Jump to content
FAS Goran
boki01

K: Alu Felne 13"

Recommended Posts

Kupujem Alu Felne 13 inča za Fiat vozila - 4x98 mm

 

Prednos felnama od Seićenta sportinga

 

Seicento Sporting.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

- Na početku oglasa stoji obaveštenje moderatora da nije dozvoljeno komentarisanje oglasa na način na koji si ti to uradio, ali ajde dobro.  

- Drugo, ponudio si mi felne koje prodaje tvoj brat u Zajačaru. Ja felne nemam nameru da kupujem na nevidjeno. Zajačar mi je daleko i uljudno sam ti se preko pp zahvalio na ponudi. 

- Treće, to su felne 13-tice i danas je ostalo jako malo auta koji nose felne 13"  tako da ako ćemo pošteno, 100 eura nije forumaška cena već maksimalna cena koliko te felne mogu da se plate. 

- Četvrto, već sam kupio jedan komplet tih felni za 80 eura od vulkanizera u mom mestu i na njih su sad montirane nove zimske gume Tigar Wintera kupljene u Bosni koje su nas koštale oko 3000 din komad kada se izvrši povraćaj pdv-a. Drugi par felni planiram da kupim za letnje gume i ne žuri mi se. Naći ću ih do proleća. 

 

Inače felne idu na Punto classic onaj bez ikakve opreme,  2009. Godište sa samo 46 hiljada km na satu, koji vozi stariji član moje porodice. Taj punto je fabrički imao felne 13 i gume 155/80x13. Nadam se da sam sad zadovoljio tvoju znatiželju!?

Edited by boki01

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ono prethodno je bilo normalno pitanje sta ti u stvari trazis...

Na forumu nisu prevaranti, ovde se svi manje-vise dobro znaju i ovde te dugogodisnji clanovi svakako nece prevariti. Ovde smo zato sto volimo iste stvari i da pomognemo jedni drugima. A ti ako na forum gledas kao na KP oglase, malo si zalutao. Upoznaj ljude pre nego se postavis tako bahato. 

 

I moje felne nisu u ZajAcaru kao sto ti nisi iz LAznice, malo opste kulture i poznavanje drzave u kojoj zivis nije na odmet...

 

 

Edited by neshaoct
rečnik

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 9/28/2019 at 12:43 AM, boki01 said:

- Na početku oglasa stoji obaveštenje moderatora da nije dozvoljeno komentarisanje oglasa na način na koji si ti to uradio, ali ajde dobro.  

 

 

U ovom konkretnom slucaju, premier nije clan koji je random iskomentarisao, vec "ucesnik" u oglasu, koji ti je i ponudio svoje felne te stoga i ima pravo da ucestvuje.

 

Posle ovoga...

 

On 9/26/2019 at 11:22 PM, PremieRacing said:

A sta ti u stvari hoces? 

 

Bas to sto trazis sam ti ponudio, cena forumska i vrlo korektna (100eur) i nista. 

 

Sad obnavljas oglas u nadi da ce se sta desiti?

 

...sam pomislio - reko` nije video poruku...jer znam kakve stvari premier prodaje, i kakve cene obicno stavi. I onda da iz tog ugla pitanje "A sta ti u stvari hoces? " i ima smisla...

Ali dobro imamo i odgovor... tako da idemo dalje. Za iste pare...

Edited by Milutinac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne vidim u čemu je problem? Čovek se naljutio što neću da kupim felne od njegovog brata koji se nalazi na 350-400 km od mene?? Pa se naljutio što sam umesto Zaječar, greškom, kucajući sa mobilnog kucnuo Zajačar? Pa mnogo vam uvredljiv ovaj forumaš. A ja ne treba da se uvredim na jedno u najmanju ruku bahato, drsko pitanje, šta ti u stvari hoćeš? 

Quote

 

On 09/10/2019/at 11:04 am, Premie Racing said:

Imam te felne sa Sei Sportinga, kod mog brata su u Zaječaru, njegov broj je 063 xxx xxx - Dxxxx Vxxxx. Sa njim sve dogovaraš.

Drugarska/forumska cena je 100eur

P.S. A imam i Alpine 13" sa BMW, besprekorne, možeš ih videti u mojoj temi o Seicento Sporting Abarth.

Njih ne mogu i neću ispod 150 da dam pošto su besprekorne, fabričke. One su kod mene u NS, ja sam Bxxx Vxxxx - 064 xxx xxx

++++++

On 10/10/2019/at 10:19 pm, boki01 said:

Hvala na ponudi. Ako ne nađem ništa bliže, javiću mu se. 

Pozdrav

 

 

Lepo kulturno ponudio, lepo kulturno sam se zahvalio na ponudi. 

Moderator kaže, on je učesnik u oglasu, ima pravo da komentariše? Dobro, kad je učesnik, zašto nije javno ponudio i onda je ok. da javno komentariše. Sam je odlučio da mi ponudu da na pp, pa je onda na pp trebalo i da pita "šta ti ustvari hoćeš"?

 

 

Edited by neshaoct
formatiranje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam zasto uopste izvrces stvari i lazno potenciras da sam se "naljutio" zato sto neces da kupis felne od mene. Samo sam te pitao sta ocekujes i da sam tada IZGOVORIO te reci shvatio bi da nisam uopste imao nameru da te ljutim nego da te lepo pitam sta hoces. Da si lepo, uljudno napisao da ocekujes nizu cenu, ne mozes da platis vise, smatras da ne treba toliko da kostaju, pa mozda bi ti i izasao u susret posto je ovo forum. Shvati cemu forum sluzi. A ako malo pogledamo tvoju aktivnost na forumu, sluzi ti samo da prodas i kupis stvari. Idi bre na oglase pa trguj. Idi na buvlju pa kupi alu felne za manje para nego sto si gume platio. 

 

Ne, ti si morao prvi da se nadjes uvredjen i da glumis Sojica preko tastature objasnjavajuci meni, po rednim brojevima, sta ti imas, sta koliko kosta u Bosni a koliko u Srbiji kod tvog vulkanizera, sta ko iz tvoje familije vozi i na kraju da stavis "!?" Kad u recenici stavis znak uzvika, znaci da vices, da podizes glas na nekoga. Kod mene u poruci na koju si replicirao toga nema, zato sto sam zeleo lepo da te pitam "sta ocekujes sad", posle konkretne ponude. 

 

Dalje, citaj kako je napisano, dva puta ti crtam da su felne MOJE. Nalaze se u Zajecaru zato sto sam ja poreklom Zajecarac i tamo imam gomilu auto moto delova pa i te felne. Drugo, kao sto ti volis da navodis redne brojeve u svojim izlaganjima, nisi ti greskom kucao ZajAcar nego zato sto ne poznajes gradove svoje drzave. Dva puta si napisao isto, to nije greska.

 

 

Edited by neshaoct
rečnik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...