Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Jbg, sad gotovo. Bitno mi je samo da to tinjanje u stvari ne smeta i ne trosi nista struje. A ovako mi se cak i malo svidja, ima neki smek nocu, glumi ambijentalno svetlo koje imam na kvakama i oko menjaca, pa je ovo na plafonu dobro doslo  B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepi custom čepovi... Nadam se da si ih pričvrstio sa jedno 4 šrafa sa zadnje strane :P

Kad i regularni "dobijaju noge" u rekordnom roku, ne mogu da se ne brinem za ovakve

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izludjuje me ova pumpa goriva... Ima li nekog trika da se to zameni, da se stavi elektricna, da se nesto, bilo sta uradi samo da ne slusam ovo krljanje kao da je ferguson prekrupac   <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites
13 hours ago, PremieRacing said:

Izludjuje me ova pumpa goriva... Ima li nekog trika da se to zameni, da se stavi elektricna, da se nesto, bilo sta uradi samo da ne slusam ovo krljanje kao da je ferguson prekrupac   <_<

Ajd snimi rad da je čujem... Posavetuj se s nekim "bošistom"... Ja sam od ovog iz LE dobio savet da "pojačam muziku i teram". :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 11/21/2019 at 12:07 PM, Quadrifoglio Verde said:
Ajd snimi rad da je čujem... Posavetuj se s nekim "bošistom"... Ja sam od ovog iz LE dobio savet da "pojačam muziku i teram". default_biggrin.png


Da nisi Micu mozda pitao?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za vikend smo malo putovali... i onda je rampa rekla dalje nećeš moći   :X

 

IMG_20191123_112114.jpgIMG_20191123_112119.jpgIMG_20191123_112533.jpg

 

Nisam mogao da verujem kad su mi rekli da JP Putevi Srbije nema nikakve veze sa rampama... Kažu to nije njihovo vlasništvo niti njihova nadležnost  :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cekaj, udarila te rampa ?

 

Ma nema sanse da nije njihova nadleznost, to je klasicno "APP" proseravanje, da se ne bi cimali... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo, evo, na poslu sam pa sastanci i rastanci...

 

Ja sam morao na teži način da naučim da rampe i sve što se tiče rampi na naplatnim stanicama autoputa nema nikakve veze sa Putevima Srbije...

 

ENP je u pitanju, ja ga koristim baš dugo - maltene od kad se i pojavio, i ranije sam imao problema sa starim tag-om da ga ne očita, da neće da se podigne rampa, dešavalo mi se da ga očita kad ja to ne želim nego idem po karticu a tag je sakriven ispod sedišta i tako. Od kad je novi tag uređaj, ova mala kockica, nisam imao nikavih problema. Zima, leto, hladno, toplo, sve radi kako treba. 

 

I u subotu je odradio svoje, registrovao moj prolaz, ćera i ja još čitamo na ekranu koliki nam je iznos preostao da planiramo put i dopunu negde na AP, prolazimo sasvim uredno sa nekih 40ak km/h i odjednom buuuummm... Puklo je preko šoferke, pa zagrebalo krov. "A" stub nije ni dodirnut. 

 

Stanem, izađu vrlo korektni momci iz kućice, blokiraju taj prolaz i kažu mi da vratim auto nazad zbog bezbednosti. Onda mi kažu da rampe nikako nisu njihova nadležnost već Institut Mihajlo Pupin. Preko motorole provere da je moj prolaz uredno registrovan i pitaju me šta želim. Šteta nije nikakva, ima tragova na staklu i krovu, ali kad smo probali da skinemo to - nema šanse. 

 

IMG_20191125_073452.jpgIMG_20191123_112544.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

I onda rešim da zovem policiju za uviđaj i zapisnik... Došli su expresno i bili neverovatno korektni. Dao sam izjavu i sad čekam 10ak dana da se zapisnik pojavi "u sistemu" koji može svako osiguranje da vidi. Procedura je da se javim mom obaveznom auto osiguranju da oni procene štetu i dalje da vijaju osiguranje tog instituta. Tražiću zamenu stakla i folije na krovu. To je najmanje što treba da plate. 

 

 

Edited by neshaoct
formatiranje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...