Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

20 minutes ago, vagenovac said:

Lepo ispalo, ali bas razmisljam da li bi bilo jos lepse da je "glossy" crno ili plastidip mora biti mat?

mat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bih da ispadne da kenjam nešto ili da se pravim pametan... Ali ja kad bi radio nešto ne bih se igro s plastidipom nego bih odradio kako treba. Mada, ja ovde ne bih ni dirao ništa... Te varijante zatamnjivanja više idu i lepše stoje crnim automobilima.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Quadrifoglio Verde said:

Ne bih da ispadne da kenjam nešto ili da se pravim pametan... Ali ja kad bi radio nešto ne bih se igro s plastidipom nego bih odradio kako treba. Mada, ja ovde ne bih ni dirao ništa... Te varijante zatamnjivanja više idu i lepše stoje crnim automobilima.

Sta fali PlastiDipu? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma bre treba diskutovati, forum tome i služi ali ispalo je baš kako sam priželjkivao...

 

A plastidip sam koristio da bi mogao lako da vratim na fabriku ako treba. Da sam farbao em bi mi bilo neuporedivo komplikovanije, em bi bilo zauvek. Šmirglaj, trljaj, drljaj, jebavaj sojke i onda da slučajno ne bude kako hoću  :wallbash:

 

 

Ovako sam samo oprao, osušio i oprskao. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
41 minutes ago, Danilo1 said:

ne bih se igro s plastidipom nego bih odradio kako treba

kako ovo drugacije protumaciti? :D

ja koristim zadnjih 5 godina originalni PlastiDip (iz Amer'ke), bukvalno mozes sa njim da farbas sta hoces, felne, stopaljke, suncobrane, maske i uopste se ne ljusti... I sto kaze kolega, ako ti se ne svidja, moze lako da se odlepi

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 hours ago, vagenovac said:

Lepo ispalo, ali bas razmisljam da li bi bilo jos lepse da je "glossy" crno ili plastidip mora biti mat?

Drugar je uradio glosy,al mu je crna delta. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne bi voleo, tj. meni se ne bi svidjalo da bude sjajno... Ne kazem da bi bilo lose, ali subjektivno se meni ne bi dopalo.

 

 

9 hours ago, PremieRacing said:

IMG_20200329_105737.jpg

 

IMG_20200329_115807.jpg

 

Je l' moguce da vam nije ok...  :blushing:

 

Meni je do ja.ja   B)

Edited by PremieRacing

Share this post


Link to post
Share on other sites
21 hours ago, Milutinac said:

Bese na 94 kad smo se vozali?

 

Aha. Eto, par meseci i tup! Milion  :D

 

 

21 hours ago, MS PK said:

Desi bre Premie :D

 

Ja me, ja. 

 

Raspad od uvodjenja vanrednog. Sve naopako. Prvo guzva, pa haos, pa frka, pa sad nedeljama laganica...

Opr'o Jeltu nisam evo vec mesec dana.

Edited by PremieRacing

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaboravio sam da imam Jeltu... Toliko mi je mindeć. Ali nisam mogao da zaboravim da su na njoj zimske gume pošto su škripale i cvilele u svakoj krivini, na svakom kočenju i na skoro svakom dodavanju gasa. Iako sam planirao neki veliki točak, pa spuštanje, pa čuda/muda i ostalo, samo sam vratio Micheline sa kojima sam je kupio i to je to. Sredinom maja meseca sam skinuo zimske gume  :D  Nikada, ikada u životu nisam toliko dugo vozio zimski pneumatik. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema gore od zimskih po ovim temperaturama. Pre neki dan vozio A4 karavan i konstantno skripanje, klizanje itd itd sa nekim zimskim $ranjem.

Sent from my SM-J530F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja jos nisam skinuo :D a skidao sam sredinom januara nekad

Послато са SM-J330F помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...