Jump to content
FAS Goran
totti

Madrid

Recommended Posts

Top! Bio sam u Julu pre Tenerifa 3 noci i odusevio se, hrana top, puni trgovi nekako grad ozivi uvece, prelepi balkoni, meni licno lepse od Barse. P.S. Primetio sam i ja puno tipa karavana svi su taxi i neki fazon car go :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Madrid mi je davnašnja želja, ali me sprečavao nedostatak direktnog leta (mrzim konekcije ). Zimus su uveli let, a taman sam rezervisao Štokholm. Čim sam video, dileme nije bilo

 

Grad kao grad je fantazija, čak i periferije. Prelepa arhitektura, prelepi parkovi, sjajna infrastruktura, dobar javni prevoz, ljudi nisu džiberi i bahata stoka... Jedino sam očekivao da je malo manje prljav. Hrana je top. I od prostih stvari naprave umetnost. Danas sam jeo Patatas bravas i Patatas alioli - sve po 2, 3 sastojka, a preukusno za prezalogajiti.

E, da, i žene/devojke su im pre svega normalne, a većina makar i simpatične. Nisam još video neku u dnevnom izdanju, a da je napucana sa soma € garderobe na sebi

Meni lično se jedino klima ne sviđa, nisam ja za duga i večita leta . Island i Farska ostrva su za mene

 

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fenomenalne fokte! Kapiram da je 3 dana dovoljno samo za blic obilazak uzeg centra grada. Koliko dana bi bilo idealno?

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovih faktički 4 dana koliko sam bio je sasvim dovoljno da se sve bitnije opušteno i bez trke i žurbe obiđe. Najveće atrakcije su na jednom potezu i povezane - npr kreneš od kraljevske palate, pa redom idu Templo de Debod, Plaza de Espana, Gran via, Cibeles, Puerta del Sol i Plaza Mayor. Sve se nadovezuje jedno na drugo.

Neki se meni smeju za pripreme, ali ja sam za svaki put i obilazak mesec dana unapred spreman, sa sve spiskovima lokacija, nazivom stanica i prevoza koji idu tamo, screenshot-ovima lokacija na google mapama, položajem stanica prevoza u odnosu na njih, bacim pogled i na google earth itd... I onda kad se tamo pojavim, kao da sam već bio u smislu za snalaženje

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...