajedno. Srecno, da te lepo sluzi, puno bezbednih kilometara ti zelim !

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve cestitke!
Fenomenala boja, bas fantasticno stoji na Delti!
I meni su ove felne koje juris totalno cool, potpuno drugacije i originalne...
Ako naletim na njih negde, obavestavam...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

cestitam,Delta iovako je vanvremenska,a sa ovim motorom je brutalna,nema dalje,meni je ovo vise superauto,od dosta novijih i jakih novih automobila.Sa srecom da je vozis i teras

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pridruzujem se i ja cestitkama od srca. Jako lep auto, nema sta. Buduci da se znamo ovde koji smo pacenici, ne sumnjam da ce biti sredjena do perfekcije.

Sto se boje tice, dal je najlepsa ili ne, diskutabilno, ali definitivno najzahvalnija boja. Manje ces prati auto sa ovom bojom to je sigurno, imao ja na Cromi.

Felne koje planiras jesu pun pogodak bas na Delti. Da su cudne, jesu ali bas zbog toga mi idu na Deltu.

Sto se benzinjare tice, fala k**cu vise. Konacno ces malo da se odmoris od standardnih budalastina na dizelu.

Jos jednom, lep izbor i uzivaj! 

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 hours ago, francuz69 said:

... /... 

Sto se benzinjare tice, fala k**cu vise. Konacno ces malo da se odmoris od standardnih budalastina na dizelu.

 

Hvala, hvala :thumbup:,  samo ja nikada nisam imao dizel pa budalaštine pratim kod drugih. I kako nastaju i kako se rešavaju 

 

4 hours ago, MS PK said:

Neka je srecno! Drago mi je da ti je tako brzo naletelo to sto si i trazio. Uzivaj :)

  :cheers:

Edited by PremieRacing

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedinstvena Delta!!!

Baš me interesuje koliko ih ima takvih u Srbiji?

Normalna kilometraža i ne bi trebalo da bude nikakvih problema sa tim autom. 

U Alfi sa manelnim menjačem se može voziti par nepar (jedne nedelje 1.3 i 5 a druge 2.4 i 6ta brzina) koliko je motor elastičan!!! Ovde je automatik ali Aisin ako se ne varam. Pouzdan menjač kome je kao i svakom automatiku poželjno zameniti ulje.

Potrošnja kod Alfe ide od 6 pa dooo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Benzin turbo automatik je meni dobitna kombinacija već godinama... 

Bilo je tu i tamo da nije a/t, ili da nije turbo ali esencija ostaje benzin. 

Edited by PremieRacing

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj im zameriti, ne mogu ljidi da skapiraju snagu turbo benzinca. Srbija je još uvek zemlja dizela i to je iskustveni maksimum...

TB je zver, u svakom smilu. Nije bitno da li trocilindraš litre zpremine ili 2.0 ili 1.8... Savršen spoj ljubitelja automobilizma i ekonomičnosti. Sve ostalo je "zabava za raju"...

Pogotovo ako to pogledamo u kontekstu Lancia.

Vrhunski reli šampion, koji verovatno nikada neće biti dostignut, u perjanici luksuza i sporta. 

Lancia Delta je prosto izbor za poznavaoce i ljubitelje automobilizma. Za s3ljaka je Golf i A3.

Ljutio se neko, tako je. Jbga. Šta da mu radim.

Edited by OmenVeritas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...