Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

On 11/7/2019 at 4:09 PM, PremieRacing said:

 

Nue bun, što bi rekli moji vlasi...:

 

IMG_20191107_153801.jpg IMG_20191107_153920.jpg

 

Ima potencijala ali u realizaciji škripi. Sviđa mi se i dalje ideja da prebacim tablicu dole, na crni deo branika, ali ipak treba dosta toga da se uradi kao priprema, ne može samo ovako pljuni pa zalepi. 

Trebalo bi malo da se useče branik, da se napravi smisleno mesto koje izgleda kao planirano, kao fabričko.

 

Za sada ide std:

 

IMG_20191107_155028.jpg IMG_20191107_155048.jpg

Brate...

Prijatelju...

Kolektivu foruma...

Svima drugima...

Izvinite...

Ali ja ovo moram iskreno da prokomentarišem.

 

'ladno si uspeo da od Delte napraviš Golfa. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na drugoj slici, sa distencerima, kad pogledas zadnje tockove - bas bi cucnulo :thumbup: .

Ovo je Primacy trojka, deluje mi po sari?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, dođoše uz auto, dot1119

 

Ako do leta na'vatam one fabričke 18" biće mi jako krivo da ovakve gume zamenim sa nekim kinezo-korejcima ili slično, al' jbg. Sve za lepotu  :lol:

Edited by PremieRacing

Share this post


Link to post
Share on other sites
Oko toga jos nemam misljenje, al definitivno imam za opruge, odn. spustanje   TREBA  
Nikad to nisam pomislio za neku deltu ali nesto ovu kada god vidim, to bi mi bilo obavezno. Dal zbog boje, dal se nesto razlikuje od drugih, ne znam.

Послато са SM-J330F помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verovatno jer su tockovi bili uvuceni pa se nije videlo koliko je, ovo bas ruzno izgleda i place za spustanjem.

 

Gledam staru sliku iz slicnog ugla, 

 

IMG_20191005_154210.jpg

 

i ovo sada, zeva rupcaga iznad tocka, hteo sam da kazem kao kod kamiona, a onda vidim da je kod kamiona manji wheelgap :D 

 

IMG_20191111_102835.jpg

 

 

Image result for man truck"

 

pod hitno opruge neke, kada si krenuo da sredjujes, sada moras do kraja :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj mi zameriti, jasno mi je da svako radi sa svojim autom šta želi i da je jedino bitno šta se vlasniku sviđa.

Prosto me je ovaj styling podsetio na taj golf fazon, i to je sve... Ali ipak to je samo moje mišljenje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma što bi zamerao takvu opasku, čak i naslućujem na šta aludiraš mada mi nije baš skroz jasno... 

On 11/5/2019 at 5:05 PM, PremieRacing said:

IMG_20191007_224252.jpg

 

Meni se ovo jako dopalo i to sam napravio.

Na slikama moja Jelta stvarno ne izgleda baš normalno, svaka fotka je nešto iskrivi, podeblja, dođu crnilo na gepeku i taj wheelgap do izražaja, ali uživo nije baš tako. Skladna je i lepa. Meni  :P

 

A još jača mi je fora što me često pitaju "koji je to auto?"    :lol:

Edited by PremieRacing

Share this post


Link to post
Share on other sites
25 minutes ago, PremieRacing said:

A još jača mi je fora što me često pitaju "koji je to auto?"

- Lancia

- Dacia?! E nisam video takvu. To nova neka?

 

A za render, Lancia GT Stilnuovo
image.thumb.png.eb2475d1d180f40b1d6abd61ad2b3228.png 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kamo srece da su svi imali jos po neku karoserijsku varijantu, a ne samo 5v...

I to i SEKA su ih dotukli u klasi, krajem prosle decenije.

 

Sto se konkretno Delte tice, bilo je tu jos par koncepata:

- Delta HPE:

 

Lancia-Delta-HPE-Concept-preview-5-lg.thumb.jpg.0ac46f5ec263fd37a43fd38972ced404.jpg Lancia-Delta-HPE-Concept-preview-6-lg.thumb.jpg.ec493d463b64e33766712873d4c81e8f.jpg Lancia-Delta-HPE-Concept-preview-2-lg.thumb.jpg.bb79e8f578672da85565312be3afb880.jpg Lancia-Delta-HPE-Concept-preview-1-lg.thumb.jpg.d87b5c4d5c9d8cca91e9ef97a995cbcc.jpg

 

Meni najinteresantniji, koji ne verujem da bi imao neku prodju ali se naslanjao na legendu koja je harala WRC-om krajem 80-ih i pocetkom 90-ih: Delta Integrale HF:

 

Lancia-Delta-Integrale-hdr4.thumb.jpg.ad5c20b03a6699162bcb901be7d50a10.jpg

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nema   :D

 

Trebalo je danas da se kupi i sutra da se radi ali nemaju kugle na stanju pa je drugar/majstor porucio i stize tek u ponedeljak... Tako da trap radimo neki dan sl. nedelje.

Kad sam mogao ovoliko da ga trpim, izdrzacu jos par dana lupkanja i kliktanja i skakanja po ganglijama  :X

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 hours ago, PremieRacing said:

Ma što bi zamerao takvu opasku, čak i naslućujem na šta aludiraš mada mi nije baš skroz jasno... 

 

Meni se ovo jako dopalo i to sam napravio.

Na slikama moja Jelta stvarno ne izgleda baš normalno, svaka fotka je nešto iskrivi, podeblja, dođu crnilo na gepeku i taj wheelgap do izražaja, ali uživo nije baš tako. Skladna je i lepa. Meni  :P

 

A još jača mi je fora što me često pitaju "koji je to auto?"    :lol:

Eto neki moj, izgleda, blesavi, pogled na svet... :D Ima tu i toga da je meni taj auto fabrički mačka i po... ;)

 

A jes' vala, na slici i uživo stvarno retko ima veze...

 

Isto, mada moja Delta je standardna, a ljudi me zaustavljaju i pitaju o autu.. Ok, jeste da se ne vozi puno ali taj nivo interesovanja mi je stvarno začuđujuć... 

 

Od dečurlije i mladih preko odraslih do dekica... Neverovatno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo nešto novo a neplanirano... Malopre sreo poznanika na parkingu Promenade i kupio od njega led za enterijer. 

 

fabrika:

IMG_20191115_212924.jpg

led:

IMG_20191115_214349.jpg

 

Ali odmah i problem  :X

Kad zatvorim vrata, svetlo ostane da 'tinja', nece sijalice skroz da se ugase... Sta je problem a sta je resenje?

IMG_20191115_214418.jpg

Edited by PremieRacing

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...