Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Da, da, biće da si potpuno u pravu...   :thumbup:

 

Ionako sam već bio odlučio da na ove 17'' felne sa kojima je došla stavim nove zimske gume a da do leta natenane tražim one :wub: fabričke 18"

Za letnje gume sa dot 1119 sa kojima je došla već imam par drugara koji bi kupili i gotovo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mozes 16, kao sto ivan rece. Ja sam vise zbog srafova to stavio.

Ne znam da li mozes i copavac 16" da stavis ili moras juriti nesto drugo za rezervni. Stilove 284mm diskove samo najslabije verzije nose, ove ostale su 305mm.

 

I vise bih voleo dan je promer 5x98 kao na alfi, a ne 4x98. Za Alfu ima dosta lepih felni koje bih vozio, ovako od alfe samo sa mita.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proverio sam ti, za svaki slucaj ;) ... 

1.8 Di je zbog pomenutih 330 mm prednjih diskova jedina verzija Delte na koju ne moze nista manje od 17'' felne.

Cak je i rezervni tocak deklarisan na minimalno 125/80/17 :lol: (na sve ostale moze 15'' copa):

 

 Untitled1.thumb.png.9b95e8e849399f9ebdba5c0e4cbf278e.png

 

Toliko o generickim podacima sa neta (ne mislim naravno na ovo za srafove sto je Andreja postavio iznad)... Nego generalno dosta ljudi kaci po forumu prvo sto nalete na Google, a jos vise uzima te informacije zdravo za gotovo. A iz licnog iskustva, grese i za svakodnevne modele. "U se i u svoje kljuse", eLearn i najmanja mogucnost greske za ovakvu egzotiku.

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Sad sam shvatio da uopšte nisam pogledao šta imam u gepeku... Ne znam dal' je ćopavac ili set za reparaciju    :X

 

 

 

 

On 10/5/2019 at 3:56 PM, PremieRacing said:

Ivane, KUME, još jednom hvala  :)

Imaš večeru od mene, a ako se mlada pokaže kao baš, baš dobra, imaš i spa vikend za dvoje u NS. 

 

E, a sad, KUME, bez zezanja... Imaš vikend u NS sa večerom. Može i spa ali nemam moj pa ću te voditi negde. Samo javi kad da te očekujem.

Edited by PremieRacing

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad mi vec stoji otvoreno, sacnuo sam ti da imas i za zadnje diskove... Nisam napamet znao tacnu dimenziju, ali kao sto ti i rekoh - jesu jedino veci na 1.8 Di. Ima i caka - od navedenog broja sasije su ih vratilli na standardne kao kod ostalih verzija. Moguce zbog redukovanja troskova i uniformnosti, npr. od restyle ili tako nesto... Zaokruzio sam ti crvenim pa proveri kod sebe (obratiti paznju i na Caliper Diameter kod obe verzije), a znajuci Zabare ne bi me zacudilo da su to isto uradili i sa prednjim diskovima...

 

Untitled2.thumb.png.94569c7b2b4540c77a852e21c2624154.png

 

 

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tek sad videh ovaj Edit :lol: - evo prvi ja jos uvek Dezurnom dugujem cast za onaj daljinac za Xsaru...

Tu smo da se pomognemo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Милутине, тачно си знао. Управо је пробао да се извуче на фињака   :rofl:

 

edit:  Vid' ćirilice, radim nekih 28 ugovora pa mi ostala loše uštelana tastatura...

Edited by PremieRacing

Share this post


Link to post
Share on other sites
29 minutes ago, Milutinac said:

Samo nekih 1100km :D

Gario sam kosacicu nedavno do Istanbula maltene toliko, u cugu.

A gde je Istanbul, tu je i taj Ber, Bren... :lol: 

 

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo čuvenog Deltinog 17" ćopavca. Imao sam prilike da ga koristim. Jel da da je seksi? :)

 

Kod mene mora ćopavac zbog Bose woofer-a, ne znam šta je kod tebe. I kako si to kupio auto, a nisi ni pogledao dal ima rezevu? :D

 

FB_IMG_1571859698503.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

uz auto dosao set za reparaciju, kasnije sam od @OmenVeritas uzeo copavac samo 16" posto se on resavao svog i iz Indjije kompletan set alata. 
Dal ce 16" moci napred na 305mm diskove, ne znam, probacu sad kad budem stavljao zimske gume.
I Deltin Bose nikako da naletim negde na kp da bude da neko prodaje. To bih stavio komplet
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi ti ovog programera od @totti-ja :lol: .

A kao juce da je bilo kada su ga zaje*avali kada je naucio da uradi PrintScreen sa fona.

Sta ti je prekvalifikacija, pocece i po forumu da pise u binarnom sistemu...

 

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nevidjen napredak, svaka cast :thumbup: .

Sada mozes da prodas taj masazer mu*a i da sa puno teoretskog znanja, sa razumevanjem, sednes iza digitalnih tabli novog Golfa VIII ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...