Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Vratili mi novac, storniran ZK.

 

Jelta pregazila bezmalo 1500km za (produženi) vikend. Sve top. Primetna je razlika u potrošnji na brzinama do 140km/h po satu i brzinama preko toga. Ne znam koliko tačno ali pošto sam pola puta išao sam a pola je ćera bila samnom, sipao sam različito za iste relacije. Gušt na delu autoputa oko Grdelice na malo većim brzinama - priceless  :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

:blushing:

 

Jbg, razmišljao jesam ali u tri dana svuda stići i na strašnom mestu postojati...bilo malo nemoguće. 

 

Svakako hoću kad bude prilike, ovaj put sam proleteo pored table na kojoj piše nešto "Lesk...", nisam stigao ni celu da je pročitam  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Quadrifoglio Verde idem krajem sl. nedelje motorom u tvoj kraj i južnije...cilj Vlasinsko jezero i sve oko njega. Daj neke dobre predloge puteva za vožnju. Ono, solidan asfalt, puno krivina, nigde nikog, priroda 'at it's best' i to... A ako ćeš da primiš poveću grupu matorih budala na motorima, možda svratimo i do tebe da se ogrebemo kafu  :cheers:

 

 

Jelta ostaje supruzi na usluzi, oprana i natankana (čisto da post nije bez spominjanja onoga što je tema).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skreni u Vlasotince pa odatle preko Crne Trave na Vlasinsko jezero. Priroda je celim putem, ides sve uz recicu, kao kanjon mali. Imas puuno krivina a uspon do jezera je bas blag, takoreci neprimetan :)

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

@PremieRacing ja uz nekih 90% verovatnoće idem za Albaniju od 10. septembra na nekih 5-6 dana. Ako ubodeš period kad ja baš nisam tu mogu te povezati s drugom alfistom koji često poteže svoj SV1000 na takvim deonicama. Ionako čezne za društvom za dobru vožnjicu. Možeš li preciznije da mi kažeš kada bi došli?

1 hour ago, MS PK said:

Skreni u Vlasotince pa odatle preko Crne Trave na Vlasinsko jezero. Priroda je celim putem, ides sve uz recicu, kao kanjon mali.

Možete sa te strane uspon (deo te deonice je prošao @neshaoct zimus kad je dolazio iz Pirota za LE, s tim što je put od LE do VL sad renoviran), pa posle kad obiđete jezero da siđete preko Surdulice do autoputa.

Edited by Quadrifoglio Verde

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Quadrifoglio Verde said:

@PremieRacing ja uz nekih 90% verovatnoće idem za Albaniju od 10. septembra na nekih 5-6 dana.

Sad je već 100%. Rezervisao od 11.-16.09. u Draču. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Skreni u Vlasotince pa odatle preko Crne Trave na Vlasinsko jezero. Priroda je celim putem, ides sve uz recicu, kao kanjon mali. Imas puuno krivina a uspon do jezera je bas blag, takoreci neprimetan default_).gif

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока


A pre Crne trave je Svođe i Crtovo sa leve strane

Na Crtovu sam bio X puta

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 12/5/2020 at 1:59 PM, werp690 said:

Custom radjeni stikeri? Neki info?

 

Drugar pravio za BMW kod lika iz Bora kog je našao na KP, ja pogledam njegove oglase i nađem baš ovaj znak Delte. Dopalo mi se i poručim...

 

 

23 hours ago, Ivan BG said:

Jesam li ja nesto pogresio ili sam je skoro video na oglasima?

 

Je, je. Bila na PA. 

A i ovde sam bio oglasio mnogo pre. Ovde je i cena bila drugačija, forumska  B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sam kod istog momka radio stikere. Stvarno preporuka. Nisam hteo onakve kakve je nudio već sa lancinim amblemom iz 1957. i karbon pozadinom. Lik uradio sve, poslao slike, posle 2 dana poslao komplet stikere + dodatnih par za tipa 800-900 dinara. 

Super ispali, stoje još uvek. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@bglion napisao sam gore, mene je koštalo 800-900 din + dostava.  Dobio 2 velika za napred/pozadi i nešto 5-6 manjih za sa strane i još 2-3 italijanske zastave. A bukvalno sam mu napisao hoću ovaj znak i pozadinu karbon pozadinu. Onda mi je slao 3-4x slike kako izgleda, dal mi se dopada itd... Skroz korektan momak

Share this post


Link to post
Share on other sites
13 hours ago, bglion said:

Koliko je set stikera?  

 

Stvar dogovora. Od veličine zavisi. Ali kontam da je povoljniji od bilo kog iz BG...

Ja nisam znao za njega, da sam hteo da pravim vrvtn bi se obratio malom Tokiću iz Stiker Planete ali drugar poručio kod ovog i ispalo super. 

 

IMG-1156be78c9d15ab87027a9d022c247b7-V.jpg

 

Screenshot_2020-12-04-20-32-42-624_com.miui.gallery.jpg

Edited by PremieRacing

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...