Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

E sad jos jedna pricica... Iako su neki culi i pre, ja nisam imao vremena da pisem ranije. 

 

Jelta imala letenje. Nisko, preko bankine i velikih betonskih ivicnjaka. Ja kriv 100%. Kako to obicno biva, krajnje kretenski sam se 'slupao' tj. izleteo s' puta. 

 

IMG_20200514_173602.jpg

 

Imam kasko pa se sad preganjam sa osiguravajucom kucom. Pisacu kako se situacija razvija, tj kakav ce biti krajnji rezultat. 

Edited by PremieRacing

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam mislio da ovo može da bude tako brzo... Pri kraju sam.

Dobio dovoljno da sredim štetu i da platim mastan ručak drugar-majstoru kad napravimo Jeltu. 

 

Sad idem u kupovinu delova, što novih što polovnih. Biće to sve ok. Častiću je i kočnicama, opet škripe kao karuce i malo me sramota kad se krećem ulicom. Ljudi pokazuju prstom i viču  "to je onaj čijeg je oca pojeo miš"  :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 5/29/2020 at 10:57 PM, PremieRacing said:

E sad jos jedna pricica... Iako su neki culi i pre, ja nisam imao vremena da pisem ranije. 

 

Jelta imala letenje. Nisko, preko bankine i velikih betonskih ivicnjaka. Ja kriv 100%. Kako to obicno biva, krajnje kretenski sam se 'slupao' tj. izleteo s' puta. 

 

IMG_20200514_173602.jpg

 

Imam kasko pa se sad preganjam sa osiguravajucom kucom. Pisacu kako se situacija razvija, tj kakav ce biti krajnji rezultat. 

Srecom ne deluje jako strasno. Ali bice brzo sredjen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sreca far ostao citav.
Nije ovo nista strasno. Drago mi je da resavate :)

 

Nego cuo sam da ti taj majstor ne voli te "MasTne" djakonije i da je presao u vegunjare, da li je to istina?

 

Izgleda da ces morati da ga vodis na neke pohovane leblebije i brokoli...

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 6/1/2020 at 3:06 PM, PremieRacing said:

Nisam mislio da ovo može da bude tako brzo... Pri kraju sam.

...

 

Reče lud i ostade živ  :X  Pri kraju al' malo morgen. Ili ti - un po domani  B)

 

 

Radi se, samo ne brzo već kvalitetno...pošto je majstor drugar, radimo jedan dan u nedelji  :cheers: 

Bar sam usput sredio sve što nije moralo sad ali bi me dočekalo u narednom periodu... Kočnice (pločice i ulje), antifriz, ulje i filtere...

 

 

IMG-5816535b3e3968a5b7d36e6cd15e7182-V.jpg

IMG_20200613_144130.jpg

IMG_20200613_154745.jpg

 

 

A usput sam skontao KTM delove na Delti i oduševio se  :lol:   B)

 

 

IMG_20200613_155152.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gotovo. 

I to vrlo veoma uspešno. 

 

U petak popodne bio kod Ilije na reglažu trapa i sve dovedeno u 0, sve kako treba. 

 

Oprana, natankana i ključevi predati gospođi. Ne pada mi napamet da sednem u Jeltu do nekog dužeg puta, godišnjeg odmora i sl.

Share this post


Link to post
Share on other sites
17 minutes ago, Quadrifoglio Verde said:

Dobio zabranu od gospođe, a ovamo kao njemu ne pada na pamet...

 

50% si u pravu a drugih 50% je to što sam registrovao vikend auto kad sam slupao Deltu (posle 1.5god od isteka reg.) pa mi sad miiiilooo...ne izlazim iz njega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbt, koja glupost... Dva puta sam kupio zeleni karton za Jeltu.  :X

 

Jednom kad sam je registrovao (i naravno zaboravio) i danas se spremam na put, pa odem i kupim zeleni karton. Ovi u agenciji mi ladno prodali opet, nisu gledali u sistemu da već imam. Dođem kući, da uložim to lepo gde treba da stoji, kad ono Kenzo! Stari me gleda i smeje se  B)

 

 

Zvao sam odmah, kažu da može da se stornira i da dođem odmah od ponedeljka po novac...

Edited by PremieRacing

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...