Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Lepa nema sta.

Da te sluzi kako treba.

Par komada u poslednjih 7 dana se pojavilo na forumu, solidan auto za relativno malo para.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čestitam, najbolja boja za AR 159 B) 

Vidim (sad bolje vidim da je tako samo na jednoj slici) nema antene na krovu, jel' su ti je skinuli i hvata li nešto od radio stanica bez nje? Pitam jer meni je lopovi odavno odvrnuše... :D 

 

 

Edited by neshaoct
dopuna oko boljeg vida :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 hours ago, neshaoct said:

nema antene na krovu, jel' su ti je skinuli i hvata li nešto od radio stanica bez nje? Pitam jer meni je lopovi odavno odvrnuše

Zavisi i od radio uredjaja, ali iz mog iskustva sa i bez antene kao du*e i glava. Pogotovo kad se izadje iole van grada.

Sta je ovo, krenula navala 159, kao da su Puntici u pitanju :) .

Imenjace, sa srecom, puno bezbednih kilometara!

Share this post


Link to post
Share on other sites

I moja je stigla bez fabricke antene, bila je neka alu aftermarket, koja je realno bila bulja.

Zamenio sam je odmah nekom nalik na fabricku, koja je ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bila bi tebi 1750 TBi, samo dok krene da srce po gradu, pa jos na tu tezinu :stuart: .

18 minutes ago, Ivan BG said:

I moja je stigla bez fabricke antene, bila je neka alu aftermarket, koja je realno bila bulja.

Fabricke antene jesu velike i pomalo neugledne, ali imaju fantastican prijem. Na Stilu sam furao fabricku, hvatalo kao blesavo. Za Sporta u Istanbulu u jednoj od milijardu :) radnji sa autodelovima natrcah na skracenu, crnu - dali mi uzorak da probam na licu mesta, super hvata za duzinu od 16 cm. Prijem samo trunku slabiji nego sa fabrickom (koju sam prodao), ali mnogo lepse izgleda. Ako neko natrci ovde na "NipponPower", obezbeduju odlican signal, od ovih skracenih prave od 10, 16, 18 cm... :

 

201307061229100.thumb.jpg.d7025aefec07ca0520bd56742267d13c.jpg

 

I dajte mu malo po originalnosti u ovim naslovima predstavljanja 159. Toliko vas se nakupilo zadnjih nedelja, da pojma nemam u cijoj temi vise pisemo  :lol: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahahah, čitam i smejem se, ovo za antene. Ja na Golfu ni ne znam gde mi je antena, a vata radio odlično. Nemam ništa što štrči iz auta :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Ivan

Punto je zadužen za srkanje, ovo je za uživanje


 

Edited by Ivan
Skinut nepotreban citat

Share this post


Link to post
Share on other sites

@marko.jovanovic

Ako imas dve uspravne crte na zadnjoj soferci (normalno na grejace) - tu je.

Stvar mode, noviji opet imaju one shark patrljke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam dve crte pozadi, to je. Hvala na informaciji.

Edit:

Hm, malo pre videh Golf 5 sa 2 crte na zadnjem staklu, i sa "shark" antenom? 

Edited by marko.jovanovic

Share this post


Link to post
Share on other sites
23 hours ago, neshaoct said:

Čestitam, najbolja boja za AR 159 B) 

Vidim (sad bolje vidim da je tako samo na jednoj slici) nema antene na krovu, jel' su ti je skinuli i hvata li nešto od radio stanica bez nje? Pitam jer meni je lopovi odavno odvrnuše... :D 

 

 

Dosla je bez antene ali je lose hvatala stanice pa sam porucio sa ali expresa neku kratku i sa njom hvata sve zivo :D

eo i neka slika enterijera, nisam bas neki ljubitelj koze ali tako je naletela paa bolje i ona nego onaj krem enterijer 

20190906_171220.jpg20190906_171252.jpg20190906_171236.jpg20190906_171241.jpgUntitled.jpg

Edited by ivansd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je l' se ne primećuje mnogo razlika u boji te antene u odnosu na postolje? 

 

Enterijer odlično izgleda, baš očuvano :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...