Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

3 hours ago, Flex said:

Neka lepo sluzi i uzivaj u autu. :)@OmenVeritas, nalupao si se sad za sve pare. A3 je za seljaka a Delta za gospodu? Sta ti covece pricas.
Pa PremieRacing je bas vozio A3 pre Delte.

 

Ne brini ti za mene. ;)

Takođe, etiketiranje nije moj fah. Ali razumem da ljudi greše pod uticajem marketinga... 

Jbga, A3 jeste za ljude pod uticajem germansko-geopolitičkog marketinga. 

I ja im nikako nisam kriv što su pojedinci potpali pod taj uticaj. Sami su krivi.

 

3 hours ago, totti said:

Nema šta neko da se ljuti, kad tvoja reč nema nikakvu težinu.
Rekao si pre par meseci da napuštaš forum, pa eto te opet emoji4.png

Tvoja društvena vrednost nema nikakvu težinu. Naslanjaš se na bezrazložno imaginarnu vrednost poput ja napuštam forum, ignorišući vrednost noga što sam napisao.

Dečko, to prolazi možda kod dece, mada, današnja dečurlija bi te argumentovano oprala kao ništa.

Dakle, zadrži te svoje glupave argumente za sebe.

Javi mi se kada odrasteš. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ozbiljna kolicina nebuloza, ali bas ozbiljna. No, tema uopste nije A3 i ostali germanski automobili tako da nemoj da upropastavas temu.
Cekamo da cujemo kako ide Delta. :)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Flex said:


Cekamo da cujemo kako ide Delta. :)
 

 

Cekam i ja, veruj mi, iako glumim ovi dani mi prolaze sporo kao godine... A kad dobije potvrdu ABS i kad je preuzmem, prvo ide na servis da bi mogao da je probam. Ko zna koliko je staro ulje u motoru i menjacu. Tako daaaa, jos par nedelja strpljenja  :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ijao sto je ova Delta lepa Turbo benzina...mitovi kazu da se dobro vozi U zdravlje da te sluzi, izabrao si retku zverku

Sent from NOMU S10 PRO using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cestitke. Da te lepo sluzi :D

Video sam Deltu cim je oglasena, planirao sam da idem da pogledam i pazarim, ali odbilo me ono sto i tebe verovatno nervira, a to je sto nisu pogodili nijansu boje.

Ima jos jedna Delta 1.8, mislim da je lik iz Leskovca :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opaaaaa, pa ovo je sjajno :thumbsup:

Sada mi je još draže što sam se odselio :lol:

Šalim se malo. Svaka čast na kupovini. Auto je prelep.

Neko je gore napisao da će zbog boje manje da pere kola. Kao da Borko pere kola zato što su prljava (Milutina ću spomenuti u nekom drugom uključenju :D)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Just now, Dezurni said:

...Sada mi je još draže što sam se odselio :lol: ...

 

Ooooooo, pa ne brini, sigurno cu svratiti da mi zamenis gefufnu i ustelujes cincilator kad se dezintegrise   B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Delti je Aisin AF40 (jedina moguca opcija uz 1.8 Di T-Jet motorizaciju).

A u Giuliettu ide FPT-ov C635 DDCT (u MultiAir, 1.6 i 2.0 MultiJet, Alfino komercijalno ime za isti je TCT).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadam se da će ovaj japanac af40 da bude ok... Prema fabričkim podacima se pakuje sa nekim "for life" uljem ali naravno da će biti zamenjeno što pre. Našao sam na net-u gomilu how to tutorijala pa ću to sam. Volim da sam siguran da je zamenjeno i urađeno sve kako treba... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja generalno preferiram TQ + flexplate setup, lepši mi je "mekan" osećaj prenosa + nema razmišljanja o zamajcu i kvačilu...

 

Ali da, redovna kontrola menjačkog ulja je presudna.

Edited by McSteel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mala cena za sigurnost, realno bi sa svezim uljem hidro automatik trebao beskonacno da traje, makar teoretski, njega ubije prljavo ulje, opiljci, voda, manjak ulja itd.

Pogotovo je za ostriju voznju to bitno jer je termicko opterecenje vece.

 

Taj automatik koliko ja znam nema neke specijalno izrazene mane, vozio sam ga u alfi 159 i jako lepo i glatko radi.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, PremieRacing said:

Prema fabričkim podacima se pakuje sa nekim "for life" uljem ali naravno da će biti zamenjeno što pre.

Ako zatreba, evo da imas info i sta kaze fabrika za specifikaciju i kolicinu ulja. Druga slika, tipovi menjaca sa prenosnim odnosima:

Untitled2.thumb.png.0fff91851881290020ff841c81b43055.png Untitled4.thumb.png.20d11ddefbd0960539fc4ee2f856ad94.png

 

Motorno ulje, takodje fabricka specifikacija:

Untitled3.thumb.png.43f1f1480a243c1a86580bad03e960c1.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...