Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

To je ekvivalentno mojoj tvrdnji da sam zaista stavio alu felge :lol:

 

Doduse, kod mene ni slika ne bi pomogla, morao bih da dovezem auto, mislili bi da sam fotosopovao :cry:

Znaci Delta izuva... 

Edited by ISV_01

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, PremieRacing said:

Danas Jelta pipnula za debljinu kazaljke preko 240... žao mi je što nisam slikao pa kao da se nije ni desilo. 

 

Što da ne, kad je moja 150ks malo prešla 220 po satu ( GPS pokazivao 206-207 kmh ) a moglo je i još :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napokon sam i ja sredio klapne ventilacije...kod Saleta. Kako oni rade, verujem da su milioneri   :respect:   Jbt, 168 auta se izređalo za par sati koliko sam ja bio tamo. 

 

Da se vratim na problem, kažem "napokon" zato što dugo nisam mogao da ustanovim šta se dešava i kako me zahebava. Kupio sam davno onaj komplet delova za reparaciju ali nikako da nađem vremena da nešto uradim. Ova godina mi je užas i jedva čekam da se završi...

 

Neki veliki problem nisam imao, ali kad sam primetio da na pojedinim lufterima duva toplo iako je klima napanjena na max. - rešio da rešim. 

 

Sad je sve top ali mi je ostao netaknut komplet za reparaciju pa ako nekome zatreba neka se javi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da coveku ne offujemo predstavljanje - prica o popravci motorica digitalne klime prebacena je u postojecu tehnicku temu:

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/41104-fiat-stilo-fiat-nuova-bravo-automatska-digitalna-klima/&do=findComment&comment=1614912

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

To je baš, baš posebna stvar... taj noćni uspon. Kud i kamo opasniji od dnevnog ali u svitanje zore si na vrhu i gledaš veći deo Srbije k'o na dlanu. 

 

Ja ove godine nisam bio nikako prvo zbog zdravstvenih problema mog oca, a onda od kako sam ga izgubio nisam u stanju ni do kuće da odem... :cry:  :crybaby:  Sve se nadam smoći ću snage ali mi je užasno teško. Njemu je ta kućica podno Rtnja bila sve u poslednjih par godina života i taman je sredio sve što je zamišljao, pogana bolest ga je savladala...i sad mi idu suze dok pišem  :crybaby:

 

Ali, život ide dalje iako je užasno teško a Rtanj mi je mesto na planeti kojem ću i ja posvetiti ostatak mog života. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto, lepo od tebe pošto ja nisam hteo da baksuziram i da malerišem   :P

 

Više puta je bilo blizu da kolege sa foruma kupe neki auto od mene ali su ih supruge sprečile u tome  :lol:

 

Ako sve bude kako treba, prepuštam temu kolegi da nastavi gde sam ja stao...  

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Ako sve bude kako treba, prepuštam temu kolegi da nastavi gde sam ja stao... "

 

Odeeeeeee... nema više.

 

Neka je srećno novom vlasniku, da ga služi milion km bez problema i u zdravlju i veselju da ga odveze gde god da krene. 

 

IMG_20210826_171055.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
23 hours ago, PremieRacing said:

Više puta je bilo blizu da kolege sa foruma kupe neki auto od mene ali su ih supruge sprečile u tome  :lol:

 

Kada vide picolovca (auto), odmah stave veto! :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najkrvaviji je bio onaj bumbar, bumblebee... Moram da ga spomenem i ovim putem pozdravim  :thumbup:

 

Napalio se na B klasu kao dete u poslastičari i onda je gospođa krenula sa "Šta ako...". Pa "šta ako" ovo, "šta ako" ono, "šta ako" nam to, "šta ako" nam ono. Jbt, ja mu rek'o "šta ako ti malo lupiš šakom o sto" a on se naljuti na mene  :rofl: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bravo bre Vule legendo   :thumbsup:

 

:unworthy:

 

 

 

 

 

 

1 hour ago, Punto Abarth said:

Šta sad Bogovu ti majku…

 

 

 

Ja sam sebe zbrinuo..., oooozbiljnom glavoboljom    :innocent:

 

 

 

 

 

 

1 hour ago, Punto Abarth said:

Šta sad Bogovu ti majku…

 

Evo doooooobre ideje iz druge teme...  čipuj Jeltu!!!

 

Tačno da nastaviš gde sam ja stao...   :cool:

Edited by PremieRacing

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, PremieRacing said:

Najkrvaviji je bio onaj bumbar

Veruj mi da mi to prvo pade na pamet, kada pomenu tvoje forumske kupoprodaje. Bese i neki problem sa njim, Meckom i onih 30 i kusur kubika "viska" :D ?

Mada svaka kupoprodaja gde je on ucestvovao je bila neka zavrzlama i rasprava sa ostalima. Problemi sa Stilom kupljenim od kolege sa foruma, ganc novom Astrom iz salona (novo je novo), prodajom Bembare kojoj su deca izrezbarila haubu... Nekako mi bas ostalo upecatljivo, a s obzirom koliko ljudi i licno poznajem ovde.

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 8/27/2021 at 7:51 AM, PremieRacing said:
Najkrvaviji je bio onaj bumbar, bumblebee... Moram da ga spomenem i ovim putem pozdravim  
 
Napalio se na B klasu kao dete u poslastičari i onda je gospođa krenula sa "Šta ako...". Pa "šta ako" ovo, "šta ako" ono, "šta ako" nam to, "šta ako" nam ono. Jbt, ja mu rek'o "šta ako ti malo lupiš šakom o sto" a on se naljuti na mene  :rofl: 

Najkrvaviji su generalno ljudi koji za sve nadju problem, pa i za svako resenje nadju problem :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako neko čita :) potreban hladnjak/radijator/kako ocete kabine :)

 

Svako grejanje oseti se miris antifriza, 2 i kusur meseca od kupovine imam jedno pola deci manje antifriza u boci…

 

prahovi i ostala cuda za krpljene STOP

polovni hladnjaci STOP

 

samo nov original ili zamenski deo ako neko moze da pomogne da se nadje… posto ja ne uspevam…

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko sam uspeo da nadjem po EPERu, to je ovaj deo 51826520

I evo na sta sve pase
image.thumb.png.8249e0fbac1a2d8573365106b4f57719.png
A po google-u to je ovo:

https://www.kupindo.com/Motor-i-delovi/47435537_Fiat-Bravo-II-Hladnjak-Klime-NOVO

 

Tako da mislim da sad nije tako strasno naci :) Kad dodjes u radnju i kazes Lancia, prvo sto te prodavac pita je "Dacia?" tako da razumem problem. 

Probaj u VDV u Partizanskoj, oni su korektni sa cenama. Ako ne uspes u NS, probaj auto Mika ili AutoRicambi u BG.
Jesi li video curi li negde? Da nisu one famozne gumice kojih smo se namenjali ovde na forumu na prvim verzijama brava i slicnim izvedbama?

 

Nadjoh u Euro 07
image.thumb.png.0db878e17ec27f64d020e01e7bc6e724.png


 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...